امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

برنامه ایرانجوان را در صدر نگه داشت+تصویر

یاران سبز:هفته چهاردهم لیگ دسته اول کشور هم انجام شد در مهمترین بازی گروه دوم دو تیم اول و دوم این گروه در گچساران به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نود دقیقه ۱ بر ۱ به اتمام رسید. تا شاگردان غلامرضا دلگرم همچنان صدرنشین لیگ باشند.

در این دیدار و در حالی که نفت و گاز گچساران با پشتیبانی تماشاگران خود آمده بودند تا از ایرانجوان مغلوب بسازند ولی فوتبال منطقی و بابرنامه ایرانجوان فرصت عرض اندام به میزبان را نداد . در نیمه نخست که بیشتر احتیاط چاشنی برنامه ها بود دو تیم نتوانستند قفل دروازه ها را باز کنند. در نیمه دوم گر چه میدانداری را بیشتر گچسارانی ها انجام دادند اما فوتبال بوشهری ها منظم و با تاکتیک پیش رفت و همین نظم هم باعث شد تا در دقیقه ۸۲ حرکت مهدی طارمی چهره برتر این دیدار با خطای مدافع گچسارانی متوقف شود و داور هم به درستی نقطه پنالتی را نشان داد و با نشان دادن کارت قرمز شاگردان محمد حسین ضیایی را در تنگنا قرار داد. این ضربه را طارمی به زیبایی گل کرد . در دقایق باقی مانده ایرانجوان تمام تمرکز خود را بر روی حفظ نتیجه گذاشت که همین موضوع هم باعث شد تا بازیکنان نفت و گاز بیش از پیش خود را به دروازه ایرانجوان نزدیک کنند و در یک غافلگیری بازی با ضربه پیمان رنجبری به تساوی کشیده شد.

در حاشیه : پرتاب لنگ کفش به ورزشگاه ها هم سرایت کرده است البته وقتی برای استقبال رئیس جمهور و عرض خسته نباشید لنگ کفش نقش کلیدی بازی می کند برای مهمان نوازی در ورزشگاه ها هم لنگ کفش عالی است .

وقتی یک لوله سفیرکشان از کنار گوشت می گذرد آن وقت لنگ کفش برای می شود نقل و نبات.

هفته ها است که ایرانجوان بوشهر صدرنشین لیگ دسته اول کشور است ولی خبری از تماشاگر در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر نیست اما گچسارانی ها به دلخوشی رفتن به صدر جدول بعد از ۱۴ هفته ورزشگاه نفت را لبریز از شور و شوق کردند ، قابل توجه تماشاگران بوشهری که بعضی از دوستان آنها را بهترین تماشاگران دنیا می دانستند.

ایرانجوان شاهرخ-غلامرضاپور صادق-گشنی مهدی-طارمیتماشاگر تماشاگران ضیایی غلامرضا-دلگرممعلول نفت-وگاز-گچساران

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. مهدي مظفري

  سلام خدمت دوستان بوشهری.انصافن تیمتون ب غیر ان بنالتی ج موقعیت داشت ؟داور با شما خیلی ندار بود.٢بنالتی ١٠٠درصد نکرفتن نیمه اول.در مجموع میشه نوشت ایران جوان بحرین با ای وقت تلف کردنشون،

  پاسخ
 2. ابراهیم فکورنیک

  باید به دوستان بوشهری بابت داشتن تیمی که بالای ۹۰ درصد آن بومی می باشه دستمریزاد و تشکر کرد.ولی از لحاظ فنی تیم ما یه سرو گردن از تیم ایرانجوان سرتر بود بعدش تیم ما با بدشانس یک روز قبل از بازی یکی از مدافعین خود را به علت مصدومیت از دست دادیم و مجبور شدیم از سلیمانی که بازیکن هجومی هستش در این پست غیرتخصصی استفاده بکنیم .که از همین راه ما ضربه خوردیم و پنالتی را دادیم و این آقا هم از بازی اخراج شد.در این بازی تماشاگران گچسارانی سنگ تمام گذاشتند و گزارشگر بوشهری باید جملاتی را که در مورد تماشاگران گچسارانی در بازی رفت داشت مدام تکرار میکرد را پس بگیره و یه معذرت خواهی به تماشاگران گچسارانی بدهکاره

  پاسخ
 3. گچساران

  سلام خدمت برادران بوشهری گلم این ۲ تیم شایسته بهترین ها هستن.واقعا سطح فوتبالشون در حد لیگ برتره واقعا تماشاگرای گچسارانی سنگ تمام گذاشتن همین که تیم شما توسط ما تشویق شد خودش خیلی چیزا رو میرسونه.جریان لنگ کفش هم این بود که ۲ نفر به زور کفش دوستشون رو از پاش در اوردن و اوون داخل زمین انداختن. اون چند نفر دقیقا کنار من نشسته بودن به خدا منظوری نداشتن موقعی که انداختن بازی ۰.۰ بوود.لطفا بد برداشت نکنید.کاش این ۲ تیم در لیگ برتر ببینیم.گچساران امکاناتش در حد لیگ برتره چه از لحاظ سخت افزاری چ نرم افزاری.عکس ها گویا هستن.

  پاسخ
 4. گچساران

  اقای خضری دیدین و شنیدین گزارشگر بازی رفت چه الفاضی به ما نسبت داد.کاش معذرت خواهی میکرد

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر گچسارانی
   برای بازی بعد که در خانه دارید حتما میآم که دوباره ببینمتون و اگه در بوشهر کسی به شما بی احترامی کرده ببخشید

   پاسخ
 5. گچساران

  مرتضی جان قدمت روی چشم.امیدوارم این ۲ تیم خوب جنوبی راهی لیگ برتر بشن.گچساران قهرمان ایران

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر
   امکانات در سطح اول ورزش کشور بود گر چه با توجه به عدم مشکل مالی می شد فضاها را بهتر کرد مثلا چیزی که من از چمن دیدم خوب نیود ، در مورد تماشاگر ، تا هماهنگ شدن تماشاگران و تشویق های گروهی و تحت فشار قرار دادن بازیکنان حریف توسط تماشاگر راه طولانی در پیش دارید اما همین حضور همگانی هم جای تقدیر دارد چون در لیگ برتر هم دیگر از تماشاگر پرشور و حرارت خبری نیست.

   پاسخ
 6. گچساران

  واقعا ایرانجوان تیم خووبی بود مخصوصا خط دفاع .اما انصافا تیم سر تر بوود.قابل توجه اقای فردوسی پور از جمع دیدار های استقلال تراکتور راه اهن نفت تهران و…. تماشاگرای نفت گچساران تعدادشوون بیشتر بود .مهم تر از اینکه با وجوود سرما هوا باز تماشاگرا امده بودن.اقای خضری در جریان بوود.انشالا تماشاگرای بوشهری هم سنگ تمام بزارن در لیگ ۱

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *