امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

در لیگ جوانان استان ، دخانیات در تله فجر افتاد

یاران سبز: لیگ جوانان استان هفته ششم خود را هم با انجام پنج دیدار به اتمام رساند. شکست ۲ بر صفر دخانیات برازجان در مقابل فجر بوشهر مهمترین نتیجه این هفته بود . در این هفته ، شاهین بوشهر در کنگان با یک گل استقلال بنک را شکست داد . امید اهرم در ورزشگاه شهدای اهرم پیکان دیر را ۳ بر ۲ مغلوب کرد .شاهد دیلم با یک امتیاز از بوشهر برگشت این تیم بدون گل در مقابل استقلال بازی را به اتام رساند. حاصل نبرد توحید و فجر کنان هم مساوی ۱ بر ۱ بود.

شاهین بوشهر ۱ – استقلال بنک کنگان صفر

استقلال بنک کنگان در روزی که میزبان شاهین بوشهر بود نتوانست میزبان برتری باشد و در طول نود دقیقه تحت فشار حریف قدرتمند بوشهر خود قرار داشت .شاهین در این دیدار صاحب موقعیت های فراوانی شد که تنها یک بار توسط محمد علیپور بهترین بازیکن خود و میدان به گل رسید.

مسعود-احمدی

مسعود احمدی سرمربی شاهین بوشهر در پایان دیدار تیمش با استقلال بنک کنگان ضمن اظهار رضایت از کسب سه امتیاز گفت: بازی خوبی انجام دادیم ولی موقعیت های زیادی را از دست دادیم .

فجر بوشهر ۲ – دخانیات برازجان صفر

فجر در بوشهر برای کسب سه امتیاز در مقابل دخانیات برازجان برانامه های خود را عملی کرد . شاگردان قربانی سر مربی فجر در نیمه نخست بازی بسته و درگیری را در مقابل دخانیاتی انجام دادند که در بیشتر زمان نیمه نخست حاصب توپ و میدان بود ولی در نیمه دوم فجر بازی آزادتری را در دستور کار خود قرار داد و با گل آرمان غلامی از حریف پیش افتاد . فجری ها ضمن حفظ این گل در دقایق پایانی توسط محمد فرهادی به دومین گل خود هم دست یافتند تا اولین شکست دخانیات رقم بخورد .در این دیدار رضا قوسی در میدان چهره انگشت نما بود .این بازیکن به خوبی ضعفهای دفاعی فجر را پوشش داد و در راه اندازی حملات فجر هم نقش داشت.

قربانی سرمربی فجر در پایان بازی گفت : بازی خوبی انجام دادیم و یک داوری خوب هم باعث شد تا بازیکنان با خیالی آسوده کار کنند سرمربی فجر در ادامه ظهار داشت: تیم ما در بحران بود و هدف اصلی ما در این دیدار دستیابی به هر سه امتیاز بود تا از بحران خارج شویم .ثبوت

برازجانی ها برای شرکت در مسابقات لیگ های مختلف استانی وقتی به دنبال حقی بودند که بی دلیل از دستشان گرفته شده بود آنگاه تیمهای خود را به امان خدا رها کردند تا باز هم فوتبال برازجان قدمی به عقب بردارد ، رفتن در مسیری که جو ناامیدی را برای بازیکنان به همراه داشت ، تاثیر خود را خیلی زود نمایان ساخت ، دخانیات برازجان تنها نماینده دشتستان در لیگ جوانان استان که تا هفته پنجم بدون شکست راه خود را طی کرده و شاهین را در صدر جدول نگران ساخته بود ، با شکست در مقابل فجر خیال همه و از جمله شاهین بوشهر را در صدر جدول راحت کرد. ثبوت سرمربی دخانیات در پایان دیدار تیمش در مقابل فجر بوشهر با اشاره به وضعیت پیش آمده در فوتبال برازجان ، گفت : بحث کنار کشیدن تیمها در فوتبال برازجان و تغییراتی که به زیان تیمها بود و موضع گیری تیمها تمرکز بازیکنان و ما را بهم زد و تمرینات تیم هم قطع شد و عمده دلیل این شکست را باید در این موضوع دنبال کرد . سرمربی دخانیات بیان کرد: از شکست ناراحت نبودم از بد بازی کردن ناراحت شدم ولی با توجه به قول های داده شده و حل شدن مشکلات ، تیم برمی گردد و ما تنها به قهرمانی فکر می کنیم و در نیم فصل هم با جذب بازیکنان مد نظر به خواسته های خود خواهیم رسید.

استقلال بوشهر صفر – شاهد دیلم صفر

وقتی خط دفاعی شاهد تکمیل شد آنگاه آبی ها برای رسیدن به گل با مشکل روبرو شدند گر چه در خط حمله هم دیلمی ها نتوانستند کاری از پیش ببرند تا نبرد شاگردان ره جو و باسروی بدون گل به اتمام برسد.

امید اهرم ۳ – پیکان دیر ۲

پیکان که همچنان در حسرت پیروزی به سر می برد در این دیدار هم نتوانست امتیازی به دست آورد. گرامی سرمربی امید برای رسیدن به سه امتیاز این بازی شاگردانش را به تلاشی دو چندان فرا خواند . امید در نیمه نخست با ضربه آزاد مستقیم جواد راستگو از حریف پیش افتاد ولی در وقت های تلف شده نیمه نخست خطای بازیکنان امید در درون محوطه جریمه باعث شد تا نقطه پنالتی به سود میهمان نشان داده شود که این ضربه را مرتضی حسین پور به گل تبدیل کرد تا نیمه اول پیروز نداشته باشد. در نیمه دوم جواد راستگو کهدر این دیدار بهترین بازیکن میدان بود روی ارسال مصطفی حقیری بار دیگر امید را پیش انداخت . بازی خوب حسین پور در این دیدار دلیلی شد تا بار دیگر شاگردان محمودی بازی را در عدد دو مساوی کنند . یک ضربه آزاد با ضربه سر سید علی پوزش گل دوم پیکانی ها را در بر داشت. دقایق پایانی این دیدار برای پیکانی ها خوش یمن نبود و گل علی قائدی شکست پیکان را در این دیدار رقم زد.

توحید بوشهر۱ – فجر کنگان ۱

یک بازی خوب از عبدالرحمان سلامی در میانه میدان فجرکنگان  باعث شد تا توحید نتواند هر سه امتیاز را به دست آورد . توحید که در بازی گذشته از دیلم با سه امتیاز برگشته بود اینبار هم با فکر سه امتیاز آغاز کرد و با گل مهدی صدیقی از حریف هم پیش افتاد ولی گل علی باقری بازی را در نیمه نخست به تعادل کشاند. در نیمه دوم گر چه توحید تیم برتر میدان بود اما از این برتری گلی در سبد توحید قرار نگرفت.

ابوالفضل تیزبر دفاع چپ توحید در این دیدار بازی خوبی انجام داد .تیزبر با توجه به شرایط سنی آینده روشنی دارد.

در حاشیه:

داریوش حسینی سرمربی توحید در پی اعتراض های مکرر توسط داور اخراج گردید.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *