امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

در جوانان گناوه ، خط سرخ برای قهرمانی

یاران سبز : مسابقات فوتبال جوانان گناوه در دور دوم  ، دومین بازی خود را هم پشت سر گذاشت. دو تیم وحدت و پرسپولیس در دیداری حساس به مصاف هم رفتند که پرسپولیس موفق به پیروزی سه بر صفر شد.

در این دیدار دو تیم نیمه نخست را با احتیاط و دوندگی خوب تا ثانیه های پایانی پایاپای پشت سر گذاشتند ولی یک خطا کار دست وحدت داد تا پرسپولیس از روی ضربه ایستگاهی به گل اول دست یابد این ضربه بعد از برخورد با تیرک دروازه توسط سیف اله غلامی وارد دروازه وحدت شد.

در نیمه دوم وحدت برای جبران آمده بود اما دفاع منسجم پرسپولیس این اجازه را به بازیکنان وحدت نداد ضمن اینکه خرمی و غلامی هم پوشش مناسبی در میانه میدان پرسپولیس انجام دادند . با گذشتن دقایق اولیه نیمه دوم  بازیکنان وحدت برای جبران گل خورده به مرور پیش کشیدند .کم شدن تعداد مدافعین وحدت  فضا ی حرکتی  مناسبی را برای احمدی و شمسی ایجاد کرد و با موقعیت بدست آمده بازیکنان پرسپولیس به گلهای بعدی هم دست پیدا کردند .علی شمسی زننده گل دوم پرسپولیس بود و گل سوم هم با اشتباهی که دروازه بان وحدت انجام داد به نام سرخ ها نوشته شد ؛ این گل حاصل شوت افراسیابی بود.ا.احمدی امیری پرسپولیس.وحدت خدری.امیری.نظام-زاده خرمی غلامی کریمی نظرپور وحدت.پرسپولیس

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *