امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

در زیرگروه گناوه ، سپاهان با انگیزه صعود کرد ، پرسپولیس در حاشیه غرق شد

یاران سبز : پرسپولیس در رده سنی نوجوانان هم ناکام شد. این تیم که به همراه سپاهان گناوه و حرم بندر ریگ زیرگروه منطقه گناوه را تشکیل داده بودند با شکست در مقابل سپاهان از صعود به زیرگروه استان باز ماند.

در آخرین دیدار از مسابقات زیرگروه نوجوانان منطقه گناوه دو تیم سپاهان و پرسپولیس با قضاوت اصغر احمدی ، محمد رضا حبیبی و محمد شرونی در مقابل هم قرار گرفتند که سپاهان موفق به شکست سه بر صفر پرسپولیس شد.

در این دیدار و در همان دقایق نخست پرسپولیس نشان داد برای شکست سپاهان راه سخت و دشواری را در پیش گرفته است و غیبت سه چهره اصلی این تیم ، موسایی در خط دفاعی ، رضا خدری در میانه زمین و امام حسنی در حمله شرایط روانی بدی را بر این تیم تحمیل کرده بود و همین موضوع دلیلی شد تا در مقابل انگیزه و آمادگی سپاهان دو بار دروازه خود را با گلهای حسنی و علی لیسی باز شده ببیند. برای شکست این تیم حواشی این روزهای سرخ ها کافی بود و در طرف مقابل هم اسکندر طاهری و ناصری پوران تلاشی دو چندان برای موفقیت سپاهان داشتند.

در نیمه دوم گر چه شرایط پرسپولیس کمی بهتر شد ولی ضربه جوهری کاپیتان زردها آب سردی بود بر پیکر نیمه جان پرسپولیس البته در دقایق پایانی پرسپولیس در چند نوبت دروازه سپاهان را تهدید کرد که منصوری دروازه بان کوتاه قامت سپاهان مانع گلزنی بازیکنان حریف شد.

با این نتیجه سپاهان به زیرگروه استان راه یافت.

سپاهان طاهری-ناصری-پوران سنگربان منصوری جوهری..

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. فوتبالي

  درود بر سباهان قهرمان ……………… وخدارا شکر میکنم که الان تمام ظلمی که به فوتبال گناوه کردند تبدیل به نابودی خودشون شده وچوب خدا بی صدا است .

  پاسخ
 2. بازرس

  سلام
  مدیرمحترم وبلاگ ضمن خسته نباشی از تلاش در پوشش خبری منطقه مدتی است ملاقاتت نمی کنم
  چندین بار زنگ زدم جواب ندادی
  دلمان برات تنگ شده

  پاسخ
 3. هوادار فوتبال

  سلام
  از زحمات و تلاش اقای اسکندرطاهری و فالح در کسب مقام قهرمانی تیم سپاهان تشکر می شود
  واقعا این دو نفر دلسوز رشد و پیشرفت ورزش شهرستان گناوه هستند باید از این افراد قدردانی شود

  پاسخ
 4. مهدی

  آقای هوادار فوتبال جان مادرت تو خوت نه اسکندری؟؟
  بابا پاس هم قهرمان جوانان آوی ایقه گشت و تو وبلاگل تعریف خوش دا؟

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *