امروز: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

آیا ما بیدار خواهیم شد؟

یاران سبز : ذهنت پر است از سوالهای جورواجور ، شب از هجوم این سئوالات بی ضابطه و بی رابطه خوابت نمی برد و صبح را خسته تر از صبح دیروز آغاز می کنی .

و پر از سئوال می شوی ، ناگهان دلت را به دریا می زنی  ، آیا عربزاده قادر خواهد بود از این خان سخت عبور کند و روند شهرسازی را با سرعتی معقول و منطقی ادامه دهد ؟

عربزاده-شهردار-گناوه

آیا به قول محمد رضا حسینی ساحل متلاطم  آرام خواهد گرفت و این ساختمانهای بی ضابطه بر خود نقطه پایانی خواهند دید؟

تخریب.ساحل

آیا همچنان باید نظارگر این باشیم که سخره های سخت ساحل با انگشتان آهنین سیقل بخورند تا بنایی رونماید و ساحلی از بین برود؟

آیا سخره ، ساحل و موج خواهند ماند تا فرزندانمان بر آن نفسی تازه کنند؟

تخریب-ساحل.

تا نوروز راهی نمانده ،آیا شهر را آذین خواهیم بست برای نوازش میهمانان؟

آیا ما بیدار خواهیم شد؟

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. م

  چه باید عرض کرد امروز شنفتیم که فردی غیر بومی را به عنوامن معاون شهرداری منصوب کرده اند نمی دانم مشکلات شهر و شهرداری با این آقا حل خواهد شد؟
  نمی دانم این آقایان چه در سر دارند اما شهری که پر است از جوانان نخبه دیگر بیگانه چرا ؟؟؟ آیا نمی شد این جوان تازه از راه رسیده را اول در قسمتی می گذاشتند تا شهر و شهرداری را بشناسد مردم مارا بشناسد کوچه پس کوچه های شهر ما را بشناسد به نوعی کمی پخته می شد بعد به این سمت انتخاب می کردند؟؟ شاید حسینی که تا دیروز معاون بود چندان به کار بیرون از شهرداری وارد نبود اما به حق در داخل شهرداری حرف اول را می زد . حسینی که بیش از یک سال به بازنشستگیش نمانده و با این کار ……..
  نمی دانم اما شماها چه فکر می کنید شهردار هنوز خودش به تمام مسائل شهر آگاه نیست آن وقت کسی را به عنوان معاون خود انتخاب می کند که هنوز اسم خیابان های گناوه را بلد نیست!!!! تا ما می دانیم معاون می بایست مدیریت داخلی یک سازمان را در دست بگیرد و کار های کلان و بیرون از اداره و جلسات را خود مدیر عملی کند.
  و تا جایی که ما می دانیم حسینی در کار مدیریت داخلی بد نبود.
  و یا شما این حرکت را نوعی توهین به مجموعه شهرداری و پرسنلی که سالیان در آن زحمت کشیده اند نمی دانید؟؟
  اصلا در شهرداری نیروی کارآمد نبود (البته با عرض پوزش) در این شهر در بین این نخبگان کسی وجود نداشت؟؟؟
  زحمت کشیدید آقای عربزاده عزیز…….
  از شورای محترم که به حق انسان های شریفی در آن مجموعه هستند خواهشمند است در خصوص این حرکات عاقبت اندیشی بکنند این روزها روز های اتحاد و همبستگی است نه روز های تخریب و تفریق!!!

  پاسخ
 2. علی

  از کرامات شیخ ما چه خبر / بنده را گز نمود گفت عجب
  آقای پهلوان زاده آقای خرم آبادی آقای نظامپور این حرکات یعنی ؟
  شما ها که بزرگان این شورا هستید چرا؟
  یاد قدیم ها به خیر که بزرگان و معتمدین شهر را برای شور ومشورت دعوت می کردند. حداقل اگر در شهرداری یا در این شهر کسی را نمی شناختید که مورد اعتماد شهردار باشد از بزرگان از معتمدین سراغ می گرفتید تا چهارتا کار درست رو معرفی می شد. امثال مهندس شاپوری ،مهندس حسینی یا کسان دیگر کم نیستند که سابقه کار را در شهرداری داشته اند. لطفا تا بیشتر مردم را نرنجانده اید تجدید نظر بکنید.

  پاسخ
 3. کارمند شهرداری

  جو توی شهرداری ملتهب شده !!! به همه توهین شده !!! یک جور آب سرد انگار به همه ریخته باشند!!! وقتی شهردار میگه نیاز به یک امین داشته و می خواسته یک نفر مورد اعتماد داشته باشه یعنی اینکه بقیه تو شهرداری….
  همه به احترام شورا سکوت کرده اند حتی اعضای اصلی شورا با شرکت نکردن در جلسه معارفه این آقا به نوعی خود را مبرا اعلام کرده و می گویند مخالف این حرکت بوده اند.
  اما شهردار باید بدانست وقتی به عید چیزی نمانده و همین بچه های گناوه که تو شهرداری هستند از تمام استراحت و وقت آزاد خود می گذرند و شبانه روز در شهر فعالیت می کنند انگار نه انگار که تعطیلی است و آنها باید کنار خانواده هایشان باشند. جناب شهردار اگر می خواستید اینکار رو هم بکنید بگذاشتید عید سپری می شد. بهر حال الان تا عید کمتر از ۲ ماه باقی مالنده و انگار نه انگار که می خواهد اتفاقی بیافتد. حقوق عقب افتاده ، برخورد های نامناسب و الان هم این اتفاق.
  اگر یکی از ماها هم تو شهرداری برازجان و یا شهر دیگری می رفتیم همین طور حلوا حلوایمان می کردند ؟ محمدی را که در آوردند نفسی کشیدیم که دوران غریب پرستی و استفاده از نیرو های بومی دارد قوت می گیرد اما شما کار خود را هم زیر سوال بردید؟ می گجویند ایشان در لیست شهرداری گناوه اسمشان از قبل آورده شده و از حق ما با پارتی که داشته خودش را رسمی کرده ولی هنوز اکثر ما که سابق های کاری مان بیشتر از ۱۰ سال است به صورت قراردادی کار می کنیم!!! می گفتید این خیانت شهردار های قبلی و آقای بیروتی و محمدی به شماها بوده پس چرا الان خودتان این خیانت را تکمیل کردید؟
  مگر این آقا از کجا داره حمایت میشه و گناوه چقدر به نظر شما کوچک است که نیامده باید معاون شهردار شود؟ اصلا دیگر به هیچ چیز و هیچکس نمی شود اعتماد کرد

  پاسخ
 4. منتقد

  بسیار کار ناپسند و نا بجایی بوده مصلحت این بود که یک سال حداقل به عنوان کارشناس در شهرداری خدمت می کرد بعد او را ارتقا می دادند.

  پاسخ
 5. سيد رضا

  ایشان شهردار بوده و به سادگی میتواند جلوی حیف و میل سودجویان سو استفاده گران و اختاپوسها رأ در شهرداری بگیرد

  پاسخ
 6. رضا

  اقای کارمند اگه تو شهرداری ادم سالمی بود که روزگارش اینطوری نبود دست اقای عربزاده درد نکند اگه شورشو دراوردیدامار همهتون دارم از اقای م…تا ج…و امثالهم خداییش تا الان هم شهردار احترامتان کرده وگرنه باید مینداختتون بیرون .

  پاسخ
 7. مهرنوش

  عباسی که چشمات خیلی قشنگه /رنگ چشمات خیلی عجیبه /توکه این همه نگاهت /واسه شهردار خیلی شیرینه /می دونستی توشهر همه چی برهمه/اومدی تا ثابت بشه بر همه/

  پاسخ
 8. شادمهر عقیلی

  کی با یک تماس/می تونه معاون بشه/اون لحظه های اخر /توشهر خودش شهردار بشه
  باید تو رو معاون کنند /شاید هنوزم دیر نیست/ت شهرداری که/(صحاب)صاحب نیست

  پاسخ
 9. کارشناس افشاگری شهرداری گناوه

  لطفا برای عملکرد وتوان مدیریتی اقای نعمت الله عباسی به وبلاگ اقای شهردار مواظب باش مراجعه فرمایید/ضمنا ما می توانستیم از نیروهای بومی خودمان استفاده کنیم که نکردیم
  ودر این مورد اقای شهردار گول مدرک عباسی را خوردند نه درک او را اقای عباسی چند بار اصرار داشتند که از شهرداری گناوه به چغادک ویا برازحجان بروند وشهردار قبول نکرد نه انکه ایشان خیلی ادم با سواد باشد نه ایشان دارای یک لابی است که در زمان شهرداری رضا محمدی کارها خود را برای رسمی شدن در شهرداری گناوه انجام داد هرچند علی دشتی در زمان سرپرستی تلاش کرد از این کار کهخیانت به حق مردم وجوانان گناوه بودجلوگیری کند اما متاسفانه تمام کارها در زمان رضا محمدی انجام شده بود.شورای شهر در یک اقدام شجاعانه وشهردار محترم در اقدامی دیگر این حکم را لغو کنند چرا که در استانه عید نوروز شهد باند بازیها وعدم تمکین نیروها از ایشان خواهیم بودشاید در شهرداری قحط الرجال باشد اما در شهر که قحط الرجال نیست .به اندازه ای که به اقای مهندعربزاده خوشبین هستم به همان اندازه از انتصاب عباسی بد بین وفضای شهرداری به حریم سلطان وسمبول ها وابراهیم پاشاها شبیه خواهد شد

  پاسخ
 10. بيانيه انجمن اولياي مدارس فوتبال خليج فارس ، اداره بندر و ايرانجوان خورموج

  بیانیه انجمن اولیای مدارس فوتبال خلیج فارس ، اداره بندر و ایرانجوان خورموج
  هردم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد
  انجمن اولیای مدارس فوتبال خلیج فارس ، اداره بندر و ایرانجوان خورموج مراتب اعتراض خود را نسبت به نحوه انتخاب مدرسه فوتبال نمونه ابراز می دارند و در این خصوص خود را محق می دانند که در این زمینه توسط مسئولین امر شفاف سازی لازم صورت پذیرد که چگونه است ، مدرسه فوتبالی که نه تنها هیچگونه عنوانی در جشنواره مدارس فوتبال استان کسب ننموده است ، از لحاظ ساختاری نیز پیشرفتی نسبت به سال گذشته نداشته است به عنوان مدرسه فوتبال نمونه معرفی می شود ؟!
  حال چگونه و بر اساس چه ضوابطی و با احتساب کدامین فاکتور برتر مدرسه فوتبال استقلال بوشهر نسبت به مدارس فوتبال خلیج فارس بوشهر و پیروزی برازجان و دیگر مدارس که در جشنواره فوتبال استان مقام قهرمانی را در رده های سنی کسب نمودند را برتر و نمونه دانستید ؟
  از مسئولین فوتبال یوشهر تقاضا داریم مسائل مطرح شده را مدنظر قرار داده و پاسخی قانع کننده به مدارس فوتبال ، بازیکنان و والدین آنها ارائه دهند تا بیش از این شاهد اینگونه پنهان کاری های غیر کارشناسانه نباشیم .
  بیانیه انجمن اولیای مدارس فوتبال خلیج فارس ، اداره بندر و ایرانجوان خورموج

  پاسخ
 11. دلسوز

  سلام. آقای مهندس عباسی فردی کارشناس دارای سابقه مدیریتی ( شهر دار جم) انسانی پاکدست وبا اصالت خانوادگی می باشد. و به قوانین شهر داری اشراف کامل دارند. مخالفان ایشان در شهرداری هم همون دزدهای معروف هستند که معرف همه همشهریان و حتی مسئولان استان هستند. شهردار محترم با انتخاب ایشان در واقع بازوان خود را قویتر کرده اند. ضمنا” ایشان خیلی بومی تر از کسانی هستند که با او مخالفت میکنند. انشااله وی با درایت و شجاعت شهردار و شورای محترم و حمایت همشهریان عزیز در مسئولیت خود موفق باشند. و با عنایت پروردگار متعال و کمک خیر خواهان واقعی شهر این کشتی طوفان زده را به ساحل امن هدایت نماید. راستی اسم دزدها را که خودتون میدونید دیگه من نمیگم

  پاسخ
 12. منتقد

  شهردار بردخون دلسوز جان نه جم بعدش زیاد هم نباید ناراحت بود ما تا بوده تحمیل پذیر بوده ایم به نظرت چند تا مسئول گناوه ای هست ؟ میدانی چرا کم هست چون اخودمان نخواستیم ادامه بده دلسوز جان تو این شهر اصلا جوان با سواد و مدیر وجود ندارد

  پاسخ
  1. دلسوز

   بله شهردار بردخون بوده اند از این بابت پوزش می خواهم. البته باسواد زیاد داریم ولی مدیر دلسوز و پاکدست خیلی کم. درهمین دوسال و نیم گذشته چه زمین هایی که شبانه محصور شدند و فرداش تغییر کاربری و سند گرفتند. در مورد بدهی ها هم آیا میدانید بخش اعظمی از آن بخاطر طرح مسخره و غیر کارشناسی بتنی کردن پیاده رو هاست که بدلیل عدم نظارت صحیح و اجرای بی کیفیت توسط برخی از ناپیمانکاران که دراین دوسال ونیم تعدادشان بشکل قارچ گونه ای زیاد شد که همانگونه که میبینیم ٨٠ درصد پیاده روها تخریب شده اند و البته بسیار موارد دیگر وجود دارد که ساعتها نوشتن آنها زمان میبرد…

   پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *