امروز: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

شورا گناوه و نماینده مجلس ، تلاشی بری حل مشکلات گناوه

یاران سبز : او قسمت شمال استان را در مجلس شورا نمایندگی می کند ، توقعات از نماینده بسیار بالا ست و وضعیت بد ، جمیری با رای بال پا به مجلس شورا گذاشته است . نماینده حوزه بوشهر گناوه دیلم در دفتر کارش در گناوه میزبان اعضای شورای شهر بود ، شورایی که این چند وقت تکاپوی زیادی برای خروج از مشکلات مالی داشته ولی هنوز ره به جایی نبرده است .جمیری

در جلسه ای که اعضای شورای شهر گناوه با جمیری نماینده مجلس در حوزه شمال استان داشتند پیرامون مسایل بسیاری صحبت شد. نادر پهلوان زاده رئیس شورای شهر گناوه در این نشست گفت: شورا مشکلات زیادی در پیش رو دارد و به همین دلیل انتظار می رود همه مسئولین توجه ویژه ای به این شهر داشته باشند .پهلوان زاده با اشاره به این موضوع که در قسمت ورزش از نظر فضا به شدت در مضیقه هستیم و پروژه های ورزشی نیمه تمام ، اظهار داشت : خوابگاه ورزشکاران که می تواند نقش تعیین کننده ای در ورزش گناوه داشته باشد همچنان بر زمین مانده است ، استادیومی که در بیرون شهر قرار بود به ورزش کمک کند مدتها است تعطیل است ، زمینهای کنار اداره برق معروف به زمین وحدت در کنار تل چیتی تبدیل به زیزار شده است و انتظار است شما در این موارد ورود کنید و دستگاه ها را همراه کنید تا مشکل ورزش تا حدودی مرتفع شود. وی در پایان گفت : انتظار این است اعتبارات در زمینه ورزش عادلانه تقسیم می شود .ورزش گناوه از این اعتبارات سهم بسیار پایینی برده است.

اعضای-شورای-گناوه-و-جمیری-نماینده-استان-در-حوزه-بوشهر-گناوه-دیلم

در ادامه این نشست تمامی اعضای شورا موارد بسیاری را طرح و خواستار بسیجی همگانی در رفع مشکلاتی شهرستان گناوه شدند . عقب ماندن پروژه فاضلاب و عواقب ناشی از آن هم از بحث های مفصل در این نشست بود همچنین عملی نشدن مصوبه دولت در زمینه بندر آزاد هم در این نشست مورد بحث قرار گرفت ، در زمینه بهداشت هم اعضای شورا خواستار نگاه ویژه ای به گناوه شدند و نبود امکانات بهداشتی و متخصص را نگران کننده دانستند.

عربزاده

عربزاده شهردار گناوه هم با بیان این موضوع که بدهی شهرداری به شکلی است که اجازه مانور را از همه گرفته است ، گفت : وضعیت مالی شهرداری قابل گفتن نیست و بدهی هم رقمی بسیار بالا دارد و در این میان اگر بخواهیم از این وضعیت خلاصی یابیم باید فکر تازه ای بکنیم ، اکثر افراد می گویند گناوه شهر تورسیستی است ولی شهر سازوکار لازم را در این زمینه ندارد و نیاز به زمان است تا بتوانیم شهر را در زمینه توریست و گردشگر ارتقاع دهیم  ، در این شرایط باید بیشتر به فکر مطالبات شهر در قسمت آلاینده ها باشیم بحثی که به اتمام رسیده است و در واقع در مرحله پرداخت متوقف شده است . شهردار گناوه در ادامه بیان داشت : برای رسیدن به مطالبات همه توان خود را به کار خواهیم برد ولی به کمک شما نیاز مبرم داریم چون نمی خواهیم به مردم سخت بگیریم و مردم تحت فشار باشند.

جمیری هم در پایان این نسشت بیان داشت : پی گیری های بسیار مهمی در بهداشت آن هم در سطح وزیر انجام داده ایم و بزودی شاهد تغییراتی در بهداشت خواهیم بود ولی ارزیابی من در زمینه بهداشت این است که وضعیت خوبی نداریم ، باید مدیران شهرستان پی گیری های بیشتری انجام بدهند و در صورتی که با مشکل برخورد کردند ما در کنار دوستان هستیم که کمک کنیم و هیچ محدودیتی در کمک هم ندارم. خیلی وقت ها است که من قرار است با وزیری ملاقات کنم و وقتی با مدیران استان تماس می گیریم که موارد خودشان را بگویند متاسفانه این کار صورت نمی گیرد.

نماینده استان در مجلس شورای ملی در ادامه بیان داشت : در مورد ورزش درخواست شما کاملا بجا است و ما در اعتبارات آینده توازن را برقرار خواهیم کرد و بخشی از اعتبارات برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی در گناوه در نظر گرفته شده است. در بحث بدهی های شهرداری ، من فکر نمی کنم کسی به سادگی زیر بار بدهی های شهرداری برود . در خصوص آلاینده ها هم اگر مشخص است که چه رقمی است و از قبل مشخص شده است و به شهر پرداخت نشده است و اگر جایی فکر می کنید حقی بر شهر ضایع شده است ما کمک خواهیم کرد.

جمیری در پایان بیان داشت :در بحث انتخاب استاندار ، قانون انتخاب را برعهده دولت گذاشته است ولی این دولت می گوید ما می خواهیم مشورت کنیم و استاندار انتخاب کنیم گر چه در بعضی موارد مشورت صورت نگرفته است ، اما در استان گفتند نماینده ها هم نظر خود را بگویند و ما هم نظرمان را گفته ایم و در این هفته استاندار معرفی خواهد شد.

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. احمد

  سلام انشالله که منشاء خیر شود اما من پیشنهادی برای عزیزان شورا دارم که بیایید یک جلسه ای بین نمایندگان استان برگزار کنید تا حداقل آنها هم متوجه بشوند که از ناهماهنگی آنها مردم در این جند ساله جقدر ضرر و زیان دیدند و به قول معروف جلو ضرر را هر وقت بگیرید منفعت است اگر این اتحاد شکل بگیرد شاهد شکوفایی استان و شهرستانها می شویم و حتی عملکرد خود نمایندگان هم بهتر می شود و مسلما در انتخابات دوره بعدی هم مردم به آنها رای می دهند همین عملکرد ضیعف نمایندگان استان بوشهر باعث شده که هر دوره نماینده عوض بشه به امید روزی که نمایندگان تشکیل یک مجمع منظم بدهند.

  پاسخ
 2. ورزشکار

  منهم تشکر میکنم از شورای شهرکه مشکلات اساسی ورزش را به گوش نماینده رساندند و امیدوارم بیشتر از اینها پیگیری کنید تا نتیجه دهد از مهندس پهلوانزاده هم این توقع را داشتیم .

  پاسخ
 3. محمد خلیلی

  با سلام :
  میخواستم از زحمات بی دریغ اعضای محترم شورا علی الخصوص آقای پهلوان زاده که دلسوزانه به فکر ورزشکاران و جوانان شهرمان هستند تشکر کنم .خدا کند سایر مسولیین
  نیز همکاری کنند.به امید روزهای بهتر.انشاا..

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *