امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

در امیدهای گناوه ، پرسپولیس بد حمله کرد ، امید خوب دفاع کرد

یاران سبز: مسابقات فوتبال رده سنی امید گناوه با انجام یک بازی پی گیری شد. در حساس ترین دیدار هفته دوم امیدهای گناوه  دو تیم پرسپولیس و امید به دیدار هم رفتند که این دیدار بدون گل به پایان رسید. در این دیدار پرسپولیس گر چه تیم برتر میدان بود ولی نتوانست به گل دست برسد.در نیمه نخست اولین خطر را ابراهیم زاده بر روی دروازه امید ایجاد کرد ؛ شوت این بازیکن را علی سالمی به زمین بازگرداند. ضربه آزاد مستقیم عباس عباسی هم از معدود فرصتهای امید در این دیدار بود .ضربه این بازیکن تیرک دروازه هاشمی سنگربان پرسپولیس را لرزاند.

در نیمه دوم پرسپولیس برای رسیدن به گل فشار خود را بیشتر کرد اما این تیم هر چه زد به در بسته بود عادل حسینی در نیمه دوم به تنهایی چند فرصت خوب را از دست داد تا این دیدار بدون گل به پایان برسد.

در حاشیه:

اعتراض وحدت بر روی یکی از بازیکنان استقلال ، به گفته مسئولین وحدت یکی از بازیکن این تیم دارای مدارک جعلی است و بنظر می رسد مسئولین استقلال هم این موضوع را تایید کرده اند.

امید هم اعتراض خود را به هیات فوتبال داده است ؛ این تیم مدعی است سید حسین موسوی بازیکن محروم سپاهان گر چه زمان محرومیتش به پایان رسیده است ولی مبلغ بدهی را پرداخت نکرده است و بنابراین اجازه بازی نداشته و به همین دلیل امتیاز این بازی باید به امید داده شود. این بازی ۳ بر ۲ به سود سپاهان به اتمام رسیده بود.

پرسپولیس-گناوه-امیدها امید-گناوه-امیدهاحمید-کریمی ربیعیرحیمی-تعاون-کردار-موسوی خرم-آبادی خلیلیان.سلامی پرسپولیس..امید زارعی دشتی خواجه-پورعباسی غلامی محمد-رضا-محسن-زاده صیادی

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *