امروز: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

در لیگ دسته اول استان ، شکست های سنگین دیلمی ها ، پیروزی آب پخشی ها

یاران سبز : هفته یازده لیگ دسته اول فوتبال استان با چهار دیدار پی گیری شد . در دیلم پرسپولیس این شهر علی رغم بازی خوب باز هم نتوانست به امتباز برسد و با شکست سنگین ۴ بر ۲ زمین را در مقابل امید گناوه ترک کرد. در برازجان پرسپولیس آب پخش در روزری که شانس هم با این تیم یار بود ۴ بر ۲ پویای دیلم را مغلوب کرد. شاهین آب پخش این روزها با ساقهای رسول پور آزاد فاتح دروازه ها می شود  این تیم در بوشهر،  فجر را ۳ بر صفر شکست داد و شاهین باغک هم مزد پنجه های زایر ابراهیمی را گرفت و با یک گل توحید پاس بوالخیر را در خورموج بدون امتیاز به خانه فرستاد.

امید-گناوه

امید گناوه ۴ – پرسپولیس دیلم ۲

در ورزشگاه شهید بهشتی دیلم شاگردان خوشزاد گر چه با گل رضا اکبری از میهمان خود پیش افتادند ولی خیلی زود حمید دهقانی بازی را مساوی کرد .این نتیجه تا پایان نیمه نخست پا بر جا بود . در نیمه دوم شروع خوب دیلمی ها باعث شد تا این تیم به یک ضربه پنالتی دست یابد ، ضربه ای که مجتبی اکبری آن را نتوانست به گل تبدیل کند . با گذشت زمان و نزدیک شدن به دقایق پایانی خیز امید هم برای شکست پرسپولیس آغاز شد که در راس حرکتهای این تیم امید احمدی قرار داشت ، احمدی ابتدا از روی پاس قاسم لیراوی گل دوم گناوه را هم به ثمر رساند اما این گل با ضربه رحیم محمدزاده پاسخ داده شد . در این دیدار چیزی که بیشتر از هر موضوعی به چشم می خورد نارضایتی دو تیم از نتیجه مساوی بود و همین موضوع هم دلیلی شد تا در دقایق پایانی هم رنگ حملات پرزنگ تر شود و هم برنامه های دو تیم احساسی تر که در این میان سهم بازیکنان امید دو گلی بود که امید احمدی به ثمر رساند . بازیکنان امید اگر در لحظات پایانی با دقت بیشتری عمل می کردند می توانستند باز هم به گل برسند.

در حاشیه:

حمید دهقانی که در نیم فصل دوم در لیست بازیکنان زیر بیست و یکسال امید قرار گرفته است در دو بازی دو گل برای این تیم به ثمر رسانده است تا عبدالهی از جذب این بازیکن رضایت داشته باشد.

پرسپولیس-آب-پخش

 پرسپولیس آب پخش ۴ – پویا دیلم ۲

پویا در روزی که میهمان آب پخشی ها در برازجان بود تن به شکستی داد که مستحق آن نبود . در این دیدار و در نیمه نخست شاگردان قنبری مزد برتری خود را با چهار گل گرفتند ؛پرسپولیس که برای رهایی از انتهای جدول ابتدا باید از فشار روانی وارده بر بازیکنانش خارج شود با گل سروش چغادکی خیلی زود از میهمان پیش افتاد اما این گل عمر بسیار کوتاهی داشت و زود پژمرده شد ؛ لحظاتی بعد از گل میزبان  یک حمله و ضربه میلاد محمدی نماینده دیلم را به گل رساند . بعد از این گل بهنام شریف پور ، محمد فرهمند و حسین محمودی  سه بار دیگر دروازه پویا را باز کردند که در این بین نقش شریف پور و محمودی برای رسیدن پرسپولیس به گل تایین کننده بود. با آغاز نیمه دوم این پویا بود به صاحب یک ضربه پنالتی شد ضربه ای که می توانست این تیم را به بازی برگرداند ولی مسعود کلاتی در مقابل غلامرضا پور دروازه بان پرسپولیس ناکام شد . غلامرضا پور در این دیدار چهره برتر میدان بود  او بارها در مقابل حملات دیلمی ها ایستادگی کرد .پویا در دقایق پایانی توسط صادق تنگسیری به گل دوم خود هم دست یافت ولی نتوانست از این شکست رهایی پیدا کند .

شاهین آب پخش ۳ – فجر بوشهر صفر

توپ پر شاهین آب پخش تا اینجای لیگ خالی نشده است .این تیم در بوشهر و در روزی که رسول پورآزاد باز هم شلیک های بی نقصی داشت سه بر صفر میزبان خود فجر را مغلوب کرد. در این دیدار باد حاکم مطلق میدان بود ولی شاگردان اصغر حسین زاده در دقایق پایانی نیمه نخست حکومت خود را آغاز کردند و با پاس پور آزاد به گل هم دست یافتند . این گل را مصیب دشتی به ثمر رساند . در نیمه دوم برتری نسبی با شاهینی ها بود و همین نسبی بودن هم برای بازیکن گلزنی مانند پور آزاد کافی بود تا دو بار دیگر دروازه فجر را باز کند . پور آزاد در این دیدار هم بهترین بازیکن میدان بود . این بازیکن با دو بازی خود را پنج گله کرد و به بالای جدول گلزنان نزدیک شد.

شاهین باغک ۱ – توحید پاس بوالخیر صفر

توحید پاس در روزی که برتر از حریف باغکی بود نتوانست از سد محکمی بنام عبدالرضا زایر ابراهیمی سنگربان باتجربه باغکی ها عبور کند و با یک گل مغلوب میهمان شد. نیمه نخست این دیدار بدون گل به پایان رسید که محمد دریانورد بهترین گلزن بوالخیر در بسته نگه داشتن دروازه حریف مقصر بود ؛ این بازیکن فرصت های خوبی را در این دیدار از دست داد. در نیمه دوم عباس صفری با گلی که به ثمر رساند هر سه امتنیاز این دیدار را به شاهین داد.

علی رضایی و خدری در میانه میدان توحید پاس روز خوبی را پشت سر گذاشتند ولی خط حمله توحید پاس قدر پاسهای این دو بازیکن را ندانست.

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. بمب افکن

  درود بر حسین عبدالهی مربی تحصیل کرده وبادانش گناوه و شاگردان با غیرتش که بهترین نتیجه را در تاریخ فوتبال استان برای گناوه گرفته تا الان انشااله به امید خدا قهرمان لیگ میشن

  پاسخ
 2. شهری

  مرتضی وقتی خبر در مورد پاس یا امید میزنی از کلمه توپ چی های عبدامام استفاده کن.ما(پاس و امید)شناسنامه گناوه هستیم.بعدش کمی حاشه ها هم بنویس خصوصا از مسابقات باشگاهی گناوه …از باشگاه شهباز هم مطلب بزن که بعد از مدتها دوباره احیاء شدن..غوربانو

  پاسخ
 3. بمب افکن

  آقای مرتضی خضری مدیریت محترم سایت یاران سبز بندرگناوه،من همینطور که بارها گفته ام،درود بر همه تیمهای ورزشی بندر گناوه وآرزوی توفیق روز افزون برای همه آنها،اما من اصلا” در مورد این خبر که به نام من یعنی بمب افکن ثبت شده ودر مورد آقای عبدالهی وتیم امید است، هیچ نظری نداده بودم ،ضمن آرزوی موفقیت برای آقای عبدالهی و تیم امید وهمینطور همه تیمها و افراد مرتبط با آنها در همه زمینه های ورزش شهرستان گناوه،آقای خضری یا شما اشتباها” نظر کس دیگری را با نام بمب افکن ثبت کرده ای یا کس دیگری سهوا” یا عمدا” با اسم من نظر داده،اگر سهوا” بوده واشتباه سیستمی که هیچ،اما اگر عمدا” بوده و طرف قصد سوء استفاده یا جعل کردن از نام نظر دهی من داشته،باید به اطلاع این شخص،حالا هرکس که میخواهد باشد برسانم که،آقا یا خانم محترم،این همه اسم در دنیا وجود دارد،چرا با اسم من یعنی بمب افکن نظر داده ای؟البته اگر این اسم را دوست داشتی مثلا” یک پیشوند یا پسوند ی مانند(بمب افکن ۳۱ یا جت بمب افکن) به آن اضافه میکردی،من که حسود نیستم ،شاید کسی از این اسم خوشش آمده ودوست داشته که با آن نظر بدهد،اما عزیزم،همانطور که گفتم یک پیشوند یا پسوندی به آن اضافه کن تا تشابه اسمی بوجود نیایید،آقای خضری حتما” جوابم را بده که آیا خودت این نظر را اشتباها” به نام من ثبت کرده ای یا کاربر دیگری با نام من نظر داده؟۱۰۰%جوابم را بده،منتظرم،امیدوارم دیگر چنین کاری تکرار نشود.

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر بمب افکن
   من که در اسم نظردهنده ها تغییر به وجود نمیآریم ،و هر کس با هر اسمی نظر بدهد ثبت می کنم مگر اسم ناجور باشد

   پاسخ
 4. بمب افکن

  جنا ب آقای مرتضی خضری ،بسیار متشکرم که معلوم کردی کار شما نبوده،پس یک گزینه بیشتر باقی نمانده،و آن اینکه کاربری بوده که قصد شیطنت داشته،امیدوارم هر کاربری با نام خودش نظر بدهد ونام دیگران را سرقت نکند.

  پاسخ
 5. رضا

  معلوم کار کیه اقا ی… برای تعریف و تمجید از برادرش حضوری فعال داردددددددددددددددددددددد.

  پاسخ
 6. بمب افکن عبدامام

  سلام دوستان گرامی تیم امید و آقای عبدالهی نیازی به تمجید ندارن بدلیل اینکه تا الان هم با غیرت وتلاش خودشان موفق بودن نه تعریف کسی . به امید قهرمانی تیم با سابقه و دوست داشتنی محله عبدامام .

  پاسخ
 7. ا.ح.

  رضا جان ناراحت نشو زیاد .آخه تو چرا زورت میاد این همه تو مسابقات نوجوانان و …باشگاهی گناوه دارن تعریف خودشون رو الکی میدن و هیچ نتیجه ای هم نمیگیرن حالا تو میگی آقای سه تا نقطه داره تعریف برادرش رومیده…. تو هم اگه برادر یا رفیق ورزشی داری تعریفش رو کن هر چند که با تعریف کسی بجایی نمیرسه ولی نتایج لیگ بیانگر همه چیز هست ..برادرش نتیجه خوب میگیره تعریفش میکنه و اشکال هم نداره هر کس مسول خودشه .. در ضمن الحق والنصاف حسین عبدالهی (امید)و هادی حسین زاده (امیدی باغیرت مربی در پاس)نادر جعفری (یرسپولیس )و شیری (وحدت)قابل ستایش هستند چون دارند فوتبال گناوه را سر پا نگه میدارند.حالا هر کس خواست تعریف خودش داداش یا باباش رو بده نظر شخصی داده و شما ناراحت نشوید . آرزوی موفقیت برای تیم های نام برده.

  پاسخ
 8. بمب افکن

  درود برکسی که با نان بمب افکن عبد امام نظر داده،من هم از اول صحبتم همین بود که، اگر کسی میخواهد با نام بمب افکن نظر بدهد مانند شما پیشوند یا پسوندی به آن اضافه کند تا تشابه اسمی با من که بمب افکن اصلی هستم بوجود نیاید،ضمنا” این را نیز بی طرفانه وفقط جهت پیشرفت ورزش بندر گناوه عرض میکنم،نه از جهت تعریف یا بدگویی از کسی یا تیمی،درود بر آقای عبدالهی،تیم امید،اشخاص و همه تیمهای ورزشی بندر گناوه درهمه رشته ها،به شرط رقابت در یک فضای سالم ورزشی،رعایت قانون،احترام متقابل به یکدیگرو دروی جستن از هرگونه پیشداوری علیه این شخص یا آن تیم،همچنین عدم توهین،فحاشی،پرونده سازی علیه یکدیگرومتاسفانه در بعضی موارد درگیری لفظی وفیزیکی در داخل وخارج از میادین ورزشی.

  پاسخ
 9. ا.ح

  بمب افکن اصلی با نظرت موافقم. ولی متاسفانه بعضی ها ضد ورزش قصد تخریب ورزش دوستان را دارند شاید سهوآ باشه و ندانند چکار میکنند ولی هر کسی در هر جایگاهی باید ورزشکاران شهر را حمایت کند. آرزوی موفقیت برای همه… مرتضی خواهش میکنم هر باشگاهی از شهرگناوه بازی رسمی داشت امید یا پاس یا پرسپولیس فرقی نداره لطفا با یک تبلیغ داغ همه مردم رو دعوت به حمایت و حضور پرشور در استادیوم کن. خدایی مردم استقبال میکنند.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *