امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

در جوانان گناوه ، جنگ پرسپولیس برای قهرمانی پاس

یاران سبز : مسابقات فوتبال جوانان گناوه در روز پایانی قهرمان خود را شناخت. در این دوره ۷ تیم در دو گروه رقابت داشتند . از گروه نخست دو تیم امید و وحدت صعود کردند و تیمهای پرسپولیس و  پاس از گروه دوم جشن صعود گرفتند .

در دیدار پایانی مسابقات فوتبال جوانان گناوه که به قضاوت اکبر شهابی انجام گرفت هر دو تیم پرسپولیس و امید از شانس قهرمانی برخوردار بودند ولی نتیجه ای رقم خورد که پاس را بر سکوی نخست فرستاد. پیروزی یک بر صفر پرسپولیس در مقابل امید هر دو تیم را از رسیدن به جایگاه نخست دور کرد .

در این دیدار پرسپولیس نیمه نخست را با برتری آغاز و به پایان رساند ولی دفاع هماهنگ امید اجازه رسیدن این تیم به گل را نداد . این در حالی بود که امید در ضد حملات خطرناک نشان می داد و حتی در صحنه ای شهابی قاضی این دیدار می توانست محسن زاده مدافع پرسپولیس را با کارت قرمز جریمه کند.

در نیمه دوم هم برتری با سرخ ها بود .این تیم برای رسیدن به گل پشت دو مدافع کناری امید را نشانه رفته بود و بالا خره هم به گل رسید .فرار خلیلیان و شوت این بازیکن تنها گل این دیدار را در پی داشت. بعد از این گل بازیکنان امید برای رسیدن به حداقل امتیاز تلاش زیادی انجام دادند ولی وقت برای جبران کافی نبود.

در حاشیه:

محسن زاده خوش شانس ترین بازیکن این میدان بود .این بازیکن با لطف داور نود دقیقه را در میدان گذراند.

جایگاه ویژه همچنان محل پر رفت و آمدی است که کم کم به محل دردسر هم تبدیل می شود.

منوچهر امیری مسابقات جوانان را هم به پایان رساند .اهدا جوایز جوانان را محمد کشتورز مسئول کمیته انضباطی و محمد فریدونی مسئول پیشکسوتان گناوه انجام دادند.

سعید عربزاده با ۱۹ گل عنوان بهترین گلزن مسابقات را به دست آورد .عربزاده نقش تعیین کننده ای را در قهرمانی پاس ایفا کرد.

جام اخلاق هم به وحدت رسید ، حسین شهمرادی این جام را دریافت کرد.

امید که تا آخرین دقیقه های روز پایانی قهرمان بود با شکست جایگاهی بهتر از سومی را نتوانست به دست آورد .مرتضایی کاپ سومی مسابقات را از دست فریدونی گرفت.

پرسپولیس چشم به قهرمانی داشت و با شروع طوفانی باعث شد تا بیشترین شانس را برای قهرمانی به این تیم بدهند ولی شکست در مقابل پاس شانس این تیم را کم کرد تا کاپ دومی را به خانه ببرد. غلامی کاپیتان این تیم جام را از کشتورز گرفت.

مربیان پاس تماشاگران نگران این دیدار بودند ؛ نتیجه این دیدار برای علی حیدری و مهدی ناصری پوران از اهمیت زیادی برخوردار بود .آنها به دنبال قهرمانی بودند و با نتیجه بدست آمده تماشاگر خوشحال این دیدار شدند. ناصری پوران آخرین جام امروز را از دست امیری رئیس هیات فوتبال گرفت ، جامی که عنوانش قهرمانی جوانان بود.احمد-زیارتی امید.پرسپولیس اهدا-جوایز.شهمرادی اهدا-جوایز.عربزاده اهدا-جوایز.غلامی اهدا-جوایز.مرتضایی اهدا-جوایز.ناصری-پوران برانکارد جوانان-پاس حسین-سلامی خلیلیان دشتی.غلامی سالمی سد-امید محسن-زاده مرتضایی

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *