امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

ایرانجوان خورموج ، بد شروع کرد خوب به پایان رساند

یاران سبز : هفته نهم لیگ دسته سوم کشور برای ایرانجوان خورموج سه امتیاز به همراه داشت . این تیم که در خورموج بیزبان سادات دهدشت بود با نتیجه ۵ بر ۱ به پیروزی دست یافت.

در نیمه نخست ایرانجوان در حالی به گل دست یافت که بازیکنان این تیم پر اشتباه ظاهر شدند ولی یک فرار مشکوک به آفساید از مهدی جمالی اولین گل را برای خورموجی ها به دنبال داشت . در ادامه فوتبال نه چندان خوب ایرانجوان در نیمه نخست ، قشقایی داور خوزستانی این دیدار یک ضربه پنالتی بسیار سخت گیرانه را به سود سادات دهدشت اعلام کرد که این ضربه را جاسم یاسر الهی به کرنر فرستاد .

در نیمه دوم شاگردان بهنام ابولی از همان ابتدا تسلط خود را بر توپ و میدان نشان دادند و با چهار گل یکی از شیرین ترین پیروزی های خود را جشن گرفتند. یوسف کرد که در نیمه نخست نتوانسته بود خوب ظاهر شود در همان آغاز نیمه دوم گل دوم خورموجی ها را به ثمر رساند. به دنبال این گل اسحاق کاظمی یکی از بهترینهای این دیدار گل سوم را وارد دروازه حریف کرد و در ادامه جمالی توپی را به گل تبدیل کرد که خشم دهدشتی ها را از عملکرد کمک اول این دیدارباعث شد ؛ بازیکنان خشمگین سادات اعتقاد داشتند که زننده گل در منطقه آفساد به توپ ضربه زده است و همین موضوع دلیلی شد تا قشقایی قاضی این دیدار دو بازیکن سادات را با کارت قرمز از زمین اخراج کند . با اخراج دو بازیکن دهدشتی ، این تیم مهمان بود که بهتر به توپ ضربه زد و یه یک گل هم دست یافت اما در دقایق پایانی کاظمی گل دوم خود و پنجم ایرانجوان را هم به ثمر رساند.

ایرانجوان-خورموج سادات..-دهدشت تماشاگران-خورموجی اسحاق--کاظمی داوران جمالی جاسم-یاسر-الهی بدون-شرح درگیری رضا-احمد-سعید زارعی سادات.دهدشت کرد عنایت-رزمجو عبداله-زاده---ابولی عباس-نجف-پور سادات-دهدشت مهدی-تنو مهدی-جمالی یوسف-کردقشقایی

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *