امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

موج تغییرات در هیات های فوتبال استان

یاران سبز : به نظر می رسد تغییرات در هیات های فوتبال شهرستانها با توجه به مسایل پیش آمده اجتناب ناپذیر است .عده ای  این تغییرات را حاصل تفکرات نجفی می دانند و عده ای می گویند رد پای اداره کل ورزش و جوانان استان در این تغییرات دیده می شود . این تغییرات در حالی انجام می شود که محمد دوانی همچنان به دنبال راهی است تا به قول خودش حق پایمال شده فوتبال را بگیرد.

در دیلم عباس امید گزینه معرفی شده بجای جعفر شفیقی می باشد ولی فاضل صالحی فرد رئیس اداره ورزش و جوانان این شهر همچنان در مقابل تغییر شفیقی مقاومت می کند و البته امید هم اعلام کرده است به دلیل مشکلات کاری نمی تواند ریاست هیات فوتبال دیلم را قبول کند  .

در اهرم عباس لطفی نژاد رئیس شورای شهر اهرم به عنوان سرپرست-در هیات های فوتبال عنوان سرپرست تازگی دارد- معرفی شده است و اما شنیده ها حاکی از این است اعتراض بعضی از تیمها کار را به فرمانداری کشانده است و صمدی همچنان فوتبال اهرم را اداره می کند. لطفی نژاد در زمینه این تغییر گفت :با توجه به انجام نگرفتن تغییر و تحول در بوشهر ما هم همچنان هیات را تحویل نگرفته ایم.

در برازجان سعید اسماعیلی عضو شورای شهر برازجان گزینه مورد نظر به جای شکرانه رئیس هیات فوتبال برازجان است و حتی اسماعیلی با شکرانه هم در این مورد صحبت کرده است.اسماعیلی در این زمینه گفت : از طرف یکی از دوستان صحبتهایی با من شده و من هم اعلام آمادگی کردم .

در گناوه همچنان منوچهر امیری در راس هیات فوتبال قرار دارد گر چه امیری با پیشنهاد پزشک معالج خود پیش از این استعفای خود را به تربیت بدنی و هیات فوتبال استان داده بود.

و تنها در خورموج هاشمی کلید هیات فوتبال را به آستروتین تحویل داده است.فوتبال

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *