امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

در لیگ نوجوان استان ،نبرد حساس را شاهین برد ، پیروزی برازجان جان گرفت

یاران سبز : مسابقات فوتبال لیگ نوجوانان استان نسل نو وارد هفته پنجم شد. در آغاز این هفته ابتدا شاهین و استقلال بوشهر دو مدعی اصلی قهرمانی در این فصل رودر روی هم قرار گرفتند که شاهین با درخشش محمد مشایخ و حسن حاجب موفق به پیروزی دو بر صفر شد. در این دیدار شاگردان جمالی در نیمه نخست با حرکت محمد امین هاشمی در محوطه جریمه آبی ها به یک ضربه پنالتی دست یافتند که این ضربه را محمد مشایخ به گل تبدیل کرد. در نیمه دوم شاهین با اخراج صادق غریبی تحت فشار حریف قرار گرفت ولی فوتبال منطقی این تیم مانع از رسیدن استقلال به گل شد و با گل حسین خروجی که برای شاهین به دست آمد استقلال هم از تب و تاب افتاد . شاهین با این پیروزی به تنهایی در صدر قرار گرفت .

جمالی سر مربی شاهین باز هم از فضای موجود در این تیم گله داشت ، او می گوید : تیم بسیار خوبی داریم ، بازیکنان ما هم از لحاظ فنی و تاکتیکی در شرایط خوبی قرار دارند و ما هم با عشق کنار این تیم هستیم ولی انتظار داریم مدیران تیم به این رده که پایه ، اساس و آینده شاهین است نگاه ویژه ای داشته باشند.

در گناوه ، پاس همچنان از ضعف حمله خود ضربه می خورد ، عدم کارایی در خط حمله توان روحی این تیم را هم کاهش داده است . پاس در این هفته میزبان ایرانجوان کنگان بود که با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب کنگانی ها شد. شاگردان طهماسبی در همان نیمه نخست به هدف خود رسیدند. ابتدا حسین بهشتی مطلق از عدم پوشش خط دفاعی پاس استفاده کرد و اولین گل را برای ایرانجوان به ثمر رساند و در ادامه امید ربیعه از ضعف دفاع پاس در دفع توپ استفاده کرد و دومین گل را هم برای ایرانجوان به ثمر رساند. در نیمه دوم با تغییراتی که در تیم پاس به وجود آمد این تیم بازی بهتری را انجام داد ولی در نتیجه تغییری حاصل نشد.

در اهرم خیبر با نتیجه ۳ بر صفر توحید برازجان را شکست داد تا توحید هم از رقابت در بالای جدول باز ماند .خیبری ها که چشم امید به ساقهای رضا برومند دارند در این دیدار هم ناامید نشدند. این بازیکن که چهره شاخص میدان بود در نیمه اول اولین گل اهرم را به ثمر رساند و نیمه دوم هم با گلزنی این بازیکن آغاز شد و در ادامه سامان رسولی برای سومین بار دروازه توحید را باز کرد.

پیروزی برازجان که در هفته گذشته شکست تلخی را در برازجان متحمل شده بود در این هفته ملوان را در بوشهر با نتیجه ۵ بر ۱ شکست داد تا همچنان برای کسب عنوان در لیگ امیدوار باشد.

در این دیدار عباس بارگاهی در خط دفاعی و فرشاد فیروزی در میانه میدان پیروزی برترینهای میدان بودند و این برتری باعث شد تا پیروزی هم به یک پیروزی پر گل دست یابد. در نیمه نخست این دیدار محمد روان آور و محمد رضا میردوستی برای پیروزی گلزنی کردند و تنها گل ملوان هم توسط شاهرخ میداف در همان نیمه نخست به دست آمد . در نیمه دوم ، برتری با پیروزی بود و سه گل عباس بارگاهی ، محمد آذر پراه و فرشاد فیروزی پر گل ترین بازی هفته را رقم زد.نوجوانان-پاس ایرانجوان-..کنگان ایرانجوان-کنگان ایرانجوان--کنگان ایرانجوان...کنگان داور وحید-یزدان-پناه کمالی.صداقت ملک-محمدی علی-رضا-طهماسبی نوجوانان-شاهین-بوشهر

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *