امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

پرسپولیس محک خورد ، نفت و گاز برای ایرانجوان آماده شد

یاران سبز: پرسپولیس گناوه همچنان به محک بازیکنان خود ادامه می دهد .این تیم در دومین دیدار دوستانه در ورزشگاه شهید سراجی به دیدار نفت و گاز گچساران رفت . دیداری که با پیروزی دو بر صفر نفت و گاز به اتمام رسید. این دیدار جدی ترین محک پرسپولیس بود و آمادگی نفت و گاز را هم نشان داد . شاگردان جعفری منفرد که هنوز خستگی دیدار تدارکاتی اول را با خود داشتند در این دیدار هم فشار زیادی را متحمل شدند.

هر دو گل نفت و گاز را حامد امیر خانی در نیمه دوم به ثمر رساند.

در حاشیه:

محمد حسین ضیایی سالها پیش به عنوان بازیکن در قالب تیم متحد تهران به گناوه سفر کرد ؛ تیمی که فرشاد پیوس را هم در نک حمله خود داشت. متحد در آن دیدار ۲ بر ۱ مغلوب پاس شد.

غلامرضا دلگرم سرمربی ایرانجوان بوشهر هم تماشاگر این بازی بود. دلگرم به همراه یک آنالیزور به دنبال شناسایی نقاط ضعف و قوت حریف آینده خود بود.

ضیایی که در پایان همین ماه باید در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به دیدار ایرانجوان برود گناوه را به دو دلیل برای بازی دوستانه انتخاب کرد . اول اینکه پرسپولیس در ابتدای هفته با ایرانجوان بوشهر اولین دیدار تدارکاتی خود را انجام داد و دوم شباهت شرایط آب و هوای گناوه و بوشهر این مربی برای ترغیب به انجام بازی دوستانه کرد.نفت-و-گاز-گچساران پرسپولیس ضیایی جعفری-منفرد پرسپولیس-.گاز پرسپولیس-.نفت عباس-پهلوان-زاده پرسپولیس.. محبی نفت-..گاز-گچساران حامد-امیر-خانی

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *