امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

باشگاه های گناوه ، آغاز با پیروزی مدعیان همراه شد

یاران سبز: مسابقات فوتبال باشگاه های گناوه که پس از سالها از قالب دو گروه خارج شد بود  با دیدار دو تیم وحدت و ایرانجوان به قضاوت ضرغام حیدری آغاز شد. در این مسابقات ده تیم استقلال ، ایرانجوان ، برق ، پاس ، سایپا ، سپاهان ، شاهین ، شهباز ، موج و وحدت حضور دارند .در این دیدار وحدت با نتیجه ۳ بر ۱ ایرانجوان را مغلوب کرد و دقایقی بعد از این دیدار دو تیم پاس و استقلال هم به مصاف هم رفتند که باتجربه های پاس ۲ بر صفر استقلال را مغلوب کردند.

در دیدار نخست و در همان نیمه اول شاگردان عبدالرضا شیری -وحدت – با دو گلی که هادی پناهی و میثم ملک زاده به ثمر رساندند از حریف خود پیش افتادند و در نیمه دوم هم گل لیراوی فاصله را بیشتر کرد ولی با نزدیک شدن به دقایق پایانی این ایرانجوان بود که خود را به دروازه وحدت نزدیک کرد و با تحت فشار قرار دادن مدافعین وحدت یک ضربه پنالتی نصیب ایرانجوانی ها شد که با ضربه خرمی به گل تبدیل شد ؛ بعد از این گل فشار ایرانجوان بیشتر شد اما گلی از خط دروازه ها نگذشت .

در بازی دوم پاس و استقلال بازی پربرخوردی را انجام دادند که عدم استفاده از کارت زرد توسط امراله تعاون کردار قاضی این دیدار در نیمه نخست به این برخوردها دامن زد .بازیکنان پاس که از تجربه بیشتری نسبت به حریف برخوردار بودند در نیمه نخست با ضربه احسان خدری که بعد از سالها مصدومیت بار دیگر به میدان باز گشته بود به گل رسیدند. در نیمه دوم هم پاس از روی حرکت خلیفه قائدی به گل رسید .حرکت این بازیکن و جا گذاشتن مدافع و دروازه بان حریف توپ را در دهانه دروازه به خدری رساند تا دومین گل پاس هم با ضربه این بازیکن به دست آید .در دقایق پایانی آبی ها هم چند موقعیت گلزنی داشتند که در مهم ترین صحنه رضا حیدات داودی در مصاف تک به تک با سعید فرج آبادی شد.

محمود-جلالی  هادی-حسین-زاده وحدت یاسین-نیک-سرشتاستقلال-گناوه  عبدالرضا-شیری عباس-خضری سرمس-خرمی  پاس-بزرگسالان
برادران-خدری حسین-خدری هادی-پناهی میثم-ملک-زاده حسین-خدری قایدی.گنجی مسعود-سالمی..

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. مرتضی خضری

   سلام برادر ایرانجوانی
   وقتی که عکس میگرفتم همه بودند ، مربی ، سرمربی ، سرپرست ولی متاسفانه یکی از بازیکنان یا به عمد یا به سهو نیامد و به اجبار عکس از تیم ۱۰ نفره را نتوانستم بزنم ، برای بازی بعد می زنم

   پاسخ
 1. سیدجواد17

  داور وقتی دوتا پنالتی نمیگری هیچ عکسی نباید ازت گرفت چه برسه به اینکه عکسی ازت بزنی

  پاسخ
 2. وحدتی

  اقای خضری خسته نباشی.واسه چی،عکس منو نزدیه .مو خو هافبک بودم کنارتم بودم همش عکسم بگرفتی .از مربیمون هم عکس نگرفتته فقط از اغای شیری گرفتیه پس اغای نظرپور کجا رفت.خلاصه مانه داشته باش .

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *