امروز: ۱۲ آذر ۱۴۰۱

در لیگ بزرگسالان استان ، امید گناوه صدر را لرزاند ، پرسپولیس آب پخش خطر را احساس کرد

یاران سبز : هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال استان با پنج دیدار در شهرهای گناوه ، خورموج ، دیلم و اهرم آغاز شد . هفته ای که با پیروزی تیمهای پایین جدول همرا ه بود و در این میان امید گناوه نتیجه ای را به دست آورد که بالای جدول را بهم ریخت. در حساس ترین دیدار هفته هفتم ، امید گناوه میزبان سپاهان بوشهر بود . دو تیمی که در جدول روند رو به رشدی داشتند و خود را در هفته های گذشته آرام آرام به صدر جدول نزدیک کردند . در این دیدار حرکات جعفر حیاتی ریز نقش و گلزنی های محمد کنعانی باتجربه بلای جان سپاهان بوشهر شد و این دیدار با نتیجه ۵ بر ۲ به سود گناوه به اتمام رسید.

 • سوت آغاز بازی با گلی همراه بود که فقط تجربه کنعانی می توانست آن را به ثمر برساند و نه در برنامه های حسین عبدالهی سرمربی امید جا داشت و نه مسیگر سرمربی سپاهان فکرش را می کرد . بعد از این گل حرکات رسول پولادی در پشت دفاع امید آزار دهنده بود ولی هم بک زاده هشیار عمل کرد و هم علیزاده در درون دروازه شش دانگ نشان داد تا نقطه قوط سپاهان راهی به دروازه پیدا نکند و در مقابل این امید بود که مداوم به گل رسید گلهای محمد خواجه پور جوان و دو گل محمد کنعانی در همان نیمه نخست سپاهان را از هم پاشید. بازیکنان امید هم با استفاده از سرعت در حمله در ادامه پاسهای جعفر حیاتی بلای جان سپاهان شد . در نیمه نخست رسول دشتیاری کاپیتان با تجربه سپاهان یکی از گلها را پاسخ داد.در نیمه دوم هم برتری با سپاهان بود ولی تیم بوشهری تجربه لازم برای خروج از وضعیت پیش آمده در این بازی را نداشت و در نیمه دوم هم سهم هر تیم یک گل بود . رسول پولادی زننده گل سپاهان و جواد پیروزی هم گل امید را به ثمر رساند.

حسین عبدالهی در پایان بازی گفت: شناخت کافی نسبت به حریف داشتیم و بازی گذشته این تیم را دیدیم و با توجه به شرایط بازی یک بازی دفاعی را انجام دادیم و تمام برنامه های خود را در ضد حملات انجام دادیم ، ما حیاتی را در این بازی مخصوصا به نک حمله بردیم و می دانستیم که از این تغییر نتیجه خواهیم گرفت.

مسیگر سرمربی سپاهان بوشهر هم دلیل شکست تیمش را گل زود هنگام حریف دانست و گفت: تمرینات زیادی برای گلزنی انجام داده ایم و اگر دیدیم که در این بازی از فرصتهای خود نتوانستیم استفاده کنم صرفا به دلیل عدم تمرکز در تیم بود که گل دقیقه نخست حریف دلیل آن بود. سرمربی سپاهان در ادامه اظهار داشت : در بازی های آینده این نتیجه را جبران خواهیم کرد.

در تیم امید مجید علیزاده در درون دروازه به تنهایی چند فرصت را از حریف گرفت تا روز بسیار خوبی را پشت سر بگذارد و مهمترین عامل برای پیروزی پر گل امید باشد . در کنار علیزاده حیاتی در خط حمله طراح گلزنی های امید بود و کنعانی هم کنعانی بود.

در سپاهان علی رغم شکست سنگین ولی مهرزاد چغادکی و فرهاد سعیدی بازی خوبی انجام دادند و بارها خط حمله سپاهان را در موقعیت گل قرار دادند ولی گلزنان سپاهان روز کم فروغی را پشت سر گذاشتند.

در حاشیه:

هادی مشایخ و علی کاظم پور در خط دفاعی امید از جان مایع گذاشتند ، راهی شدن کاظم پور به بیمارستان و مداوای مشایخ حاکی از فشار بیش از حدی بود که این دو بر خود وارد کردند.

 • پرسپولیس دیلم در دیلم و در روزی که قضاوت بازی به عهده باقری داور برازجانی بود ۲ بر ۱ مغلوب فجر شد تا اولین پیروزی فجر بوشهر به دست آید. نماینده دیلم در همان دقایق اولیه بازی با گل سید حسن میرجوانمردی از حریف خود پیش افتاد .این گل امیدواری برای اولین پیروزی را در اردوی سرخ های دیلم به وجود آورد ولی در نیمه دوم بازی زمینی فجر و دو گل محمد خدری یک شکست دیگر را در کارنامه پرسپولیس دیلم نوشت و از طرفی اولین سه امتیازی هم به حساب فجر نوشته شد.
 • در اهرم ، شاهین باغک ۲ بر یک مغلوب سپاهان خورموج شد تا جدول بر وقف مراد شاهین آب پخش شود. سپاهان خورموج در این دیدار ابتدا با گل گلزن جوان خود بهنام علیپور که به تازگی از بند مصدومیت هم رهایی پیدا کرده است پیش افتاد . در نیمه دوم هم سپاهان با برنامه تر از میزبان نشان داد و مزد برتری خود را هم با گل پیمان عبدالبحری دریافت کرد. شاهین در وقت اضافه نیمه دوم توسط علی زایر ابراهیمی یکی از گلها را پاسخ داد .

در روزی که شاهین چهره برتر نداشت برای سپاهان علیرضا جعفری سنگربان این تیم خوش درخشید و عبدالبحری در میانه زمین و معصومی در خط حمله روز خوبی داشتند.

امیری سر مربی سپاهان خورموج در پایان بازی گفت : از حریفمان شناخت داشتیم و بازی قبل این تیم را دیدیم و برنامه های این بازی را تمرین کردیم و خلاف بازی های گذشته از فرصت هایمان هم به خوبی استفاده کردیم . سرمربی سپاهان در ادامه بیان داشت : ما در اکثر بازی های خود تیم برتر میدان بودیم ولی مشکل گلزنی داشتیم که به مرور حل خواهد شد.

در حاشیه:

بهنام علیپور از جمله بازیکنان جوانی است که می تواند عصای دست مربیان استان در لیگ های کشور باشد .این بازیکن چارچوب دروازه را به خوبی می شناسد و شم گلزنی بالای دارد.

 • هنوز در روند رو به عقب پرسپولیس برازجان ادامه دارد . شاگردان مهردار فرخنده پی در مقابل توحید پاس بوالخیر ۲ بر صفر مغلوب شدند تا کم کم خطر سقوط را هم احساس کنند. در نیمه نخست این دیدار گلی از خط دروازه ها عبور نکرد ولی در نیمه دوم وقتی مجید قائدی برای توحید پاس به زمین آمد نتیجه هم تغییر کرد . این بازیکن با دو گلی که برای بوالخیری ها به ثمر رساند دومین پیروزی این تیم را رقم زد.

در این دیدار میعاد محمد حسینی هافبک چپ توحید پاس در کنار قائدی چهره برتر میدان بودند.

 • در آخرین بازی این هفته که به قضاوت کورش غریبی داور بوشهری انجام گرفت  پویا دیلم میزبان شاهین آب پخش بود ؛ این دیدار با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ به اتمام رسید . میهمان در نیمه اول  از برتری نصف و نیمه خود استفاده کرد و با گل محمد اندرزگو  پیروز به رختکن رفت. در نیمه دوم در حالی که بازی تعادل داشت از روی یک ضربه کرنر امین درویشی مدافع پیش تاخته پویا گل مساوی را وارد دروازه شاهین کرد تا این دیدار پیروز نداشته باشد.   اندرزگو بهترین بازیکن شاهین در این دیدار بود و در پویا هم همچنان استارتهای علی خدری خطرناک است . خدری هر وقت پا به توپ شد خطرناک نشان داد و در این دیدار هم از بهترینهای میدان بود.

 اصغر حسین زاده سر مربی شاهین آب پخش در پایان بازی گفت : بازی خوبی انجام دادیم و مستحق پیروزی بودیم  ولی در این بازی داوری هم نقش تعیین کننده ای داشت و باعث شد تا ما به سه امتیاز نرسیم .امید-گناوه سپاهان-..بوشهر ..چغادکی جعفر-حیاتی-.محمد-کنعانی سپاهان-بوشهر هادی-مشایخ مسیگر.محمدی مجید-علیزاده فرهاد-سعیدی جعفر-حیاتی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. هاشم

  من اهل گناوه هستم ولی کارم بوشهر اکثر بازی های رسول پولادی بازیکن سپاهان بوشهر رو دیدم . این بازیکن زلزله است تا نیم فصل ۴ تا پاس گل داده ۵ تا گل زده ۲ تا پنالتی گرفته ای بازی با امید هم . یک گل زد یک پاس گل داد . یک بازیکن هم اخراج کرد . من نمیدونستم شنیدم پست تخصصیش فوروارد ولی با توجه به نظر مربی هافبک چپ و راست بازی میکرده
  پولادی متولد ۷۲ بازیکن امید .دو پاست . سرعت و تکنیکش فوق العاده ست واقعا اوجوبه است . چرا پرسپولیس یکی مث این بازیکن رو نمیگیره . کم سن وسال/ با انگیزه/ کم هزینه و فوق العاده با استعداد . بخدا همین جوونا تیم رو از سقوط نجات میدن . چه رنج ها کشیدم تا به لیگ ۲ بیایم . اگر خدایی ناکرده سقوط کنیم دیگه رنگ لیگ ۲ ام نمیبینم . تو رو به خدا انتقال بدید.

  پاسخ
 2. mehrdad

  rasool pooladi vaghean zelzele . avale fasl az iranjavane bushehr pishnahad dasht vali sepahane bushehr rezayat nadad az teemhaye lige 3 va 2 niz pishnahad dasht baz ham rezayat nadadan vali dar hale hazer az hafbakha va sabke bazie teemesh razi nist. va doost dare jai bazi kone ke khoob taghzie beshe . bazi doostane ba iranjavane bushehr ba sepahane boshehr ro didam . rasoole pooladi ye tane khate defaie iranjavano be ham rikhte bood .
  moteasefane sepahan ye hafbake tarah nadare ke betoone khoob pooladi ro taghzie kone . age ye hafbake khoob dashtan alan too lige ostan hade aghal 16 gol zade bood . in bazikon ayandeye bozorgi dare

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *