امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

کمیسیونهای شورا شکل گرفت ، نام ورزش فراموش شد

یاران سبز : شورای شهر گناوه مسئولین کمیسیونهای مختلف خود را شناخت اما جای کمیسیون ورزش خالی است. شورایی که قرار بود در زمینه ورزش فعالیت چشمگیری داشته باشد حالا در ورزش کمیسیونی نیست تا مشکلات تلنبار شده ورزش را بررسی کند ، انتظار می رود کمیسیون ورزش هم همپای دیگر کمیسیونها فعال شود تا برای ورزشکاران چشم اندازی چشم نوازانه پدیدار شود. در کمیسیون عمران نام علی رضا احمدزاده دیده می شود ، احمدزاده گزینه مناسبی برای این کمیسیون است .احمدزاده باید فوریتی را برای سامان دادن به وضعیت موجود ارائه دهذ تا ساماندهی کارشناسانه ای در قسمت عمران صورت گیرد.

پهلوان زاده با تخصص بالا در ورزش می توانست کمیسیون قدرتمندی را در ورزش به وجود آورد گر چه در مدیریت و برنامه ریزی هم توانایی و تخصص دارد . پهلوان زاده مسئول کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی شورا را به عهده دارد.

خسرو حسینی مسئولیت  کمیسیون حمل و نقل درون شهری را عهده داراست ، مسئولیت کمیسیون مسکن و شهرسازی هم با خشایار خدری است ، علی اکبر خرم آبادی مسئولیت کمیسیون املاک و حقوقی را به عهده دارد  ، محمود شهبازی از باتجربه های این شورا است و شاید به همین دلیل هم کمیسیون شکایات مردمی را به عهده گرفته است.حضور زهراعربزاده و مهوش صفوی هم کمیسیون بانوان را فعال نموده است که صفوی مسئولیت این کمیسیون را عهده دار می باشد.کمیسیون خدمات شهری با مسئولیت زهرا عربزاده باید فصل تازه ای را تجربه کند و در کمیسیون فرهنگی هم سلیمان نظام پور فعالیت جدی خود را آغاز خواهد کرد .کمیسیونی که نیاز به آن را به مرور خواهیم دید.

در ضمن سلیمان نظام پور و محمود شهبازی به عنوان عضو شورای شهرستان انتخاب شدند.

 

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. شهروند

  با سلام خدمت اقای خضری مدیر محترم وبلاگ . طبق قانون کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی را حتما می بایست رئیس شورا بهده گیرد ضمن اینکه برادر سلیمان نظامپور از پیشکسوتان فوتبال مسئول کمیسیون فرهنگی وورزشی میباشد در ضمن یکی از اعضا این کمیسیون هم مهندس پهلوانزاده میباشد جهت اطلاع .

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر
   در چیدمان کمیسیون ها و در کنار نام فرهنگی کلمه ورزشی را ندیدم ، حتی در وب یکی از اعضای شورا هم کلمه ورزشی را در کنار فرهنگی ننوشته اند

   پاسخ
  2. بهار

   سلام…
   آقای سلیمان نظام پور رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی هستند.توی وب یکی ازاعضای شوراهم دربخش کمیسیون ها بعداز فرهنگی عنوان شده…..ورزشی.

   پاسخ
   1. مرتضی خضری

    سلام بهار
    توی همون وب ابتدا نوشته شده بود فرهنگی بعد که این مطلب نوشته شد کلمه ورزشی هم پیدا شد ، در هر صورت هدف ما این است که به ورزش کمک شود

    پاسخ
 2. شهروند

  سلام آقای خضری امکان این وجود دارد که یک تاریخ دقیق برای تحویل پروژه مسکن مهر جنب مرقد سید رضا اعلام کنید

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *