امروز: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

در لیگ نوجوانان استان، شکاف در پیروزی برازجان ، یکه تازی شاهین بوشهر+تصویر

یاران سبز : لیگ نوجوانان استان هفته هشتم خود را با چهار دیدار آغاز کرد. در بوشهر ، خیبر اهرم یک نیمه در مقابل شاهین بوشهر مقاومت کرد ولی در نیمه دوم با دریافت ۵ گل شکست را پذیرفت. در گناوه ، پاس این شهر چهارمین مساوی خود را در مقابل ایرانجوان بوشهر به دست آورد ، این دیدار ۱ بر ۱ به اتمام رسید. پیروزی برازجان هم این روزها به سادگی امتیاز می دهد .این تیم در خورموج با نتیجه مساوی ۳ بر ۳ در مقابل ایرانجوان خورموج بسنده کرد.ملوان هم به کنگان سفر نکرد تا سه امتیاز به حساب کنگانی ها واریز شود.

جمالی سر مربی شاهین بوشهر در دیدار مقابل خیبر اهرم تغییرات زیادی را به وجود آورده بود و همین تغییرات هم باعث شد تا نیمه نخست را بدون گل پشت سر بگذارد . در نیمه دوم عباس هاشمی با گلی که به ثمر رساند راه دروازه را نشان داد و بازی خوب محمد محبی هم عاملی شد تا گلهای بعدی شاهین هم به ثمر برسد. دیگر گلهای شاهین را محمد مشایخ ، رضا غلامی (۲گل) و محدی قائدی به ثمر رساندند.

در این بازی علی جوشن در درون دروازه شاهین هم روز خوبی را پشت سر گذاشت و چند موقعیت را از خیبریها گرفت.

پیروزی برازجان بعد از شکست در مقابل شاهین و فاصله با صدر جدول در مقابل ایرانجوان خورموج هم امتیاز داد تا امیدهای خود را برای قهرمانی در لیگ نوجوانان کمرنگ تر کند. این تیم در خورموج نیمه نخست را با گل محمد امین کوچک نیا پیروز به رختکن رفت .  در آغاز نیمه دوم هم محمد آذرپراه چهره شاخص این تیم گل دوم را هم به ثمر رساند ولی یک خدر زارعی آماده و گلزن خیبری ها را به اولین گل رساند اما باز هم پیروزی برازجان به گل دست یافت ، فرشاد فیروزی زننده گل سوم برازجانی ها بود . میزبان برای کم کردن فاصله و رسیدن به حداقل امتیاز باز هم با زارعی به گل رسید و زمانی که ساعت دقیقه ۴+۹۰ را نشان می داد مصطفی علی دوست گل مساوی خیبر را هم به ثمر رساند تا اردوی پیروزی برازجان از هم پاشیده شود.

در گناوه ، ایرانجوان بوشهر نتوانست از برتری نسبی خود در مقابل پاس  به سه امتیاز برسد . در این دیدار دو تیم نیمه نخست را در حالی بدون گل به رختکن رفتند که افراسیابی دروازه بان پاس بهترین عملکرد را در میان شاگردان جوهری داشت.

در نیمه دوم حرکات مهران زنده پی چهتلی بالاخره کار دست پاس داد و ضربه این بازیکن بعد از برخورد به مدافع پاس به گل اول این دیدار تبدیل شد ولی یک ضربه آزاد مستقیم از بازیکنان پاس و ضربه سر محمد احمدی که با خروج ناموفق دروازه بان ایرانجوان همراه بود بازی را مساوی کرد، این نتیجه تا پایان پا برجا ماند.

در ایرانجوان علی رضا رنجبر از معدود بازیکنانی بود که هم خوب دوندگی کرد هم فرامین مربی را اجرا نمود.

در حاشیه :

هادی مومنی گر چه در فوتبال خلاقیت دارد ولی دریافت کارتهای متوالی نشان از ضعف این بازیکن است . مومنی رکوردار کارت در مسابقات نوجوانان استان است .

ایرانجوان-بوشهرمهران-زنده-پی-چهتلی مومنی.زنده-پی-چهتلی نوجوانان-ایرانجوان-بوشهر یعقوب-جوهری مهدی-حیدری-لیراوی توپ زنده-پی-چهتلی.مومنی سرتلیان محمد-احمدی پاس-گناوه پاس.ایرانجوان پاس..ایرانجوان ایرانجوان-بوشهر.پاس-گناوه  ایرانجوان.پاس

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. دره گپ

    خضر به نظرت یعقوب با این نگاه نافذ کدامین افق را وا می کاود!!؟؟
    بعد جان مادرت مربیان تیم حریف رو ببین چطور برای مقابله با تفکرات یعقوب به شور رفته اند ، بعد هی بعضی ها بگن یعقوب تاکتیک نداره و چیزی حالیش نیست تصویر طبق معمول همه عکس های خضری با آدم داره حرف میزنه اونا خودکار دست مربی هم هست که هر کی متوجه حرف های عکس نشد بگه تا حرفاش رو براش بنویسه .

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *