امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

ایرانجوان ، در خانه غریبه با پیروزی

یاران سبز : در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور ایرانجوان بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتی میزبان نفت مسجد سلیمان بود که این دیدار با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید.

ایرانجوان نیمه نخست را با ارسال توپهای بلند بر روی دروازه نفت پشت سر گذاشت ، توپهایی که با سرزنی مدافعین نفت باعث شد تا نیمه نخست دروازه نفتی ها بسته ماند ، این تیم فوتبال خود را تا پشت محوطه جریمه خوب انجام می داد ولی در مقابل تراکم دفاعی حریف راهی به دروازه نیافتند. نفت در همان نیمه نخست به گل رسید ، حسین مالکی که بیشتر مترسد توپهای دوم بود زننده اولین گل این دیدار بود.

در نیمه دوم ایرانجوان کمتر از توپهای بلند استفاده کرد و بیشتر عمق دفاع حریف را با پاسهای کوتاه برای رسیدن به گل آزمایش کردند . میزبان در دقایق پایانی با ضربه سر غلامرضا پور به گل رسید .این تیم می توانست در دقیقه پایانی باز هم به گل برسد ولی طارمی در مصاف تک به تک با یوسف بهزادی دروازه بان نفت ناکام شد تا سومین مساوی ایرانجوان در ورزشگاه خانگی رقم بخورد.

در حاشیه :

بین دو نیمه پورکبگانی با تماشاگران روبروی جایگاه درگیری لفظی پیدا کرد ، پورکبگانی خواستار احترام به تیم داوری بود ولی شکل انجام این درخواست نزدیک بود مشکل ایجاد کند.

ایرانجوان-بوشهر ایرانجوان.بوشهر نفت-مسجدسلیمان دلگرم داریوش-یزدی علی-غلامرضاپور غلامرضاپور مصطفی-بیات مهدی-طارمی شرفی حمید-رضا-سلیمانی پورقاز طارمی-شیخی-سلیمانی شیخی-سلیمانی پورکبگانی اصغر-کرم-الهی

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *