امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

در جوانان گناوه ، جشنواره گل پاس ، شکست آبی

یاران سبز : مسابقات فوتبال جوانان گناوه با دو دیدار در گروه دوم و یک دیدار از گروه اول پی گیری شد .پاس در یک بازی کاملا یک طرفه با نتیجه عجیب ۱۹ بر ۱ شهباز را مغلوب کرد. پاس از همان ابتدا گلزنی های خود را با فرار های رضا طاهری و پاسهای جاسم ذعاب آغاز کرد . سعید عربزاده پاسخ مناسبی به پاسهای دیگر بازیکنان داد و به تنهایی ۱۱ گل به ثمر رساند.علیرضا سوقی ، رضا طاهری ، علی حسنی ، جاسم ذعاب ، مسعود صفوی(۲گل) و حسین رستمی(۲گل) دیگر گلزنهای پاس در این دیدار بودند.

در حاشیه:

همه چیز این دیدار عجیب بود .اکبر شهابی قاضی این دیدار سه بار از کارت قرمز خود استفاده کرد تا این دیدار رکورد کارت قرمز را هم در مسابقات جوانان در دست داشته باشد.

در این گروه دیدار حساس پرسپولیس و استقلال که با قضاوت شاپور امیری انجام شد با پیروزی ۲ بر صفر سرخها همراه گردید .پرسپولیس در نیمه نخست با شوت از راه دور غلامی پیش افتاد ، این تیم چند موقعیت گلزنی را هم هدر داد .در نیمه دوم هم علی شمسی آزاد دومین گل این تیم را وارد دروازه آبی ها کرد. در ادامه و با نزدیک شدن به دقایق پایانی خستگی مفرط در ساقهای بازیکنان دو تیم دیده می شد و همین موضوع باعث شد تا بیشتر زمان بازی در میانه میدان سپری شود.

در گروه اول سه تیم امید ، شاهین و وحدت حضور دارند.در این گروه تیمهای وحدت و امید چشم به دور دوم دارند . امید و وحدت برای مشخص شدن وضعیت صعود با قضاوت امراله تعاون کردار به دیدار هم رفتند که امید در دقیقه ۹۰+۵با نتیجه ۱ بر صفر پیروز این میدان شد. نیمه نخست این دیدار با برتری نسبی وحدت همراه بود ولی این نیمه گلی به همراه نداشت . در نیمه دوم هم دو تیم بازی پایاپایی را انجام دادند .با نزدیک شدن به دقایق پایانی دروازه ها هم بیشتر مورد تهدید قرار گرفت .در این بین بهترین فرصت را اسماعیل آرایش برای وحدت از دست داد  که در مصاف تک به تک توپ را به بالای دروازه فرستاد. در دقایق پایانی هم فرار آرایش و برخورد این بازیکن با دروازه بان مشکوک به خطا بود که تعاون کردار اعتقادی به این موضوع نداشت. با اعلام وقت اضافی ابتدا وحدت به گل رسید که این گل را سید محمد موسوی کمک اول آفساید اعلام کرد و همین توپ در برگشت وارد دروازه وحدت شد .این گل را خواجه گیری به ثمر رساند.

در حاشیه:

شهمرادی مدافع وحدت در نیمه نخست مصدوم شد .این بازیکن که در بازی نخست هم احساس سر درد داشت در این بازی نتوانست ادامه دهد و ارژانس مجبور به انتقال آن به بیمارستان شد .از قرار معلوم صدمه دیدگی این بازیکن مربوط به گذشته می باشد .عبدالرضا شیری مرد همه کاره وحدت در این زمینه گفت: با توجه به مصدومیت و احساس خطری که کردیم به احتمال زیاد از این بازیکن استفاده نکنیم.

استقلال پرسپولیس امید شهباز حسین-رستمی جاسم-ذعاب حیدری-ناصری-پوران سعید-عربزاده شیرجه-بی-نتیجه مهدی-دشتیان امید..وحدت امید...وحدت خضری-.رستگار امید.وحدت تعاون-کردار علی-شمسی سید-محمد-موسوی ربیعی خلیلیان منصوری.احمدی کریمی فرهادی.نصرتی غلامی مهرداد-غلامی نصرتی وحدت..امید وحدت.امید

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. ناشناس

    برو توی سایت ایستگاه فوتبال . حاشیه فوتبال. اتفاقات فوتبال . از دسته گل های ……… خوب نوشتن

    پاسخ
  2. ...

    پاس دیگر شخصیت یک تیم با ابهت مثل قبل را ندارد و همه ی اینها تقصیر خضری است به همین دلیل بازیکنهای خوب از این تیم جدا شدند

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *