امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

فوتسال یاران سبز ، در شب بد جهان تیزرو ، داماش عالی بود

یاران سبز : در ادامه مسابقات فوتسال یاران سبز با صعود ۱۶ تیم سربست «ب» ، عقاب شول ، ستاره طلایی ، دنا ، ضامن آهو «الف» ، آرتمیس ، کهکشان ، اکباتان ، ضامن آهو«ب» ، گیتی پسند ، امپراطور ، سربست«الف» ، جهان تیزرو ، یاران مجید ، داماش و لوله پویا از گروه های هشت گانه دور دوم این مسابقات هم آغاز شد. در اولین دیدار ضامن آهو «الف»  به دیدار کهکشان رفت . در این دیدار دو تیم نیمه نخست را بدون گل سپری کردند ولی در تایم دوم ابتدا این ضامن بود که با بغل پای علی حیدری به گل رسید .این گل در ثانیه های پایانی با شوت مرتضی شیری پاسخ داده شد تا دو تیم برای مشخص شدن پیروز این دیدار به ضیافت ضربات پنالتی بروند. در ضربات پنالتی شانس با ضامن یار بود و پیروز این میدان شد تا اولین صعود کننده در مرحله بعد باشد.

دنا هم همچنان بر روی نوار پیروزی است .این تیم برای رسیدن به جمع ۸ تیم عقاب را ۵ بر ۲ مغلوب کرد تا شول هم با جام خداحافظی کند.عقاب ها در این دیدار ابتدا با گل عباس ملک محمدی از حریف پیش افتادند ولی خیلی زود رضا خوشنود بازی را به تعادل کشاند .این بازیکن در ادامه گل دوم دنا را هم بنام خود نوشت و بعد از این گل نوبت سعید صابری بهترین گلزن دنا بود که اختلاف را بیشتر کند و در ادامه میثم ملک زاده رقم گلهای دنا را به چهار رساند گر چه سجاد موسایی یکی از گلها را پاسخ داد ولی صابری تا آخرین لحظه هم به دنبال گل بود و گل پنجم را هم برای دنا به ثمر رساند.

دیدار پر برخورد و جنجالی جهان تیزرو و داماش را هم سید محمد موسوی و احسان محمدیان قضاوت کردند .جهان تیزرو که از تمامی نیروی خود سود می برد انتظار یک پیروزی آسان را در مقابل داماشی داشت که تعدادی از بازیکنان کلیدی خود را هم به همراه نداشت اما دوندگی بی امان شاگردان عربزاده باعث شد تا بازی با مساوی دو بر دو به اتمام برسد. در این دیدار ابتدا محمد ظرافت داماش را پیش انداخت، این گل را شوت سرکش علییاری پاسخ داد تا نیمه نخست با مساوی به اتمام برسد. در نیمه دوم هم ابتدا داماش پیش افتاد ، گل امین وحدت پیشتازی این تیم را به دنبال داشت ولی یک کار ترکیبی از شاگردان موسوی باعث شد تا محمد عمادی در دهانه دروازه خالی  از سنگربان قرار گیرد و با بغل پا باز هم بازی به تعادل برسد.. در دقایق پایانی داماشی ها بیشتر به فکر حفظ نتیجه و رسیدن به ضربات پنالتی بودند که به هدف خود رسیدند.

در ضربات پنالتی موفقیت از آن داماش بود و این تیم ۶  بر ۴ به پیروزی دست یافت.

دو تیم دونده و انرژیک مسابقات کارشان به پایان نرسید. اکباتان و آرتمیس نیمه نخست را بدون گل به پایان رساندند ولی در نیمه دوم حامد فرهادی اکباتان را پیش انداخت و در حالی که دقیقه ۵ بازی در حال سپری شدن بود دروازه بان آرتمیس برای متوقف کردن حمله اکباتان خارج از محوطه جریمه توپ را لمس کرد  که سید محمد موسوی با کارت قرمز حکم اخراج سنگربان آرتمیس را داد .با این اخراج آرتمیس حاضر به ادامه بازی نشد. با این نتیجه اکباتان هم به دور بعد صعود کرد.

در حاشیه:

حضور شول در این مسابقات و عملکرد فنی و اخلاقی این تیم نشان بارزی از تغییر در فرهنگ ورزش این روستا دارد. در طول مسابقات یکی از بهترین تیمها از نظر اخلاقی عقاب شول بود .طاهری مربی این تیم فرصت اعتراض به هیچ یک از بازیکنان خود را نداد و در زمان شکست و پیروزی یک روند اخلاقی را پیش گرفت.این یک نمره عالی برای روستایی است که پیشترها تماشاگران برای دیدن جنجالهایش وارد سالن می شدند و حالا برای کیفیت خوب فوتبالش و عملکرد اخلاقی عالی این تیم تماشاگر بازیهای عقاب می شوند .

عباسی مربی آرتمیس با تمام وجود در کنترل تیم خود همت گماشت ولی تعدادی از بازیکنان این تیم هیزم آتشی شدند که بی دلیل افروخته شد.

سید جواد موسوی مربی جهان تیزرو در ضربات پنالتی زمانی که ضربه یکی از بازیکنانش توسط دروازه بان حریف کنترل شد به شدت اعتراض داشت و باعث تعطیلی بازی برای دقایقی شد تا یک نمره منفی در کارنامه این مربی هم ثبت شود.لیان ستاره-طلایی داماش جهان-تیزرو امین-وحدت احسان-احسانی شیری-احمدپور شیخی طاهری فاطمی--رستگار مجید-علیزاده

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. سیدجواد موسویان

    سلام اقای خضری .خسته نباشی از اولین روز ماه مبارک رمضآن من داخل هیچ سالنی نرفتم که ۱۰ثانیه بازی یک تیم را هم ببینم تا این لحضه که دارم ایم پیام را مینویسم .ساعت ۴صبح روز دوشنبه است امشب خبر حذف یکی از تیم هایی را به من دادن که انگار از خوشحالی قهرمان جام رمضآن شدم.این تیم طبق شنیده های من خود را برای درگیری در سالن هم اماده کرده بود.ولی خدارشکر حذف شد.دلیلش اینه که این اقا مربی هدفش تیم داری نبوده.و چیزی از فوتبال هم بلد نیست . خداراشکر که این تیم حذف شد.

    پاسخ
  2. هوادرتیم همیشه قهرمان

    اینو بدون که اینو نوشتم چون ارزو به دل موندی که داخل تیم همیشه قهرمان بازی بکنی

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *