امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

لیگ دسته دوم کشور ، هوای سرد ، بازی بدون گل

یاران سبز : در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور و از هفته دهم در ورزشگاه شهید سراجی گناوه و در حالی که موج تازه سرما استان را فرا گرفته است پرسپولیس میزبان شهرداری تبریز بود که باز هم نماینده گناوه نتوانست فوتبال قابل قبولی را انجام دهد.میزبان در نیمه نخست بیشتر مانع فوتبال شهرداری شد و کمتر فرصت اجرای برنامه های خود را داشت .پرسپولیس در نیمه نخست تنها یک بار با پاسی که صادق احمدی در عمق دفاع شهرداری به رشیدی داد صاحب موقعیت شد که این فرصت هدر رفت ولی در طول نیمه نخست بازیکنان شهرداری که مهدی پاشازاده را به عنوان سرمربی در کنار خود می دیدند با استفاده از پاسهای کوتاه و سرعتی قصد دروازه پرسپولیس را داشتند که فرصت های این تیم هم گلی در بر نداشت. در نیمه دوم بازی با افت بیشتری همراه بود تا نتیجه مساوی بدون گل برای دو تیم ثبت شود.

خطایی رشیدی مهدی-جمیلی محسن-نیک-خواه شهرداری-تبریز نادر-جعفری پاشازاده

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. گناوه ای

  سلام . اقای خضری عدالت رو رعایت کن لطفا در نیمه دوم پرسپولیس ۲ تک به تک بدست اورد که رشیدی از دست داد و چند موقعیت خوب هم صادق احمدی ، رضا نظرزاده ، خطایی از دست دادند در مقابل شهرداری هم یکی دو موقعیت خوب داشت پس لطفا در موقع نوشتن کمی از سبز بودن خارج شو !!!

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر گناوه ای
   خطم که سیاه است ، متاسفانه در نیمه دوم نبودم و از بعضی دوستان پرسیدم، آقای شولی هم گواه است و به همین دلیل هم به نیمه دوم زیاد نپرداختم

   پاسخ
 2. بمب افکن

  لطفا” درمتن بالا،آنجا که نوشته شده:(که این فرصت حدر رفت)،تصحیح املایی بفرمایید، کلمه حدر با (ه) دو چشم صحیح است که میشود:(که این فرصت هدر رفت).

  پاسخ
 3. هوای سرد

  اقای خضری و اقای گناوه ای سلام … در نیمه دوم پرسپولیس موقعیت خطرناک نداشت … در ضمن اقای خضری میتونستی بنویسی که هوایی سرد … فوتبالی سرد … تماشاگرانی سرد … اهی سرد… نگاهی سرد… گناوه ای راست میگه کمی از سز بودن خارج شو ……. بنویس پرسپولیس با تیکی تای خود ۷۰ موقعیت بوجود اورد که هوای سرد ان روز باعث شد تا ۶۹ تای ان به تیرک دروازه برخورد کند و یک موقعیت ان تقصیر داور مسابقه بود چون موقعیتی که رشیدی درنیمه اول بدست اورد افساید بود حدود یک متر و نیم … بله اقای خضری از سبز بودن خارج شو … چون دلیل نتیجه نگرفتن پرسپولیس … سبز بودن توست …

  پاسخ
 4. ایران

  گناوه ای جان ٰ تو که میگی پرسپولیس موقعیت داشت کجا موقعیتش بود.ها ؟؟
  سایت باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گناوه که رفتین قسمت نظرات رو برداشتید و رفتین تیتر زدین امان از موقعیت های از دست رفته کجا موقعیت سه هزار تومن بی زبون میدیم که بازی نگاه کنیم فقط اعتراض اعتراض خاک عالم بر سر تیم شهر ما فقط بکش بکش بزن زیرش تیم حریف امده تو خونه ما بازی میکنه تیمش رو وسط زمین بسته و با پاس کاری ما رو داغون کرده او موقع نادر فقط و فقط بلده با نشان مصاحبه که و بگه آقای جعفری داوری چطور بود ؟؟ نادر هم بگه داوری ضعیف بود داوری ایجور بود اوجور بود بابا بیاین تیمتون رو درست کنید چهار تا تمرین درست بذار ایراد های تیمتو پیدا کن وگرنه سقوط تو شاخشه.

  پاسخ
 5. گناوه ای

  خدا رو شاهد میگریم که در مسابقات استانی یا کشوری طرفدار همه تیمهای گناوه ای هستم و هیچ فرقی برام نمیکنه که ( پرسپولیس . امید . پاس و .. ) باشه همیشه اولین تماشاگری هستم که برای دیدن بازی های نمایندگان گناوه به استادیوم می ایم .
  اقایون ( ایران و هوای سرد ) تیم رو با چه درست کنه وقتی کسانی امثال تو زورتون میشه برای تیم شهرتون هر دو هفته ۳۰۰۰ تومان بدین . فقط بلدین بیایید روی سکو بشینید و بحث فنی کنید . چه مسئولی یا شخصی تا حالا یک ریال به این تیم کمک کرده فقط شما نشستین و حرف مفت می زنین پرسپولیس فوتبال بازی نمیکنه !! استقلال و پرسپولیس تهران با اون عظمتشون فوتبال بازی کردن تا حالا . دوست من هر تیم با توجه به دارایش و ابزارهایی که درون زمین داره سیستمش رو انتخاب میکنه . اره شهرداری تبریز باید روی زمین بازی کنه چرا چون قرادرداد سه هافبک وسطش به اندازه کل هزینه امسال پرسپولیس هست و بقیه بازیکنانش کمتر از ۱۰۰ میلیون پول نگرفتن و همشون هم لیگ یکی هستن ملی حفاری اهواز نباید بهتر از پرسپولیس باشه با اون هزینه های میلیاردی نفت امیدیه نباید بهتر از ما باشه دوست من حالا خودت و انصافت این تیم ها نباید سرتر از پرسپولیسی باشند که با بزرگترین بازیکنش ۱۲ میلیون قرارداد بسته و تا الان هم یک ریال بهشون نداده ؟؟؟
  ادم اگه کمی انصاف داشته باشه بد نیست

  پاسخ
 6. هوای سرد

  صدا در بیداد سرما یخ می زند … اقای گناوه ای با انصاف فتیله ی فریادت را پایین بکش … زمستان بیش از انکه فکر میکنی سرد است …

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *