امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

ایرانجوان مصمم برای صعود ، تردید برای ادامه

یاران سبز : تنها نماینده استان و صدرنشین گروه دوم لیگ دسته اول کشور در حالی که با کادری جوان و با انگیزه مصمم است تا به لیگ برتر راه یابد مشکلات مالی تردید را برای ادامه نمایان کرده است . ایرانجوان در هفتمین دیدار خود دررورزشگاه خلیج فارس هرمزگان میهمان آلومنیوم بود .نماینده استان بوشهرمی توانست با پیروزی زمین را ترک کند ولی عدم دقت در نواختن ضرباتی که باید راهی دروازه می شد نتیجه مساوی یک بر یک را برای شاگردان دلگرم در مقابل آلومینیوم هرمزگان رقم زد. در نیمه نخست این هرمزگان بود که در همان دقایق نخست از روی نقطه پنالتی به گل رسید .این گل را شاهین مجیدی به ثمر رساند . در این نیمه بهترین فرصت ایرانجوان ضربه پنالتی بود که محمد ویزواری از دست داد.

در نیمه دوم برتری با ایرانجوان بود .حاصل این برتری فرصت هایی بود که گشنی ، طارمی و غلامرضا پور از دست دادند و تنها یک بار آن هم از روی نقطه پنالتی طارمی توانست دروازه هرمزگان را باز کند.این نتیجه هفت هفته بدون باخت را برای ایرانجوان به همراه داشت.

در حاشیه:

تیمی که مدیرانش به در و دیوار گیر می دهند و خواستار فضایی کاملا در اختیار خود هستند برای رفتن به هرمزگان مشکل دارد ، مدیر باید مشکل تیم را حل کند آنگاه به مشکل تماشاگر رسیدگی شود.غلامرضاپور طارمی

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *