امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

در لیگ نوجوانان استان ، استقلال به صدر نزدیک شد ، شاهین به سختی از ملوان گذشت.

یاران سبز : در ادامه مسابقات فوتبال لیگ نوجوانان استان جام نسل نو پنج دیدار برگزار گردید. در خورموج ، ایرانجوان این شهر با هشت گل مغلوب استقلال بوشهر شد. شاهین و ملوان بوشهر نبرد سختی داشتند که شاهین در دقایق پایانی ۳ بر ۲ پیروز میدان شد.در کنگان ایرانجوان این شهر با همین نتیجه ایرانجوان بوشهر را مغلوب کرد و دیدار پاس گناوه و توحید برازجان هم که در ورزشگاه تختی برازجان انجام شده بود بدون گل به پایان رسید.پیروزی برازجان هم ۴ بر ۱ خیبر اهرم را مغلوب کرد.

 • استقلال بوشهر در غیاب هفت بازیکن مصدوم خود هشت گل به ایرانجوان خورموج زد در این پیروزی نقش محمد امین شیخیان پر رنگ بود این بازیکن با پنج پاس گل و یک گل یکی از برترینهای میدان بودضمن اینکه مهدی زنده بودی با به ثمر رساندن چهار گل بهترین گلزن این دیدار بود. استقلال در نیمه نخست با گل میلاد دریایی از حریف پیش افتاد و در ادامه با درخشش مهدی زنده بودی یکی از چهره های شاخص این دیدار به گلهای دوم و سوم هم دست یافت.

در نیمه دوم یوسف صبری آغازگر گلزنی های استقلال بود و در روزی که استقلال بوشهر حاکم میدان بود گلهای بعدی هم توسط مهدی زنده بودی (۲گل) ، محمد امین شیخیان و صبری به ثمر رسید. استقلال با این پیروزی خود در یک قدمی شاهین قرار داد.

 • در بوشهر ، نبرد شاهین و ملوان ۳ بر ۲ به سود شاهین به اتمام رسید.دو تیسم در نیمه نخست دروازه های خود را بسته نگه داشتند ولی در نیمه دوم حوادث زیادی به وجود آمد. ابتدا شاهین با گلهای محمود فرید و رضا غلامی چهره برتر شاهین در این دیدار از ملوان پیش افتاد. ملوان هم که در جدول شرایط بدی دارد با تغییراتی که مشایخ مربی این تیم به وجود آورد با دو گل صادق جمالی و علیرضا نظرپور  بازی را به تعادل کشاند اما در دقایق پایانی و در حالی که محمد مشایخ یکی از بهترینهای شاهین از زمین اخراج شده بود بار دیگر شاهین در وقت های تلف شده با گل رضا غلامی پیش افتاد. این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید تا شاهین همچنان صدرنشین لیگ باشد.
 • مربیان هر دو تیم از داوری گله مند بودند.
 • در کنگان ، ایرانجوان هم نام بوشهری خود را ۳ بر ۲ شکست داد. ایرانجوان بوشهر که در جدول لیگ نوجوانان وضعیت خوبی ندارد در این دیدار ابتدا با گل احمد خسروی پیش افتاد ولی این گل را حیدر صداقت که به تازگی از مصدومیت رهایی پیدا کرده بود پاسخ داد . دو تیم نیمه نخست را با همین نتیجه به رختکن رفتند . در نیمه دوم  هم ابتدا بوشهریها به گل رسیدند محمد طوفان زننده این گل بود اما دو گل امید ربعیه گلزن اول لیگ نوجوانان استان تا این هفته یک شکست دیگر را در کارنامه ایرانجوان بوشهر ثبت کرد.

در این دیدار علی ابراهیمی هافبک چک ایرانجوان بوشهر و صادق شفیعی دروازه بان این تیم از چهره های برتر میدان بودند .ضمن اینکه در ایرانجوان کنگان هم ربیعه تاثیر گزار عمل کرد.

در حاشیه:

 • با اعتراض سرپرست ایرانجوان بوشهر داور دستور به اخراج ایشان داد ، سرپرست ایرانجوان نسبت به اخراج خود اعتراض داشت و حاضر به ترک زمین نبود که به همین دلیل بازی برای دقایقی تعطیل شد.
 • در برازجان ، توحید این شهر علی رغم بازی خوب آب خزر نتوانست به نتیجه ای بهتر از مساوی بدون گل در مقابل پاس گناوه دست یابد . در پاس هم محمد کمالی روز خوبی را پشت سر گذاشت و البته گناوه ای ها این مساوی را هم باید مدیون افراسیابی دروازه بان خود باشند.
 • آخرین بازی این هفته را دو تیم پیروزی برازجان و خیبر اهرم انجام دادند که پیروزی ۴ بر ۱ خیبر را مغلوب کرد. پیروزی در این دیدار و در نیمه نخست با گل علی برزگر که چهره شاخص میدان هم بود از حریف پیش افتاد. در نیمه دوم هم این بازیکن اولین گل را وارد دروازه حریف کرد و در ادامه امین کوچک نیا و یزدان خوشبت پیروزی برازجان را تکمیل کردند. تنها گل خیبر را علیرضا عباس پور به ثمر رساند.توحید-برازجان پاس-گناوهجعفری مومنی محمد...کمالی توحید---برازجانخواجه توحید...برازجان پیمان پاپریبهمنی آب-خزر بحرانی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. یه دوست

  سلام
  آقای خدری ممنون بخاطر سایت خوبتون ایشالله همینطور ادامه بدید
  گزارش های تصویریتون هم خیلی خوبه
  ممنونم

  پاسخ
 2. الکس

  واقعا خیلی عجیبه دریک دیدار چهار گل زده اونم یک بازیکن واقعا خیلی خوبه برای یک فروارد افرین به مهدی زنده بدی

  پاسخ
 3. ALEXS.PH

  واقعا عالی برای یک بازیکن کهدر یک بازی چهار گل به ثمر رسانده واقعا باعث خوشحالیه منم تبریک میگم بهاستقلال که بازیکنه خوبی مثل مهدی زنده بودی دارن

  پاسخ
 4. AMiR

  دروازه بان توحید برازجان معلومه که آینده درخشانی داره
  هیکل خیلی مناسبی داره
  منو یاده جوونیای ون در سار انداخت 😀

  پاسخ
 5. احمد

  سلام
  دروازبان توحید برازجان اصالتا از چهارروستایی است و در بازی های محلاتی برای تیم پاس چهارروستایی به میدان می رود. قطعا در آینده نام او را بیشتر در این منطقه خواهید شنید

  پاسخ
 6. Ali

  البته دروازه بان تیم پاس هم خیلی گلر خوبی هست و فیزیکشم خوبه!!
  واقعا جای شکر داره کهع استانمون داره گلر های خوبی تربیت میکنه ایشالله بتونن کمک یار تیم ملی باشن

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *