امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

ره آورد تیم ملی فوتبال نونهالان در استان+تصاویر

یاران سبز : حضور تیم ملی فوتبال نونهالان در استان بوشهر شور و هیجان خاصی به ورزشکاران نونهال داده بود . حیدر شریفی سر مربی تیم ملی هم دست به اعتماد سازی زاده است تا هیچ کس با تیم ملی نونهالان غریبگی نکند و هر آنچه استعداد است دروازه تیم ملی را به روی خود باز شده بینند ؛ حالا آموزشهای اصولی مربیان استان است که باید رخ نماید و کارنامه مربیان طی سالهای گذشته که در مدارس فوتبال فعالیت داشته اند امروز باید به کار آید.شریفی و کادر فنی تیم با نگاهی دوراندیشانه و فنی به دنبال کشف استعدادها هستند و این موضوع فرصتی را به وجود آورده است که شاید تکرار نشدنی باشد.

تیم ملی در اولین حضور خود در استان بوشهر در اهرم به میدان رفت ولی به جای اینکه استعدادهای جنوب استان را در مقابل این تیم صف ببندیم از رده نوجوانان هم استفاده شد ، این موضوع باعث شد تا تعدادی از استعدادها نتوانند فوتبال خود را نمایش دهند و به همین دلیل هیچ بازیکنی از منطقه جنوب استان نتوانست جواز ورود به تیم ملی نونهالان را دریافت کند .

در بوشهر با توجه به مشکل بارندگی بازی این تیم در مقابل منتخب بوشهر در زمین کشتیرانی برگزار گردید که اینبار مکان برای عرض اندام بازیکنان خلاق نامناسب بود  و تنها نام کسانی در تیم ملی دیده شد که از قبل شریفی نسبت به آنها شناخت داشت ، بازیکنانی مانند محمد شریفی ، شولی و غلامی البته محمد شریفی بازیکن توانای بوشهر نزدیک به یک سال است تیم ملی را در سفرهای استانی همراهی می کند و در گناوه با وجود تمامی مشکلات بالاخره تیم ملی در مقابل امید گناوه صف آرایی کرد که انتخاب سید محمد حسین موسوی و محمد علی رشتی پیامد این بازی بود .

نونهالان-شریفی

شریفی سرمربی تیم ملی بار این سفر را مناسب ارزیابی کرد و گفت: بازیکنانی که به تیم معرفی شدند پس از بررسی و همفکری با کادر فنی وضعیتشان را مشخص می کنیم البته محمد شریفی نزدیک به یک سال است با تیم ملی است و ایشان از بازیکنان اصلی است . وی همچنین بیان کرد : ما در حال پی گیری وضعیت دو بازیکن دیگر هم هستیم که به زودی نام این بازیکنان را هم اعلام خواهیم کرد.سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سئوال که نظر شما در مورد بازیکنان گناوه ای چیست هم گفت : سید محمد حسین موسوی و محمد علی رشتی را از گناوه دعوت کردیم و به زودی کادر فنی نظر خود را در مورد این دو بازیکن هم خواهد داد.سرمربی تیم ملی نونهالان نتیجه بازی را در این گونه مسابقات بدون اهمیت دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه اردوی تیم ملی به منظور سنجش و ارزیابی بازیکنان برگزار می شود  نتیجه بازی‌های تدارکاتی اهمیتی ندارد و هدف اصلی دیدارهای تدارکاتی شناخت توانایی بازیکنان و آمادگی آنها برای مسابقات آسیایی است که اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

نکته قابل تامل هر چند غیر قابل تحمل ، سفر تیم ملی همراه با سامانه بارشی در کشور  که استان بوشهر هم نصیب بسیاری از آن برد باعث شد تا دو دیدار حساس ملی پوشان با مشکل روبرو شود و فوتبال استان نشان دهد همچنان در مقابل بعضی موانع لغزنده است و باید فکری به حال آن نمود.

امید گناوه برای برگزار شدن مسابقه تیم نونهالان گناوه و تیم ملی نونهالان هر آنچه لازم بود انجام داد گر چه می توانست بهتر از این انجام شود.

شولی فر مسئول تربیت بدنی دریابانی گناوه برای حضور تیم ملی در استان سنگ تمام گذاشت.

نونهالان-استقلال-بوشهر نونهالان-و-مسئولین-ورزش نونهالان.. شریفی.راستی راستی شریفی.رشتیوداوران نونهالان-..غلامی نونهالان.کوهکن نونهالان.شریفی نونهالان نونهالان4 نونهالان3 نونهالان5 نونهالان-11 نونهالان8 نونهالان-7  نونهالان-موسوی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. دره گپ

  درود دگربار خضر؛ علی الحساب دائم الحضورم
  تو عکس ششمی اونی که مربی تیم ملی دستی به سر نوازش پشت سر بازیکن امید گناوه کشیده تا کلا نا امید نشیم! آره همین عکسی که همه دارند توش میخندن الا کمک داور سمت چپ نمیدونم چرا ؟!
  بله همین رو میگم خضر چشای من لوچه یا شماره پیراهن بازیکن امید رو جدا مامان دوز دوختند پشت لباسش؟ بعد تو چند عکس بعدی هم دو تا از بازیکنان امید ساق بند ندارند!
  نه برادر نه ، کاش مشکل فوتبال ما فقط سامانه بارش زا بود …

  پاسخ
 2. reza

  سلام خبرنگار خوش ذوق چراازتیم شاهین عکس وخبر نزدی گنا هشان این بود که ادمهای کت شلواری نداشتند اقایا ن نونهالان شاهیش رانابود کردن همه اش بردند استقلال واسم خودشان نهادند مربی اینها خیا نت کردند. شاهین روزی دوباره زنده میشه افرین به غیرت مسعود احمدی ورسول جمالی وهمکارانشون که بادست خالی نام جوانان ونوجوانان شاهین رازنده نگه داشتند .اقایان ازخودتون مایه بزارید

  پاسخ
 3. متاسف

  واقعا برای کادر تیم امید متاسفم که رفته از بازیکنای نوجوانان و جوانانشون استفاده کرده.با این کارشون در حق تیم نونهالانشون یه جور نامردی و بی معرفتی کردن و حقشون رو ضایع کردن.اگه کادر امید که متاسفانه دو تا بچه هستن اجازه میدادن به نونهالانشون بهتر بود و شاید بیشتر از اینا به تیم ملی معرفی میکرد.از ته دل برای فوتبال گناوه متاسفم

  پاسخ
 4. عشق فوتبال

  آقای متأسف شما اگه ادب داشتید ب مربیان با شخصیت و زحمت کش امید توهین نمیکردید
  درضمن اون بازی شرایط خاص خودشو داشت. برای باشگاه امید و شهرستان گناوه ی افتخاره ک ۲ بازیکن در اردوی تیم ملی داره..

  پاسخ
 5. محسن

  آقای متأسف شما اگه ادب داشتید ب مربیان زحمت کش و پرتلاش امید توهین نمیکردید
  در ضمن اون بازی شرایط خاص خودشو داشت.
  این باعث افتخاره برای باشگاه امید و گناوه ک دو بازیکن در اردوی تیم ملی داره…

  پاسخ
 6. دره گپ

  درود خضر،
  س.م نشسته پای تلویزیون و داره دورتموند – بایر میبینه و نمیذاره صنار اخبار گوش کنیم. تا الان هم ۶ فروند پرتقال و یه دستگاه بندری رو لوله کرده.
  و اما بعد بیایم سر کار خودمون جوالدوزی ! تابلوئه که عشق فوتبال و محسن هردو یک نفر هستند و جالبتره که تو نظر اولش میگه مربیان “با شخصیت” و بعد از ۶ دقیقه که با خودش کلنجار رفته و فکر کرده دیده تا نه متاسفانه آقای متاسف پر هم بیراه نگفته و خودش هم لفظ پر طمطراق با شخصیت رو تو نظر دومیش حذف میکنه! و حتی اینبار اینقدر از نظر قبلیش شرمنده است که اسمش رو هم عوض میکنه.

  پاسخ
 7. قلی مراد خدا بیامرزی ایخم شلوغش کنم مرتض

  قابل توجه دوستان از جیب باباتون که خرج نمیکنید شما رو چه گفتن به نظر..بعدش مسائل هر باشگاهی به خودش ربط داره لطفا نظر خوب و فنی دهید.پرسپولیس و امید و استقلال سرورته رو دلته تا کور بشین.بدبخت زورت نیاد تو باطل هستی اگه زورت میاد برو دستشویی سیفون بکش

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *