امروز: ۱۳ آذر ۱۴۰۱

فوتبال باشگاه های گناوه ، برنامه ها تحت شعاع حساسیت

یاران سبز:هفته نخست مسابقات فوتبال باشگاه های گناوه با انجام سه دیدار پی گیری و به اتمام رسید. ضعف برنامه های تیمی در این پنج دیدار کاملا مشخص بود که البته می توان آن را به حساب حساسیت بالای بازی ها و عدم هماهنگی بازیکنان دانست . موج در اولین دیدار خود یک بر صفر مغلوب سایپا شد. سایپا که امسال هم تغییرات زیادی در تیم خود انجام داده است با گل سجاد صفایی که در همان دقایق نخست بازی به دست آمد به پیروزی رسید. . برق و شهباز به مساوی ۱ بر ۱ رضایت دادند .شهبازی ها در دقایق پایانی نیمه نخست با گل محمد بهروزی پیش افتادند ولی در نیمه دوم علی اکبر عبدویی این گل را از روی نقطه پنالتی پاسخ داد. شاهین در یک بازی حساس در مقابل تیمی به پیروزی رسید که برای اولین بار در مسابقات باشگاه های گناوه شرکت کرده بود. شاهین برای رسیدن به گل در این دیدار زیاد صبر نکرد و در همان دقایق اولیه اولین گل را توسط حمید عربزاده به دست آورد. در نیمه دوم هم عربزاده موفق به گلزنی شد  تجربه خود در مسابقات فوتبال باشگاه های گناوه را با دو گل حمید عربزاده سپاهان را مغلوب کرد.

در اولین روز از هفته دوم هم دیدار دو تیم پاس و ایرانجوان بدون گل به پایان رسید . در نیمه دوم این دیدار  حواشی های مختلف نگذاشت تا فوتبالی انجام گیرد.

در حاشیه :

سپاهان گناوه از چند بازیکن باتجربه در کنار جوانان خود استفاده کرده است ، سید احمد موسوی از جمله باتجربه های این تیم محسوب می شود ، موسوی پس از سالها بار دیگر به میادین برگشت او حالا با تجربه است ولی همچنان در سرعت یکه تازی می کند .

در پایان دیدار دو تیم موج و سایپا تعدادی از بازیکنان موج نسبت به قضاوت شاپور امیری اعتراض داشتند که در راس این اعتراض ها امیر جامعه ای قرار داشت همچنین با توجه به گزارش داور بعد از بازی  حاجی زاده از بازیکنان موج هم به احتمال زیاد با محرومیت روبرو خواهد شد.

در پایان دیدار پاس و ایرانجوان بازیکنان دو تیم برخورد غیر ورزشی داشتند که ورود باتجربه های دو تیم نگذاشت کار به جاهای باریک بکشد.

سید-احمد-و-سید-حسین-موسویراستیان-.منوچهری طاهری.احمدیخواجه-گیری-.-خرمی غلامیبهروزی پیمان-ستایش

 

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. بمب افکن

    درود برهمه اشخاص و تیمهای ورزشی بندرگناوه در همه رشته ها،مخصوصا” فوتبال،دوستان بیاییم یاد بگیریم تا آنجا که میتوانیم از حاشیه سازی برای افراد وتیمهای مختلف جدا” پرهیز نماییم،این کار جز، سم پاشی،آلوده کردن فضاهای ورزشی وفراری دادن افراد وسرمایه های ورزشی بندر گناوه چیز دیگری درپی ندارد،انرژی را که میخواهیم برای تخریب،غیبت،توهین،فحاشی و پرونده سازی علیه یکدیگر صرف کنیم،در راه پیشرفت ورزش برای خود ودیگران در یک فضای رقابتی سالم خرج کنیم،یک طرفه به قاضی رفتن که متاسفانه در این زمینه خیلی ها پیشتازند ومثلا” خبری در مورد شخص یا تیمی در زمینه ورزش بندر گناوه گفته میشود،بدون از اینکه ما اصلا” ازچندین منبع معتبر وقابل اعتماد در مورد موضوع پیش آمده تحقیق نماییم که آیا این خبر راست است یا دروغ و به طرفین آن موضوع دعوا،اختلاف یا هر چیز دیگر فرصت داده و بخواهیم آنها نیز از خود دفاع کنند تا ما با بررسی همه شواهد ومدارک بتوانیم راجع به اشخاص وتیمها قضاوت نماییم،نه اینکه مثلا” خبری در یک زمینه ای در سایت یا وبلاگی نمایش داده میشود وهنوز هیچ نشده سیل نظرات راست یا دروغ در مورد آن فضای مجازی را پر میکند این در حالی است که روح طرفین دعوا یا اختلاف از این قضیه اصلا” خبر نداشته اند،پس چرا با پیشداوری و زود قضاوت کردن در مورد اشخاص و تیمهای ورزشی بندر گناوه اعتبار خود را در نظر دهی از دست بدهیم مثلا”در بعضی موارد پیش آمده که پس از گذشت مدتی از آن موضوع مورد اختلاف حقیقت مشخص میشود که اصلا” قضیه آنطوری که دیگران فکر میکرده یا نظر داده اند نبوده است،آیا آبرو وشخصیت انسانی اشخاص و تیمها تا این حد میبایست توسط برخی افراد ناآگاه لگد مال شود که اگر روزی حقیقت برآنها آشکار شد چیزی جز سرافکندگی وشرمساری برایشان باقی نمانده باشد،البته منظورم این نیست که در زمینه ورزش هرج ومرج بوجود بیاید وهر کسی هر کاری دلش خواست انجام دهد وبه هیچ کس یا جایی هم پاسخو نباشد،بلکه میبایست قانون اجرا شود.

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *