امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

شرایط بحران در فوتبال استان و قرعه کشی لیگ دو

 یاران سبز : در حالی که پرسپولیس گناوه به صورت مداوم خبر از کنار کشیدن خود می دهد و به دنبال مشتری برای فروش امتیاز است مسابقات لیگ دسته دوم کشور قرعه کشی شد.در این مسابقات ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی قرار دارند . از هر گروه دو تیم مستقیم به دسته اول صعود می کند و دو تیم به دسته سوم سقوط خواهد کرد و تیم های دوازدهم هم پلی آف را برگزار می کنند تا یک تیم دیگر هم سقوط کند  و ۵ تیم از دسته سوم صعود کنند.

چهار تیم از استان بوشهر در این مسابقات حاضر می باشند ، شاهین بوشهر شناخته شده ترین تیم بوشهری در این مسابقات همچنان به دنبال راه چاره برای نجات از شرایط بحرانی است.

بهروان رییس کمیته مسابقات در باره بدهی تیم ها و تعلیق برخی از آنها و دلیل حضور همین تیم ها در قرعه کشی گفت: تیم ها تا تاریخ ۲۰ شهریور وقت دارند قراردادها را ثبت کنند. تعلیق را کمیته انضباطی رای داده و تیم ها باید مشکل خود را در آن کمیته حل کنند.

وی ادامه داد:اتوماتیک وار هر تیمی مشکلش حل نشود نمی تواند قرارداد ثبت کند و هر تیمی هم در دو مسابقه غایب باشد از جد.ل بازی ها حذف و به دسته پایین تر سقوط می کند پس دلیلی ندارد ما در حالی که هنوز تیم ها برای رفع تعلیق و پرداخت بدهی ها فرصت دارند ما این تیم ها در قرعه کشی شرکت ندهیم.شرکت یا عدم شرکت تیم ها به ما ارتباطی ندارد و باید خود باشگاهها مشکل شان را حل کنند.

قرعه بازی ها به شرح زیر است:

گروه اول:صنعت ساری،استیل آذین تهران،کارگر بنه گز بوشهر،شاهین بوشهر ،فولاد نوین اهواز ،البدر بندر کنگ هرمزگان ،ماشین سازی تبریز ،شهرداری دزفول ،نبرد شهرکرد ،صنعت نوین آبادان ،برق شیراز ،شهرداری لنگرود،شهرداری جویبار،شهرداری اردبیل

گروه دوم:پیام صنعت آمل،شهرداری اراک ،گاز فجر جم بوشهر ،پرسپولیس گناوه ،نفت امیدیه ،شهرداری تبریز ،میناب طیور هرمزگان ،کاسپین قزوین ، نوژن شهرداری نوشهر ،ملی حفاری ایران (هرمزگان) ،سپیدرود رشت ،بهمن شیراز ،استقلال ساری ،اتکا گلستان

پرسپولیس

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *