امروز: ۱۳ آذر ۱۴۰۲

در لیگ دسته اول استان ، پرسپولیس آب پخش در دام حواشی+جدول

یاران سبز: در آخرین دیدار از هفته چهارم لیگ دسته اول استان سپاهان بوشهر میزبان پرسپولیس آب پخشی بود که بنظر می رسد حواشی های این تیم قوی تر از بار فنی آن است . سپاهان در این دیدار چهار بر دو پیروز شد.

در نیمه نخست دو تیم نتوانستند قفل دروازه ها را باز کنند ولی در نیمه دوم اندک تماشاگران شاهد یکی از پر گل ترین بازی های لیگ بودند . حسن فلسفی یکی از باتجربه های پرسپولیس آب پخش اولین گل این دیدار را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه میزبان کرد بعد از این گل رسول دشتیاری از بازیکنان باتجربه سپاهان بازی را متعادل کرد. سپاهان که به مرور با بازی خوب فرهاد سعیدی در میانه زمین تسلط بیشتری بر توپ و میدان پیدا کرده بود باز هم به گل رسید .گل دوم سپاهان را رسول پولادی به ثمر رساند اما این گل هم توسط حسین حق جو جبران شد . سپاهان در دقایق پایانی فشار خود را بر دروازه میهمان بیشتر کرد و در این بین دشتیاری هم عصای دست مسیگر سرمربی سپاهان شد و دو گل دیگر بوشهری ها هم به دست آمد ، فرهاد سعیدی و دشتیاری زننده گلهای سپاهان بودند.با این نتیجه سپاهان هم خود را به جمع تیمهای بالای جدول رساند.

علی صمدیان بازیکن جوان پرسپولیس آب پخش روز خوبی را پشت سر گذاشته و تلاش فراوانی برای رهایی از این شکست انجام داد ولی ره به جایی نبرد.

در پایان این دیدار مهرداد فرخنده پی سرمربی پرسپولیس آب پخش گفت : تا حدودی دچار مشکلات داخلی شده ایم و تمام توان خود را به کار بسته ایم تا این مشکل حل شود ، دوست نداریم زحمات عباسی مدیر تیم هدر برود ، برای بازی های آینده برنامه تازه ای داریم که جذب بازیکن هم جزیی از آن است ، فرخنده پی در مورد عملکرد داور هم اظهار داشت : زاهدی داور بسیار خوبی است و قضاوت خوبی هم انجام داد ولی وقتی یک طرف میدان تیمی از برازجان باشد و داور هم از این شهر باشد شبهه به وجود می آید و فشار تماشاگران هم بر داور تاثیر دارد.

مسیگر سرمربی سپاهان بوشهر بازی شاگردان خود را خوب ارزیابی کرد و بیان داشت : نیمه نخست بد بودیم ولی در نیمه دوم بازیکنان ما کاملا جبران کردند ؛ ما بازی به بازی بهتر می شویم ، سرمربی سپاهان بوشهر در ادامه گفت : تعطیلی مسابقات به زیان ما بود و بر روند تیم تاثیر گذاشت ، وی تیم خود را تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه دانست و بیان داشت : تیم ما برای قهرمانی آمده است .

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده امتیاز تفاضل
۱ شاهین آب پخش ۴ ۴ ۰ ۰ ۸ ۱ ۱۲  ۷+
۲ شاهین باغک ۴ ۳ ۱ ۰ ۹ ۳ ۱۰  ۶+
۳ سپاهان بوشهر ۴ ۲ ۲ ۰ ۶ ۳ ۸  ۳+
۴ امید گناوه ۴ ۲ ۱ ۱ ۴ ۵ ۷  ۱-
۵ سپاهان خورموج ۴ ۱ ۲ ۱ ۴ ۳ ۵  ۱+
۶ پرسپولیس آب پخش ۴ ۱ ۱ ۴ ۷ ۸ ۴  ۱-
۷ پویا دیلم ۴ ۰ ۳ ۱ ۴ ۶ ۳  ۲-
۸ فجر بوشهر ۴ ۰ ۲ ۲ ۲ ۷ ۲  ۵-
۹ پرسپولیس دیلم ۴ ۰ ۱ ۳ ۲ ۵ ۱  ۳-
۱۰ توحید پاس بوالخیر ۴ ۰ ۱ ۳ ۳ ۸ ۱  ۵-

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. ایستگاه فوتبال گناوه

    مصاحبه ایستگاه فوتبال با آقای حسین حیدری/از شب قبل از بازی تا رای کمیته انضباطی/از ما دیدن کنید.

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *