امروز: ۱۰ مهر ۱۴۰۱

فوتبال گناوه ، بعد از سالها همه در یک گروه

یاران سبز : منوچهر امیری آخرین رده های فوتبال گناوه را در سبد قرعه برد. در ابتدای این مراسم امیری خواستار رعایت نظم در میان تیمدارها شد و بیان داشت: با بازیکنان محروم و بی انضباط برخورد کنید و سعی شود با چنین بازیکنانی قرارداد امضا نکنید تا مسایل اخلاقی جایگاه خود را پیدا کند.

مسابقات فوتبال گناوه در رده های امید ، بزرگسال و حذفی قرعه کشی شد . در رده امیدها تیمهای پاس ، وحدت ، سپاهان و شاهین در گروه اول رقابت خواهند کرد و گروه دوم هم رقابت با تیمهای سایپا ، امید ، استقلال و پرسپولیس است .

در جام حذفی هم ۱۱ تیم شرکت دارند. در بالای جدول تیمهای شهباز ، پاس ، سایپا ، استقلال و برق  حضور دارند که یک تیم راهی فینال خواهد شد.شهباز تیم شماره یک جام حذفی در دور نخست استراحت دارد و در دور دوم به دیدار برنده تیمهای پاس و سایپا خواهد رفت.استقلال هم برق را در پیش رو دارد . در پایین جدول تیمهای موج ، شاهین ، سپاهان ، وحدت ، ایرانجوان و امید برای رسیدن به فینال رقابت خواهند کرد. البته امید در صورت حضور در لیگ استان از این مسابقات خارج خواهد شد. در این قسمت جدول ، موج و شاهین برگزار کننده دیدار اول خواهند بود ، وحدت و سپاهان دیگر دیدار را برگزار خواهند کرد و ایرانجوان هم حریف امید است.

مسابقات باشگاه های گناوه بعد از سالها در یک گروه انجام خواهد گرفت .حضور یازده تیم در یک گروه می تواند سال برباری را برای فوتبال گناوه رقم بزند . این مسابقات اگر به صورت جدی دنبال شود خروجی بسیار خوبی خواهد داشت . در این مسابقات تیمهای برق ، ایرانجوان ، پاس ، امید ، وحدت ، سپاهان ، شاهین ، استقلال ، شهباز ، موج و سایپا حضور دارند. وضعیت امید در این مسابقات هم بستگی به دیدار این تیم با تیمهای شاهین آب پخش و پویا دیلم دارد . امید اگر بتواند در میان دو تیم اول باشد راهی لیگ استان خواهد شد .

در اولین دیدار این مسابقات هم برق و موج به دیدار هم خواهند رفت.

در حاشیه:

 در این جلسه تبادل نظرهای متفاوتی صورت گرفت که مهمترین موضوع آن مربوط به تیمهایی است که نتوانند مسابقات را به هر دلیلی به پایان برسانند . این تیم ها سال آینده همان رده را از دست خواهند داد . تعدادی از تیمها رای به عدم حضور در تمامی رده ها را برای سال بعد دادند که این رای نتوانست اکثریت را به دست آورد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.