امروز: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

در جوانان گناوه ، پاس حالا مدعی شد

یاران سبز : مسابقات فوتبال جوانان گناوه گر چه تا حدودی تحت شعاع جریانات تبانی قرار گرفته است ولی همچنان در حال اجرا ست .پاس و وحدت دو تیم راه یافته به مرحله دوم آخرین دیدار خود را هم انجام دادند. دیداری که پیروزی شش بر صفر پاس را به دنبال داشت.با این نتیجه پاس برای یک روز صدر جدول را تجربه کرد.نیمه نخست این دیدار علی رغم موقعیت های فراوانی که برای بازیکنان پاس به وجود آمد بدون گل به پایان رسید.تا نگرانی در چهره مربیان پاس نمایان شود.

با آغاز نیمه دوم هم حملات پاس آغاز شد و باز هم موقعیت هایی که هدر رفت اما سعید عربزاده که چند فرصت طلایی را در این دیدار از دست داده بود موفق شد قفل دروازه وحدت را باز کند این گل راه دروازه را نشان داد . رضا طاهری هم که در این دیدار موقعیت های فراوانی را از دست داده بود گل دوم و سوم پاس را وارد دروازه حریف کرد و در ادامه از حملات پاس سه گل دیگر هم به وجود آمد که هر سه را سعید عربزاده به ثمر رساند.

با این نتیجه پاس در زیر گروه شهرستان یا به عنوان قهرمان و یا به عنوان نایب قهرمان حاضر خواهد بود.

دیدار دو تیم امید و پرسپولیس آخرین بازی مسابقات فوتبال جوانان گناوه خواهد بود دیداری که می تواند قهرمان را تغییر دهد . در حال حاضر پاس با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به امید در مکان اول قرار دارد. پرسپولیس در صورت پیروزی با تفاضل گل بالا می تواند قهرمان شود و در صورت پیروزی با حداقل گل هم عنوان دومی را به دست خواهد آورد و امید هم با یک مساوی قهرمان این دوره خواهد شد.حسین-رستمی حمید-حسینی رضا-طاهری علی-حیدری

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. رضا

    آقای خضری تو که دم از تبانی میزنی . دیروز بازی تیم شما با وحدت کامل مشخص بود که تبانی است داخل ۱۵ دقیقه ۶ گل زدن این تبانی نیست بازیکنان وحدت در زمین فقط تماشاگر بودند . .

    پاسخ
  2. حسن ....../ رضا

    بازی پاس و وحدت کاملا مشخص بود که تبانی است . دیروز همه روی سکو ها این را تایید کردند خیلی زشته

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *