امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

زیر گروه فوتبال نوجوانان منطقه گناوه ، سپاهان پیروز روز اول

یاران سبز : مسابقات فوتبال زیرگروه نوجوانان گناوه با شرکت سه تیم سپاهان و پرسپولیس از گناوه و حرم از بندر ریگ با دیدار سپاهان و حرم آغاز شد. در این دیدار که به قضاوت حیدر نصرتی انجام گرفت سپاهان موفق به شکست ۴ بر ۱ حرم شد.

در نیمه نخست سپاهان که اقتدار گذشته خود را نداشت علی رغم برتری نسبی فوتبال قابل قبولی را انجام نداد و تنها از روی حرکت فردی رضا جوریز به یک گل دست یافت . در نیمه دوم حرم که مشخص شد از سازمان تیمی به دور است در نیمه زمین خود محبوس شد و نتوانست فوتبال نیمه نخست خود را انجام دهد که بیشتر به عدم آمادگی جسمانی این تیم برمی گشت.

در دقایق نخست نیمه دوم علی لیسی دو بار دروازه حرم را باز کرد تا ریگی ها برای ادامه و کسب نتیجه لازم انگیزه ای نداشته باشند . سپاهان که بعد از کسب سه امتیاز به دنبال گلهای بیشتر بود فرصتهای زیادی را از دست داد تا بالاخره حیدر حسنی گل چهارم را هم به ثمر برساند ولی در دقایق پایانی این حرم بود که به گل دست یافت ، محمد صابر آزاد زننده این گل بود.

در حاشیه:

بعد از سالها چند چهره فوتبالی از بندر ریگ پا به میدان گذاشتند بازیکنان مستعدی که می توانند بار دیگر فوتبال ریگ را احیا کنند . مصطفی جوانمرد و احمد عبدامامی از جمله این استعدادها هستند که اگر به حاشیه رانده نشوند آینده درخشانی دارند.

اسکندر طاهری مربی سپاهان از عملکرد شاگردان خود در این بازری ناراضی بود .

احمد نعیم زاده مربی حرم بندر ریگ اگر بتواند این تیم را حفظ کند حرفهایی برای گفتن دارد.

در ادامه این مسابقات و در آغاز هفته پیش رو پرسپولیس گناوه در ورزشگاه شهید احمدزاده ریگ میهمان حرم است.

سپاهان حرم-ریگ طاهری نعیم-زاده نصرتی عبدامامی حسنی جوریز

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. زرد طلایی

  آقای خضری بیشتر بازیکنان حرم از برازجان و شبانکاره آمده بودند فقط ۴ نفر بندرریگی بودند این چه پیشرفتی را برای فوتبال مرده بندرریگ دارد که روی آن زوم کرده ای
  احمد نعیم زاده تیم منتخب درست کرده بود ولی نتوانست تیم خوب سپاهان گناوه را ببرد
  آقای خضری تا کی میخواهی عقده خودت را از سپاهان خالی کنی همه میدانند تو کینه ای هستی ولی خدا جای حق نشسته و خودت هم بزودی نابود میشوی

  پاسخ
 2. سبز بهاری

  آقای خضری شنیدم به زودی قراره نابود بشی؟ راسته ؟ نه تورو خدا؟؟
  لطف کن اون ۲۰ هزارتومنی رو که پریارسال ازم دستی گرفتی پس بده بعد برو نابود شو!!! والا بخدا…
  اینقدم عقده هات رو هم سر سپاهان خالی نکن آخه تیمی که به سال نمیکشه درست شده کجا تحمل بار عقده های فروخورده تو و باشگاه پاس رو داره که به اندازه عمر همه عوامل و دست اندرکاران سپاهان سرجمع قدمت دارین و تو فوتبال بودین؟
  راستی آقای خضری برق هم جدیدا درست شده لطف کن کمی هم عقده به این دوستان بده و یه کم هم اونجا عقده درمانی کن اینجوری نابودیت هم تعویق می افته.
  نابودی پاس و مرتضی خضری رو الان ۱۶ سال دارم می شنوم مثل شعار مرگ بر آمریکا که ۳۴ سال داریم می شنویم نه آمریکا مرد و نه پاس و مرتضی خضری نابود.
  (با تشکر ناتانیاهو ۶۰ ساله از کرانه باختری رود اردن)

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *