امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

در لیگ دسته اول استان ، روزهای خوب امید ، روزهای بد پرسپولیس+عکس

یاران سبز : مسابقات فوتبال لیگ دسته اول استان هفته پنجم خود را با انجام پنج دیدارپشت سر گذاشت . در گناوه امید همچنان بر اسب مراد سوار است .این تیم ۲ بر ۰ پویا دیلم را مغلوب کرد. در دیلم پرسپولیس با تن به شکست سنگین ۵ بر ۲ در مقابل سپاهان بوشهر داد. تقابل صدرنشینان هم گلی به همراه نداشت ، دیدار شاهین باغک و آب پخش بدون گل به پایان رسید. پرسپولیس آب پخش هم از شرایط آرمانی به دور است این تیم به نتیجه ۱ بر ۱ در مقابل سپاهان خورموج در برازجان رضایت داد و اما توحید پاس خورموج اولین پیروزی خود را با ۵ گل در مقابل فجر صبا جشن گرفت.

امید در گناوه تمام نیروی خود را به کار بسته است تا هیچ حریفی با امتیاز ورزشگاه شهید سراجی را ترک نکند .این تیم در مقابل پویای دیلم بازی را کاملا تهاجمی آغاز کرد و خیلی زود به گل دست یافت ؛ حرکت جواجه پور بازیکن جوان این تیم در محوطه جریمه با خطای مسلم مدافع پویا روبرو شد و احمد شمسی قاضی این دیدار نقطه پنالتی را نشان داد .این ضربه را کاظم خضری با تجربه به گل تبدیل کرد ؛ بعدا ز این گل بازی تعادل داشت و این نتیجه تا پایان نیمه نخست حفظ شد. در نیمه دوم باز هم دو تیم تلاشی برابر داشتند تا اینکه عباسی بازیکن جوان امید با دریافت دومین کارت زرد خود از زمین اخراج شد؛ با اخراج عباسی بنظر می رسید باید پویا حکومت خود را در زمین آغاز کند ولی این دوندگی بی امان بازیکنان امید بود که چند فرصت گلزنی را در اختیار امید قرار داد که دو بار هم تیرک دروازه مانع رسیدن گل برای امید شد . در دقایق پایانی محمد کنعانی یکی دیگر از باتجربه های امید به جای کاظم خضری وارد میدان شد و ورودش را با گل دوم اعلام کرد . این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.

در حاشیه:

عباسی هافبک میانی امید اولین بازی خود را برای این تیم انجام داد بازی که کارت قرمز داور نگذاشت به پایان برسد.

حامد گورکی مدافع راست امید در دقایق پایانی با مصدومیت به بازی ادامه داد .

پرسپولیس دیگر نماینده دیلم هم حال و روز خوبی ندارد این تیم که  ایمان جوی را بر روی نیمکت خود نشانده است باز هم با شکست زمین را ترک کرد ؛ نماینده دیلم که میزبان سپاهان بوشهر بود در همان دقیقه نخست دروازه خود را باز شده دید .این گل را رسول پولادی به ثمر رساند. بعد از این گل و با سپری شدن دقایق اولیه که با برتری سپاهان همراه بود پرسپولیس بازی را در دست گرفت و با دو گلی که حسین پیروزی چهره شاخص تیم دیلمی به ثمر رساند دیلمی ها پیروز به رختکن رفتند.

در نیمه دوم محسن شادکام هافبک طراح سپاهان حاکم میدان بود . شادکام با سه پاس گلی که داد شکست سنگین میزبان را رقم زد . درخشش این بازیکن باعث شد تا مجید قائدی دو بار موفق به گلزنی شود  و در ادامه دفاع پراشتباه پرسپولیس دیلم دو بار دیگر هم در مقابل رسول پولادی و مهرداد چغادکی تسلیم شد تا سنگین ترین شکست سرخهای دیلم تا این هفته رقم بخورد.

در بوشهر فجر صبا همچنان چوب خط حمله خود را می خورد .این تیم که میزبان تیم قعر جدولی توحید پاس بوالخیر بود با شکست ۵ بر صفر در جدول فانوس به دست شد.در نیمه نخست این دیدار ابتدا توحید پاس حمله را آغاز کرد ولی در ادامه این فجری ها بودند که چند موقعیت مناسب گلزنی را از دست دادند تا نیمه نخست بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم توحید پاس هر چه زد به بار نشست ، معیاد محمد حسینی که در این دیدار بازی خوبی انجام داده بود با گلی که به ثمر رساند توان روحی تیم خود را هم تقویت کرد و به دنبال این گل محمد دریانوردی یکی از بهترینهای این دیدار هم گل دوم را برای بوالخیری ها به ثمر رساند . فجری ها بعد از دریافت گل دوم دچار افت شدند و توحید پاس هم از شرایط به دست آمده به خوبی استفاده کرد و با گلهای دریانوردی ، حسین حیدری و مجید قادری پور شکست سنگینی را بر فجر تحمل کرد.

در برازجان پرسپولیس آب پخش با وجود استفاده از بازیکنان بزرگی که به خدمت گرفته است هنوز بر روی نوار ناکامی است . دیدار این تیم در مقابل سپاهان خورموج با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در نیمه نخست دو تیم نتوانستند توپی را از خط دروازه ها عبور دهند . در نیمه دوم پرسپولیس با گل بهنام شریف پور از میهمان پیش افتاد ولی در روزی که غلامرضا پور سنگربان پرسپولیس هم خوب کار کرد نتوانست در مقابل حملات سپاهان دروازه خود را بسته نگه دارد و بهنام علیپور بهترین گلزن استان در دو فصل گذشته بازی را مساوی کرد.

در سپاهان مجتبی محبوبی هافبک دفاعی این تیم روز خوبی را پشت سر گذاشت.

برخورد دو تیم اول و دوم لیگ استان به تساوی بدون گل انجامید. دو تیم که حفظ دروازه خود را در دستور اول قرار داده بودند در دفاع برنامه های خود را عملی کردند ولی در حمله ناتوان ظاهر شدند. در نیمه نخست این دیدار میزبان بیشتر در حالت دفاعی قرار داشت و با استفاده از توپهای بلند قصد رسیدن به دروازه حریف را داشت که دو تیم از گل محروم شدند.

در نیمه دوم شاهین باغک بیشتر زمان بازی را در دست داشت که در این نیمه هم گلی رد و بدل نشد.

احمد-شمسی امید..احمدی امید-گناوه بک-زاده-.-خداپرستیان پویا-...-دیلم پویا-دیلم. پویا-دیلم تنگسیری جعفر-حیاتی حسین-عبدالهی داوری عباس-پذیره علی-خدری قاسم-لیراوی کلاتی محمد-کنعانی نبرد-هوایی

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. عقاب

    ش……اهین…بالهایت رابگشا…و فتح کن تمامی آسمان را…بالهایت ک قدرت بگیرندتمام آسمانهای دنیا از آن توست….باش و بسوزان………

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *