امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

در لیگ نوجوانان ، آتش آبی ایرانجوان را سوخت ، شاهین از پیروزی شکست ساخت+تصویر

یاران سبز : هفته هفتم لیگ نوجوانان استان هم به پایان رسید. پیروزی دو تیم ایرانجوان بوشهر و خورموج در انتهای جدول تغییراتی به وجود آورد و در صدر جدول هم شاهین همچنان بی رقیب است.

در این هفته ایرانجوان بوشهر ۴ بر ۱ توحید برازجان را مغلوب کرد. در بوشه  ، ملوان بوشهر ۲ بر ۱ مغلوب ایرانجوان خورموج شد . پاس گناوه هم همچنان در حسزت پیروزی است شکت ۲ بر صفر این تیم در مقابل خیبر اهرم این تیم را یک پله به عقب راند. در برازجان هم شاهین بوشهر متوقف نشد ، پیروزی ۳ بر صفر این تیم در مقابل پیروزی برازجان صدر جدول را به قرق این تیم در آورد. استقلال بوشهر روز پرگلی را در مقابل ایرانجوان کنگان داشت و با ۶ گل کنگانی ها را بدرقه کرد.نوجوانان-شاهین-بوشهر

نوجوانان-پیروزی-برازجان

شاهین صدرنشین بالامنازه لیگ نوجوانان استان حساس ترین دیدار هفته را در مقابل پیروزی انجام داد . در نیمه نخست دو تیم نتوانستند به گل برسند اما نیمه دوم برای شاهین سه گل داشت ؛ مهدی قائدی  خیلی زود شاهین را پیش انداخت .این گل وضعیت دفاع پیروزی را هم به هم ریخت و در ادامه رضا غلامی و حسین خروجی گلهای بعدی را هم برای میهمان به ثمر رساندند.

در این بازی صادق غریبی و حسین حاجب در دفاع شاهین عملکرد خوبی داشتند.

توحید-برازجان

ایرانجوان بوشهر که در جدول وضعیت خوبی نداشت در این هفته ۴ بر ۱ توحید برازجان را مغلوب کرد تا اندکی با انتهای جدول فاصله بگیرد. در نیمه نخست ابتدا رضا کریمی برای ایرانجوان گلزنی کرد . برتری ایرانجوان در نیمه نخست دو گل دیگر هم برای این تیم به همراه داشت .  مهران زنده پی چه تلی بهترین گلزن جوان زننده هر دو گل این تیم بود .در نیمه دوم بازی خوب سعید آب خزر هافبک توحید نگذاشت تا شکست توحیدی ها سنگین تر شود ، نماینده برازجان یکی از گلها را توسط فرشید پاپری پاسخ داد اما گل زین الدین شاهخوره تنها گل توحید در نیمه دوم را هم با پاسخ همراه کرد.

در ایرانجوان علی محمد پور آخرین مدافع این تیم برترین بازیکن میدان بود.

خیبر در ورزشگاه شهدای اهرم در نیمه نخست نتوانست به گل برسد ولی در نیمه دوم عباس عباس پور که در بازی های گذشته در خط دفاعی خیبر به کار گرفته شده بود در این بازی در خط حمله قرار گرفت و هر دو گل خیبر را در مقابل پاس گناوه به ثمر رساند.

عباس عباس پور و رضا بروند تاثیر گذارترین بازیکنان خیبر در این دیدار بودند.

ملوان

ایرانجوان خورموج هم با شکست ملوان در این هفته وضعیت خود را در جدول تا حدودی سامان بخشید. ایرانجوان که میهمان ملوانان بود ، ابتدا با گل علی حیدری تاثیرگذارترین بازیکن خود تا این هفته پیش افتاد البته در همان نیمه نخست محمد دژدار گل مساوی را برای ملوان به ثمر رساند. در نیمه دوم مجتبی عبدالهی برای ایرانجوان گلزنی کرد گلی که سه امتیاز برای ایرانجوان در خارج از خانه به همراه داشت.

ایرانجوان-..کنگان

استقلال بوشهر تعقیب کننده جدی شاهین در صدر جدول است .آبی ها این هفته را هم پر گل به اتمام رساند شش گل برای شکست ایرانجوان کنگان فاصله امتیازی استقلال را با شاهین به حداقل رساند. در این دیدار احسان زنگنه روز پرفروغی داشت و در اکثر گلهای آبی پوشان نقش داشت . استقلال در نیمه نخست با دو گل محمد رضا میرشکاری و محمدرضا اسلوب پیروز به رختکن رفت و در نیمه دوم هم پر اشتها ظاهر شد و با میلاد دریایی ، یوسف صبری ، حسن پوربهی و محمد امین شیخیان  به گل رسید.

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. پاسی

    تو وبلاگ سپاهان از بازی سپاهان و پاس هیچ خبری نیست چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *