امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

در لیگ فوتبال استان ، پویا دیلم اولین پیروزی را دشت کرد ، شاهین آب پخش همچنان در اوج

یاران سبز : در ادامه مسابقات لیگ بزرگسالان استان هفته ششم هم به پایان رسید. در این هفته پویای دیلم اولین پیروزی خود را با سه گل در مقابل توحید پاس بوالخیر جشن گرفت.امید گناوه در این هفته میهمان شاهین آب پخش بود که با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب صدرنشین حریف شد.

پرسپولیس دیلم هم از خورموج با دست خالی برنگشت .این تیم در خورموج با نتیجه یک بر یک سپاهان را متوقف کرد.

سپاهان بوشهر در این هفته میزبان شاهین باغک بود که این دیدار بدون گل به پایان رسید.   فجر صبای بوشهر و پرسپولیس آب پخش هم در بوشهر به مساوی یک بر یک رضایت دادند.

در دیلم پویا برای رسیدن به سه امتیاز در همان نیمه نخست همه چیز را تمام کرد . این تیم که میزبان توحید پاس بود ابتدا با گل زیبای مسعود کلاتی یکی از برترینهای این دیدار پیش افتاد و در ادامه داوود لطیفی هم گل دوم را برای دیلمی ها به ثمر رساند . دفاع توحید پاس هم با پاس رو به عقبی که داد گل سوم را به پویا هدیه داد.

پویا-دیلم

صدرنشین لیگ به هیچ تیمی باج نمی دهد ؛ شاهین آب پخش در هفته ششم ششمین پیروزی خود را هم به دست آورد . این تیم که میزبان امید گناوه بود با در خشش وحید رضایی و سید حسین موسوی هافبک های میانی خود با نتیجه سه بر یک امید را مغلوب کرد. شاگردان اصغر حسین زاده برای رسیدن به سه امتیاز با گلزنی محمد دهقان از میهمان پیش افتادند و دقایقی بعد آیت کیانی یکی از گلزنان برتر لیگ امسال دومین گل را هم برای شاهین به ثمر رساند. بعد از این گل امید برای کم کردن فاصله حملاتی را تدارک دید و به یک ضربه پنالتی رسید که این ضربه را محمد کنعانی به گل تبدیل کرد اما این پایان کار نبود محمد دهقان سومین گل شاهین را هم به ثمر رساند. در نیمه دوم علی رغم تلاش دو تیم گلی به دست نیامد و با همان گلهای نیمه نخست بازی به پایان رسید.

امید-گناوه

در خورموج ، سپاهان روز خوبی نداشت ولی بدون امتیاز هم نبود . نماینده خورموج که میزبان پرسپولیس دیلم بود در بیشتر زمان بازی زیر فشار میهمان دیلمی قرار داشت . این تیم در نیمه دوم از روی یک ضربه پنالتی به گل رسید .ضربه ای که دیلمی ها بشدت نسبت به آن اعتراض داشتند .این ضربه را بهنام علیپور به گل تبدیل کرد. پرسپولیس هم در دقیقه ۸۰ به گل رسید رحیم محمدزاده که در نیمه نخست چند فرصت مناسب گلزنی را حدر داده بود این گل  را به ثمر رساند.

پرسپولیس-دیلم

در حاشیه :

فاضل محتجب مدیر پرسپولیس دیلم از قضاوت حسین غلامی اظهار نارضایتی کرد و گفت : با توجه به سابقه این داور انتظار قضاوت بهتری را داشتیم و به اعتقاد ما اعلام پنالتی مهمترین اشتباه داور در این بازی بود و اخراج عیسی حجری بازیک پرسپولیس هم از اشتباهان داور در این بازی بود.

سپاهان بوشر و شاهین باغک هم به لطف درخشش دروازه بانهای خود به حداقل امتیاز راضی شدند . دو تیم که در بوشهر به دیدار هم رفته بودند نتوانستند به گل برسند . در بسته نگه داشتن دروازه شاهین باغک عبدالرضا زایر ابراهیمی دروازه بان شاهین نقش تعیین کننده ای داشت .

شاهین-باغک.

فجر صبا بوشهر و پرسپولیس آب پخش هم با مساوی یک بر یک رضایت دادند . فجر همچنان به دنبال گم شده ای بنام گلزن است این تیم در این دیدار با گل علی ملاح زاده از حریف پیش افتاد ولی گل بهنام شریف پور در دقیقه ۷+۹۰  اجازه نداد تا این تیم اولین سه امتیازی خود را به دست آورد. مربیان هر دو تیم از قضاوت  احمدی  داور جمی گله داشتند.

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. بازی را دیدم

  سلام دیروز داور بازی امید برازجانی بود واقعا خیلی خراب داوری کرد. کاظم خضری که در طول دوران بازیگریش کارت زرد هم نگرفته بود بخاطر قضاوت ضعیف این داور واعتراض به تصمیم او از بازی اخراج شد . حسین عبدالهی هم از نیمکت اخراج شد. در حالی که بازی دو بر یک به نفع شاهین پیش میرفت در یک مصاف تک به تک مجتبی احمد زاد پس از گذشت از دروازبان و برخورد با او توپ را وارد دروازه کرد ولی در کاری عجیب که کل ورزشگاه متعجب شده بودند داور دایوینگ ( تمارض ) احمد زاده را گرفت بعد از این تصمیم تمام کادر فنی امید و بازیکنان این تیم به داخل ضمین ریختند و اعتراض کردند که در این صحنه ۵ نفر از بازیکنان امید کارت زرد گرفتند و عبدالهی و خضری اخراج شدند ناضر بازی هم اعلام کرد که داور اشتباه کرده و به هیئت استان گزارش خواهد داد. ولی چه فایده . در ضمن تیم حریف اتفاقا هافبک های خیلی ضعیفی داشت فقط فرواردهای گلزنی داشت که روی دوتا اشتبه فاحش از ابراهیم موسوی (پاس روبه عقب) امید گل خورد نه کار فنی آنها .تیم هایی که با

  پاسخ
 2. ایستگاه فوتبال گناوه

  با سلام.
  گفتگوی ایستگاه فوتبال با آقای حسین عبدالهی بعد از بازی با شاهین آبپخش و اتفاقات پیش آمده در این مسابقه.
  از ما دیدن کنید.

  پاسخ
 3. عقاب

  شاهین عای تیز چنگال.با هدایت گواردیولای جوان….همچنان بر سر شکارهای خود خیمه زده اند…….پپ آبخش بازهم حماسه سازشد…تا نوار پیروزیهایش همچنان پابرجا بماند…ب امید تکراره تا اوج پریدنهایش….با تشکرازشما جناب آقای خضری…..

  پاسخ
 4. غلمسن

  بازی را دیدم میگه یا همان ی.
  تیم امید ضعیف است چرا بازی خوب تیم شاهین آبپخش را زیر سئوال می بری

  پاسخ
 5. برارجانی

  فیلم صحنه ای که میگین پنالتی بود اولین خبر بر روی سایت دشتستان اسپرت هست . آقای خضری لطف کن برای آقایون بزارش روی سایتتون تا بدونن چقدر بی جهت اعتراض کردن. ونه تنها نظم بازی را بهم ریختن بلکه با اخراج عبداللهی اینقدر اعتراض کردن که بازیکناشون هم عصبی بازی کردن

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *