امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

در لیگ جوانان استان ، توقف دخانیات در خانه ، پیروزی پر گل شاهین+تصویر

یاران سبز : هفته ششم لیگ جوانان استان با پنج دیدار پشت سر گذاشته شد. در دیلم و در روزی که شاهد تغییرات زیادی را انجام داده بود ۱ بر صفر مغلوب توحید بوشهر شد. شاهین و فجر بوشهر دیدار پر گلی را انجام دادند که سهم شاهین ۵ گل و فجر ۱ گل بود . در برازجان ، دخانیات در مقابل استقلال بوشهر بدون گل متوقف شد تا شاهین بوشهر خوشحال ترین تیم هفته باشد. در کنگان پیکان ۲ بر صفر مغلوب فجر شهرداری شد و دیدار دو تیم استقلال بنک و امید هرم هم ۲ بر ۲ به پایان رسید.

در دیلم ، شاهد از امتیاز میزبانی خود سودی نبرد و در روزی که خط حمله خود را ناتوان دید تن به شکست در مقابل توحید بوشهر داد. در نیمه نخست این دیدار تنها گل بازی رقم خورد فرار تند و تیز گشنی و جا گذاشتن دروازه بان تنها گل این بازی را رقم زد. در نیمه دوم در حملات شاهد برنامه خاصی دیده نشد و توان کم این تیم در حمله هم نتوانست خط دفاعی توحید را با مشکل روبرو کند ؛ ضمن اینکه در دقایق پایانی داور می توانست یک ضربه پنالتی را به سود توحید اعلام کند.

در حاشیه:

داریوش حسینی که حالا به عنوان سرمربی در کنار توحید قرار گرفته است اولین پیروزی خود را در اولین تجربه با توحید به دست آورد.

چند تماشاگر با سابقه و جنجالی دیلمی به زمین و زمان گیر می دهند به قیافه داور ، به شکل توپ ، به وربین عکاس ، به آب و هوا و اصلا به خود فوتبال ، باید فکری به حال این همه اعتراض هم بشود البته این موضوع عصبانیت جعفر شفیقی رئیس هیات فوتبال دیلم را هم به دنبال داشت.

در کنگان ، پیکان دیر نیمه نخست را خوب آغاز کرد و در ادامه هم برتر از فجر میزبان بود ولی از این برتری سودی نبرد . در نیمه دوم شاگردان مصیب فناسیری هم برتر بودند و هم به گل رسیدند. مسعود خیاط که در این دیدار بهترین بازیکن میدان بود بارها خط دفاعی پیکان را آزار داد و اولین گل این دیدار را هم به ثمر رساند و در ادامه علی باقری دومین گل فجری ها را هم وارد دروازه میهمان کرد تا پیکان همچنان در انتهای جدول باشد.

در این دیدار علی حیدری هافبک چپ پیکان تلاش زیادی برای کسب امتیاز تیمش داشت ولی حرکات این بازیکن هم نتوانست پیکان را از شکست نجات دهد.

در کنگان ، استقلال بنک کنگان شروعی بسیار خوب و طوفانی داشت و در همان لحظات آغازین بازی با دو گل احمد عتیه از امید اهرم پیش افتاد ولی به مرور این امید بود که بر بازی مسلط شد و در همان نیمه نخست با گل مصطفی حقیری فاصله را کم کرد. در نیمه دوم بازی خوب غلامحسین اسماعیلی و آرش آتش پنجه برتری امید را به همراه داشت این برتری در دقیقه ۵+۹۰ به ثمر نشست و راستگو دومین گل امید را هم به ثمر رساند تا این دیدار پیروز نداشته باشد.

ابوالفضل هوشیار بهترین بازیکن استقلال بنک در این دیدار بود.

در برازجان ، دخانیات که میزبان استقلال بوشهر بود هر چه زد به در بسته بود تا دیدار حساس دو تیم بالای جدول گلی در بر نداشته باشد . در استقلال رضا خضری دفاع چپ این تیم نمره عالی داشت و امید باقر پور هافبک راست دخانیات هم روز پرفروغی را پشت سر گذاشت.

در بوشهر ، شاهین بوشهر که حالا با وجود دخانیات برازجان خطر را در بیخ گوش خود احساس می کند در مقابل فجر بوشهر روز خوبی را پشت سر گذاشتند . این تیم در همان دقیقه اول بازی از روی نقطه پنالتی به گل رسید. حرکت احسان جمالی و خطای مدافع فجر باعث شد تا داور نقطه پنالتی را به سود شاهین نشان دهد . این ضربه را محمد دهداری به گل تبدیل کرد اما نیمه نخست با گلی که مهدی ماهینی از روی یک ضربه آزاد مستقیم وارد دروازه شاهین کرد مساوی به اتمام رسید. در نیمه دوم شاهین برتر از حرف بود و چهار بار در گلزنی موفق عمل کرد . بازی خوب محمد دهداری که بر روی اکثر گلهای شاهین تاثیر گذار بود و حرکات زیبای حسین غریبی مدافع چپ شاهین نیمه دوم را برای شاهین پر گل کرد. گلهای شاهین را در نیمه دوم سید علی موسوس ، محمد علی پور (۲گل) و حسین غریبی به ثمر رساندند.

شاهد-دیلمتوحید..بوشهر

توحید...بوشهر توحید توحید.شاهد توحید-بوشهر شاهد..توحید شاهد.توحید کوهمره کوهمره.کامیاب محمود-امیری مسعود-فاطمی مهدی-صدیقی

باسروی داریوش-محمدی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. مهدی

  در بازی شاهین – فجر / گلها را محمد دهداری (پنالتی) ، علی موسوی ، محمد علیپور (۲گل) ، حسین غریبی به ثمر رساندن تصحیح کنید

  پاسخ
 2. *****

  والله بالله مو ۲ گل زدم یکیش الکی بنام یکی دیگه ثبت کردن ! بعد ۳ سال ی گلی بزنی اونم بیان ب حساب یکی دیگه ثبت کنن . ای خداااااااااااا بلی کجان دلت

  پاسخ
 3. دوست

  با سلام گل دوم اهرم هم مصطفی حقیری زده که بنام جواد راستگو درج کرده اید.لطفا اصلاح کنید.

  پاسخ
 4. باقر درویشی شاهد دیلم

  لطفا جدول وبرنامه بازی هارا لیگ جوانان استان بوشهر را هفته به هفته بزنید

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *