امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

در لیگ جوانان استان ، توقف شاهین بوشهر ، خیز دخانیات برازجان

یاران سبز : مسابقات فوتبال لیگ جوانان استان برنا لیگ هفته سوم خود را هم پشت سر گذاشت. در این هفته شاهد دیلم در اهرم اولین پیروزی خود را به دست آورد .این تیم ۲ بر ۱ امید اهرم را مغلوب کرد. در کنگان ، دخانیات برازجان شکست سختی را بر فجر کنگان تحمیل کرد. این تیم سه بر صفر فجر را خانه مغلوب کرد.در دیدار جنجالی و پر حاشیه فجر و استقلال بوشهر آبی ها با ۱ گل به پیروزی رسیدند.  پیکان دیر و شاهین بوشهر در عدد ۲ مساوی شدند و توحید و استقلال بنک کنگان هم به نتیجه مساوی ۱بر ۱ رضایت دادند.

شاهد-دیلم

  • شاهد دیلم که هفته اول و دوم را با شکست پست سر گذاشته بود در این هفته میهمان امید اهرم بود . نماینده دیلم با چند تغییر وارد میدان شد تغییراتی که به خوبی جواب داد و نتیجه لازم را هم برای این تیم به همراه داشت . حضور کیوان خواجوی و حسن فولادی در خط دفاع فرصت برتری به حریف را نداد . باسروی در این دیدار از دو بازیکن نوجوان خود نوبخت و خدری هم در خط هافبک استفاده کرد که این دو نمایش قابل قبولی داشتند . در این دیدار مسعود فاطمی و کیوان خواجوی گلهای شاهد را به ثمر رساندند. برای امید هم مصطفی حقیری گلزنی کرد و در این دیدار آرش آتش پنجه هم چهره برتر اهرمی ها بود.
  • پیکان دیر هم در دیر موفق به کسب یک امتیاز در مقابل شاهین بوشهر شد. شاهین در این دیدار نتوانست بازی روان خود را انجام دهد. شاهین ابتدا با گل محمد علیپور پیش افتاد ولی مرتضی حسینی در همان نیمه نخست نتیجه را برای پیکان مساوی کرد. در وقت دوم شاهین با گل شروع کرد ، سعید غنی زننده این گل بود ؛ بعد از این گل حامد اسیری بار دیگر بازی را به تعادل کشاند و همین نتیجه تا پایان پا بر جا ماند . در خط میانی پیکان محمدرضا ربیعی کارنامه خوبی از خود به جا گذاشت ، در این دیدار دهداری کاپیتان شاهین بازیکنی تمام عیار نشان داد .
  • دخانیات-برازجان
  • در کنگان فجر این شهر تن به شکست ۳ بر صفر در مقابل دخانیات داد ، شاگردان ثبوت در نیمه نخست با گل جواد مرشد رودحله پیش افتادند و در نیمه دوم هم علی اکبر عموری بازی خوب خود را با دو گلی که به ثمر رساند تکمیل کرد تا سه امتیاز حساس به حساب دخانیات ریخته شود.
  • توحید بوشهر و استقلال بنک به مساوی یک بر یک رضایت دادند . توحید در نیمه نخست با گل جامعی پیروز به رختکن رفت .آبی ها در نیمه نخست یک پنالتی را هم از دست دادند.در نیمه دوم استقلال به گل رسید تا این بازی با نتیجه مساوی به اتمام برسد.سیروس زنده بودی مدافع میانی توحید بوشهر چهره برتر میدان بود.
  • دیدار پر از حاشیه استقلال و فجر بوشهر یک گل داشت گلی که زنگنه در نیمه نخست وارد دروازه فجر کرد تا پایان پا بر جا ماند. در این دیدار شاهین ره جو در میانه میدان استقلال نقش تعیین کننده ای در پیروزی آبی ها داشت و از بهترینهای این دیدار بود.

قربانی سرمربی فجر در پایان این دیدار گفت : بازی بدی انجام دادیم ، تیم ما از نظر روانی تحت فشار بود که قسمت عمده آن برمی گردد به شرایط قبل از بازی ، با توجه به اینکه این بازی به دلیل تعویض لباس استقلال نزدیک به ۳۵ دقیقه با تاخیر انجام شد و بازیکنان ما در دو مرحله خود را گرم کردند ، تیم با مشکل روبرو شد. قربانی در ادامه بیان داشت : وقتی یک تیم در بازی اول خود با چنین مشکلی روبرو می شود و به تیم تذکر داده می شود که در بازی های آینه نباید از لباسی استفاده کند که دارای شماره لاتین است چرا در این بازی هم به تیم فرصت داده می شود البته ما با بازی کردن این تیم با همین لباس هم مشکل نداشتیم ولی با تاخیر در بازی چرا و بنظر من ما در این تاخیر زیان زیادی دیدیم . قربانی در مورد جریانات بعد از بازی هم گفت : کار بسیار زشتی بود و درگیری شدیدی انجام گرفت که باعث شد مسعود انصاری دفاع راست ما راهی بیمارستان شود.

ره جو سرمربی استقلال بوشهر هم در پایان بازی گفت : اول اینکه در بازی گذشته کسی به ما نگفت از شماره خارجی نمی توانید استفاده کنید و در این بازی هم وقتی گفتند لباستان را عوض کنید کمتر از ۱۵ دقیقه عوض کردیم و در پایان بازی هم کادر فنی حریف باعث ایجاد درگیری شد .

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *