امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

تغییر با کدام فکر

یاران سبز : کافی است اندکی چرت شما را با خود ببرد ، همان اندک سیلی را در پیش دارد که ویرانی ارمغان آن است ، جامعه از این سیل ها بسیار دیده و از این سیلی ها بسیار خورده است . این روزها مردان و زنانی که تغییر را انتخاب کردند در انتظار تغییر هستند . مدتی است جمله ی : « استاندار آینده چه کسی خواهد بود؟» دهان به دهان می شود ، کسانی که رنگشان بنفش بود و سالها صورت خود را با سیلی سبز کرده بودند حالا نمی خواهند پیش قراول این تغییرات ، افرادی باشند که هیچ رنگی را برنمی تافتند و با شعار ، در عزل و نصب ها دخالت نمی کنیم ، بیشترین تغییر را انجام می دهند. حال وقت آن است وزیر چنین دیدگاه هایی را به زیر بکشد .

در تغییرات و نصب ها استفاده از نقطه نظرات گروه ها همانگونه که از ابتدا مرد اول دولت اعلام کرد «ما داس نداریم » خوب است ولی همه را کنار زدن و با اندیشه ی راه را نشان دادن که آن اندیشه نیاز به تغییر داشت ، بس خطرناک و محکوم به شکست است.نماینده

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. fh

  آقای خضری خواهشا این یک سایت ورزشی باشد بهتره و کاری به دیگر مساعل نداشته باشید چقدر سیاسی مردم زده شده اند

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام دوست خوب
   بعضی وقتا یه تلنگر بد نیست ، اگه پا را در کفش سیاسی ها نکنی آنها هم توجه به نیازهای ورزش نمی کنند البتهدر هر صورت نمی کنند.

   پاسخ
 2. بی طرف

  اقای خضیری شما خودتان خیلی کارای … میکنید.
  لطفا سعی نکنید با افکار عمومی بازی کنید .
  سعی نکن که چیزایی که نباید بگم رو بگم ….
  خواهشا

  پاسخ
 3. تیز بین

  سلام آقای خضری:
  شما با این سیاست به اندازه ای که به فکر ورزش باشید به فکر جیب خودتان هستید که الحمدا… دولت جدید دست مفت خورها را قطع کرده برای همین به مزاجتان خوش نیامده و به زمین و زمان میتازید.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *