امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

جمیلی درخشید ، پرسپولیس پیروز شد

یاران سبز : هفته ششم لیگ دسته دوم کشور با اولین پیروزی پرسپولیس گناوه همراه بود.پرسپولیس  که در ورزشگاه شهید سراجی گناوه میزبان اتکا گلستان بود با گل محمد رضا بهروزی به پیروزی رسید.

در این دیدار جعفری منفرد سرمربی نماینده گناوه که از کمبود بازیکن هم رنج می برد تغییراتی را در تیم خود انجام داد و با اندکی خوش شانسی سه امتیاز مهم این دیدار را به دست آورد. در نیمه نخست بازیکنان اتکا ، رضا ساور سفلی ، احسان تاییدی و محسن صلح جو در سه نوبت دروازه مهدی جمیلی را تهدید کردند که عکس العملهای دروازه بان سرخ پوش مانع از ورود توپ به دروازه گناوه شد. در نیمه دوم هم جمیلی کارنامه خوبی داشت و در مقابل توپهای ساور سفلی ، شهاب یامپی و محمد محمدی ایستادگی کرد و دروازه خود را بسته نگه داشت .پرسپولیس هم در این دیدار از قدرت سرزنی و جنگندگی صادق احمدی به خوبی استفاده کرد و فرصت بازی سازی را از تیم گلستانی گرفت و در دقیقه ۷۵ هم با گریز محمد رضا بهروزی گلزن جوان خود تنها گل این دیدار را وارد دروازه اتکا کرد. پرسپولیس با این پیروزی از نظر روانی هم تا حدودی تغذیه شد .

در حاشیه :

ناظر بازی که استاد گیر دادن بود و فضایی کاملا نظامی را مطلوب می دانست تا زمانی که نیروی انتظامی به ورزشگاه نیامد بازی را شروع نکرد و نیروی انتظامی هم با ۲۰ دقیقه تاخیر آمد ؛ نکته جالب اینکه وقتی نیروی انتظامی آمد تازه مربی حریف یادش آمد که باید حتما افسر حضور داشته باشد تا بازی انجام گیرد.

پرسپولیس اتکا-گرگان احسان-تاییدی احسان-خطایی باقری.موسوی عباس-پهلوان-زاده صادق-احمدی شهاب-یانپی فرشید-باقری محسن-محمد-رحیمی مهدی-جمیلی مهیار..احمدخانی عیسی-ساورسفلی

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. علی

    فکر نکنم نظرات باید در مورد قیافه آدمها باشه جمیلی هر چی باشه کم برد تیم پرسپلیس گناوه نخورد

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *