امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

مسابقات فوتبال روستایی بخش مرکزی گناوه ، جام قهرمانی به محمدصالحی رفت+تصویر

یاران سبز : مسابقات فوتبال روستایی بخش مرکزی گناوه با قهرمانی محمدصالحی به پایان رسید. دیدا ر پایانی این مسابقات را دو تیم محمد صالحی و چاه بردی برگزار کردند که محمد صالحی با گل محسن حیدری قهرمانی این دوره را به دست آورد.

در این دوره ۱۱ تیم ( شول ، چم شهاب ، تل تل ، بهمنیاری شرقی ، چاه بردی ، مال خلیفه ، فخرآوری، عباسی توحید ، دهیاری عباسی و آزادی عباسی ، محمد صالحی ) مسابقات را به صورت حذفی در دور نخست انجام دادند که با صعود شش تیم همراه شد. در گروه نخست تیمهای چاه بردی ، محمد صالحی و مال خلیفه به رقابت پرداختند که دو تیم چاه بردی و محمدصالحی موفق به صعود شدند . در گروه دوم تیم های شول ، توحید عباسی و فخرآوری برای صعود رقابت داشتند .در این گروه هم رقابت سه تیم منجر به صعود دو تیم شول و توحید عباسی شد.

در نیمه نهایی هر دو فینالیست با ضربات پنالتی پیروز شدند .چاه بردی و شول در نیمه نهایی با تساوی یک بر یک به کار خود خاتمه دادند و در ضربات پنالتی هم چاه بردی پیروز شد. گلهای این دیدار را در وقت قانونی محمدرضا خلیفه برای چاه بردی و سجاد موسایی برای شول به ثمر رساندند. در دیگر دیدار انجام شده هم نتیجه مساوی یک بر یک به دست آمد و ضربات پنالتی بود که محمدصالحی را در مقابل توحید عباسی پیروز میدان  کرد. در این دیدار هم مختار حیدری برای محمدصالحی و حمید عبدالهی برای توحید عباسی گلزنی کردند.

در روز پایانی مسابقات در ورزشگاه شهید سراجی گناوه دو تیم محمد صالحی و چاه بردی به قضاوت شاهپور امیری به دیدار هم رفتند که این دیدار یک بر صفر به سود محمدصالحی به اتمام رسید تا همچنان چاه بردی با حضور در چند فینال در حسرت این جام باقی بماند.

سرتلیان رئیس هیات روستایی استان هم از تماشاگران این بازی بود و خواستار استانی شدن مسابقات روستایی در رشته های مختلف ورزشی شد.

دارب عرب مسئول برگزاری مسابقات از کمبودهای مالی گله مند بود و در پایان مسابقات گفت : فعالیت ورزشی در روستاهای بخش مرکزی گناوه بسیار زیاد است و در رشته های مختلف ورزشی روستاها فعالیت دارند واگر بخواهیم این مسابقات تداوم داشته باشد و بهره بهتری  از آن ببریم ، نیاز است تا اداره ورش و جوانان شهرستان و مسئولین استانی مشکلات مالی که سد راهی برای برگزاری مسابقات و فعالیت های ورزشی است توجه بیشتری به حل مشکل مالی داشته باشد.

در پایان به تیمهای اول تا سوم جوایزی اهدا شد .

برگزار کنندگاه مسابقات حسن زارعی بازیکن خلاق محمدصالحی را به عنوان بهترین بازیکن این دوره انتخاب کردند. زارعی در دیدار پایانی هم نقش تعیین کننده ای در قهرمانی محمد صالحی داشت.

در میان گلزنها هم محمد رضا احمدزاده از همه پیشی گرفت ، گلزن اول چاه بردی در این دوره با پنج گل این عنوان را به دست آورد.

جام اخلاق را با اخلاقهای توحید عباسی به خانه بردند.

در درون دروازه هم یزدان سالخورده نمایش خوبی داشت و نقش تعیین کننده ای  دررسیدن چاه بردی به فینال داشت.

قابل توجه هر آنکس که دل در گرو ورزش و سلامتی جامعه دارد ؛ بخش مرکزی شهرستان گناوه شامل ۲۸ روستا تنها یک سالن ورزشی دارد و از چمن هم خبری نیست . در حالی که روستای شول با جمعیتی بیش از ۱۳۰۰ نفر  و همجوار بودن با چند روستا شرایط مناسبی برای چمن و سالن ورزشی دارد.

 
چاه-بردی..محمدصالحی محمد..صالحی تماشاگران-چاه-بردی داراب-عرب محبی احمدزاده حسن-زارعی چاه-بردی.محمدصالحی چاه-بردی. عباسی علیشاهی محمدصالحی.چاه-بردی محمد-رضا-احمذزاده محسن-حیدری

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. بازیکن شول

  به عرض تبریک به روستای محمد صالحی . در حقیقت دو تیمی که مستحق قهرمانی بودند اسیر ضربات پنالتی شدند و این چیزی که اکثر تیمها قبل از بازی های نیمه نهایی می گفتند که شول و توحید عباسی به فینال می روند و حق این دو تیم است که متاسفانه با هدر دادن موقعیت هایشان در بازی پا به ضربات مرگبار پنالتی گذاشتند

  پاسخ
 2. حسن بندری

  اولا چاهبردی حق بود این کار باش بشم چون بازی را اورده بود توی استادیوم. اگه منتخب محمد صالحی و شول و عباسی هم بود حریف چاهبردی نمی شد . تنها دلیل قهرمان نشدن چاهبر دی اوردن بازی به استادیوم بود . در پایان چاهبردی حریف نداره شما هنوز به جایگاهی نرسیدی که خودتون را با چاهبردی مقایسه کنید
  ولی حیف که بی تدبیری بعضیا چاهبردی را به رور نشوت

  پاسخ
 3. ریگ

  سلام خضری
  واقعا خداقوت و خسته نباشی داری .کارت عالیه .رویدادهای ورزشی استان خصوصا فوتبال رو کامل انعکاس میدی که کار بسیار پرزحمتی است البته میدونم شهر ما که بندرریگ باشه جزء استان نیست چون اگه بود حتما شما یه سر اونجا میزدی !!من اینو از گزارشاتی که کذاشتی فهمیدم دیلم .برازجون .بئالخیر ………………… همه از شهر های مهم استانند هواشونو داشته باش ما هم یه فکری برا خودمون میکنیم.
  موفق باشید

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر
   اگه یک نفر از بندر ریگ پیدا شد که بگه منو در جریان تحولات ورزشی ریگ قرار داده مقصر منم
   البته مطالبی هم در مورد ورزش ریگ نوشتم

   پاسخ
 4. کیمیا

  محمدصالحی همیشه قهرمان بقیه روستا باید جلوی تیم محمدصالحی زانو بزنن محسن جون کارت حرف نداشت

  پاسخ
 5. حسن بندری

  شول باید کاری میکرد تا دروازه بان به پلانتی نمی رسید اشتباهشون این بود
  اخه تیمی که نتوانه ۴ ضربه را فقط یکیشم به گل تبدیل کنه کی مقصره . محمد صالحی ؟این نفسی هست که چاهبردی توی این سال پر باران بهتون داده . بری و گندم و جو بکارید تا در سال اینده بتوانی قدرت داشته باشین با چاهبردی مبارزه کنید.

  پاسخ
 6. از چاهبردي

  آقای خضری چرا عکس همه رو زدین بجز دروازبان چاهبردی ک بهترین دروازبان شد؟؟؟این فقط یک سوال بود

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام چاهبردی عزیز
   در آمار و ارقام فوتبال یک بهترین بازیکن داریم و یک بهترین گلزن و البته بهترین مربی هم در یک شرایط خاص انتخاب می شود ولی تا حالا دیدید در مجامع ورزشی بگویند فلانی بهترین دروازه بان است و بیاد جایزه شو بگیره ، یک تیم منتخب انتخاب می شود که دروازه بان هم جز بازیکنان انتخاب می شود واما در مورد اینکه چرا عکس این دوست بزرگوار را نزدم باور کن تا حال که شما اشاره فرمودید بهش فکر هم نکرده بودم .از ایشان عذر خواهی می کنم و در اولین فرصت جبران مافات می شود.

   پاسخ
 7. حسن بندری

  با عرض سلام و درود به اقای خضری . اتفاقا من روز اول این سوال برام پرا شما پیش اومد که چرا عکس بهترین دروازبان را نزدیدچه میشد اگه این کار را می کردید. بعضی از دوستان گل می گن چون دروازبان پرسپولیس بود نزدی. ولی ما که باور نکردیم خضری جان . از اطلاع رسانی شما ممنون هستم . باور کن خارج از کشورم و کلا ن به سایت شما سرم می زنم . مرسی

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام حسن آقا
   پس اون عکسایی که از بزرگسالان پرسپولیس زدم مربوط به تیم تاج بوده
   حسن جان من رسالتی دارم که در حال انجامش هستم ولی می دونم ضعفم زیاده و تلاشم برای پوشش ضعفهای خودم و کمک به بهتر شدن فضای فرهنگی و ورزش است

   پاسخ
 8. حسن بندری

  مرسی خضری جان . بااین ضعفای که در دیگر فضاها ورزشی فرهنگی مشاهده میشه شما ضعفی ندارید. اگه شما نبودی ما از کجا این خبرا را می گرفتیم . ولی نمیشه یک شهر را از خود راضی نگه داشت انشالله روزی برسه که همه به خود بیان و در بهتر شدن فضای ورزشی شهرمان به خصوص روستایی کمک کنند چون در روستا ها امیدها و پدید های پیدا میشه که در شهر نیست . پاینده و همیشه سبز باشید اقای خضری.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *