امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

پایان پاس گناوه در جام حذفی کشور

یاران سبز : پاس گناوه بعد از دو برد در جام حذفی کشور در ورزشگاه اختصاصی فولاد به دیدار فولاد نوین رفت و در نهایت شش بر صفر نتیجه را به تیم قدرتمند فولاد واگزار کرد. در این دیدار شاگردان کورش مرادی از همان ابتدا حملات خود را آغاز کردند و دردقیقه بیست با خطای محمود جلالی شولی فولاد به یک پنالتی دست یافت. این ضربه را مسلم صالحی به گل تبدیل کرد. این بازیکن دو گل دیگر هم در این دیدار به ثمر رساند. در این دیدارعدم ناهماهنگی در هنگام حملات فولاد ، دفاع پاس را آزار داد . مصطفی برفی ، مصطفی ماهی و سعید خردمند هم دیگر گلهای فولاد را به ثمر رساندند. فولاد با این پیروزی به دلیل حذف تیمهای ایرانجوان بوشهر و استیل آزین در دور پنجم میزبان فجر سپاسی شیراز خواهد بود.

آمادگی بدنی بازیکنان فولاد نوین اهواز مهمتری فاکتور در برتری نماینده خوزستان بود چیزی که بازیکنان پاس از آن به دور بودند.

در حاشیه:

ورزشگاه اختصاصی فولاد نوین اهواز ، امکانات بی پایان و شهری به نام گناوه و …فولاد-نوین-خوزستان پاس-گناوه جواد-زازعی سعید-ترسا رضا-سامخانی محمود-مسعود-نیا علیرضا-زارعی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. پاسی

  از بسکه بلکم وابیدین.حقتون بود.اگر فولاد را برده بودید همتون تو جیبتون اصلحه میذاشتید و آدم میکشتید

  پاسخ
 2. حق

  پاسی تو پاسی نیستی.بهترین بهترین تیم شهر رؤ بیار ببین چه بلایی سرش میاریم.من بازیکن پاسم.ولی شما ترسو هستین

  پاسخ
 3. میثاق ( بتا کامپیوتر )

  شما در جام حذفی بعنوان نماینده شهر تلاش خوبی داشتید که قابل ستایش است
  در گامهای بعدی موفق باشید

  پاسخ
 4. بی طرف

  اون دو بازیم شانسی بردین .با دوتا تیم خییییلی ضعیف افتادین به زور اونم تو گناوه بردین. با این دروازبانی که شما داشتین انتظاریم نبود ۶تا که خوردینم بازم جای شکرش باقیه که ۱۲تا نخورین. پاسی راس میگه واقعا بی ظرفیتین و دوبرد الکی اوردین و فیق شدین

  پاسخ
 5. پاس کلمه

  با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی بازیکنان و دست اندرکاران باشگاه بزرگ پاس گناوه.دوستان عزیز من به تک تک شماها خسته نباشید می گویم،به شماهایی که برای اعتلای نام پاس تلاش میکنید،این شکست هیچ از شایستگی های شما کم نخواهد کرد و این را بدانید که پاس همیشه بزرگ بوده،بزرگ هست و بزرگ خواهد ماند.
  دوست دار شما عضو کوچکی از باشگاه پاس کلمه
  برای کسب اطلاع از خبرهای پاس کلمه http://www.fcpas.ir

  پاسخ
 6. هواداران پاس کلمه

  درود
  اینجا هنوز نوای سبز پاس سرداده می شود.اینجا هنوز قلبهایی به امید پیروزی پاس می تپد.تا اینجا کار شما ستودنی بود.با این شکست پاس تمام نمی شود بلکه زمینه موفقیت هایی بعدی شماست.
  کانون هواداران باشگاه پاس کلمه
  http://www.fcpas.ir

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *