امروز: ۰۷ مهر ۱۴۰۱

در لیگ استان ، هنوز هم شاهین صدرنشین است اما باغک+تصویر

یاران سبز : بالاخره صدر از دست آب پخشی ها خارج شد. در لیگ دسته اول فوتبال استان چهار دیدار در شهرهای گناوه ، اهرم ، برازجان و خورموج انجام شد  که نتایج بدست آمده باعث مهمترین تغییر در جدول رده بندی بعد از پانزده هفته شد. در گناوه ، شاهین آب پخش نتوانست زیر فشار زیاد استرس جان به سلامت ببرد و با مساوی ۱ بر ۱ در مقابل امید گناوه صدر جدول را به شاهین باغک تحویل داد. در اهرم هم شاهین باغک به سختی موفق شد تا مقاومت سپاهان بوشهر را در هم بشکند و در دقیقه ۸۹ دروازه میهمان را باز کرد تا صدرنشین لیگ شود. پویا دیلم در خورموج با یک گل مغلوب توحید پاس بوالخیر شد و پرسپولیس آب پخش هم اینبار با مسعود فتحی طعم پیروزی را چشید . این تیم ۲ بر صفر فجر بوشهر را شکست داد.

امید ۱—شاهین آب پخش ۱

آب پخشی ها که از همان ابتدا می شد نگرانی را در ساقهای تعدادی از بازیکنانشان دید شروع ناامید کننده ای داشتند و در مقابل حملات امید خیلی زود دروازه خود را باز شده دیدند .حرکت جعفر حیاتی و سرنگونی این بازیکن در درون محوطه جریمه را شعرانی قاضی این دیدار خطا تشخیص داد و نقطه پنالتی را به سود گناوه ای ها نشان داد . این ضربه را محمد کنعانی به گل تبدیل کرد. شاهین با دریافت این گل فوتبال خود را در ادامه منظم تر کرد و با گل آیت کیانی بازی را به مساوی کشاند. این نتیجه تا پایان نیمه نخست پا بر جا ماند. در نیمه دوم دو تیم نتوانستند فوتبال قابل قبولی را انجام دهند و با اشتباهات مکرر نیمه سرد و فوتبال بدون برنامه ای را انجام دادند تا همان دو گل نیمه نخست حاصل این دیدار باشد . نتیجه ای که خوشحالی باغکی ها را به دنبال داشت.

در حاشیه:

از گوشه و کنار خبرهای تلخی از جریانات قبل از این بازی به گوش می رسید ، یکی از باتجربه های امید خبر از تلاش فردی داشت که به حمایت از شاهین خواستار غیبت بازیکن امید در این بازی شده بود و حتی یکی از مسئولین امید غیبت یکی از بازیکنانش را بی ارتباط به مسائل پشت پرده نمی دانست.شاهین-باغک.زائرابراهیمی.

شاهین باغک ۱ — سپاهان بوشهر صفر

یک دیدار حساس که نتیجه آن می توانست شاهین باغک را به صدر ببرد و پایان نود دقیقه نتیجه دلخواه هم برای باغک رقم خورد. دو تیم سپاهان و شاهین باغک در نیمه نخست نگذاشتند توپی از خط دروازه ها عبور کند . در نیمه دوم هم دو تیم دروازه های خود را بسته نگه داشتند که در این بین سهم حملات باغک بیشتر از شاگردان مسیگر بود . این دیدار تا دقیقه ۸۹ بدون گل در جریان بود که ضربه علی زایر ابراهیمی حساسترین گل این هفته را برای باغکی ها به ثمر رساند تا باغک بعد از پانزده هفته به صدر جدول تکیه بزند. در این دیدار حسین دلپذیر در خط دفاعی شاهین یکی از روزهای کم اشتباه خود را پشت سر گذاشت . دلپذیر بهترین بازیکن این دیدار بود.

پرسپولیس آب پخش ۲— فجر بوشهر صفر

یک نیمه پربرخورد اجازه حرکت های فوتبالی را از دو تیم گرفته بود و در این بین تنها گل حسن فلسفی بود که پرسپولیس را از فجری ها پیش انداخت. در نیمه دوم پرسپولیس عملکرد بهتری نسبت به فجر داشت که یکی از عوامل این برتری اخراج محمد خدری بازیکن فجر توسط احمدشمسی داور این دیدار بود. در نیمه دوم آب پخشی ها با گلی که محمد امین فرهمندزاده به ثمر رساند سه امتیاز این دیدار را هم به دست آوردند. در این دیدار گر چه فجر دو بار دروازه خود را باز شده دید ولی عبدالمحمد صفایی در خط دفاعی این تیم عملکرد بسیار خوبی داشت. در پرسپولیس هم علی حمدیان و مهران زمانی روز خوبی را پشت سر گذاشتند.

توحید پاس بوالخیر ۱ — پویا دیلم صفر

دو تیمی که نه شانس صعودند و نه ترس از سقوط  فوتبال هجومی را در دستور کار خود داشتند اما عدم دقت در حمله وران دو تیم باعث شد تا این دیدار یک گل داشته باشد که سهم بوالخیری ها بود. در نیمه نخست مسعود کلاتی کاپیتان جوان پویا یک ضربه پنالتی را از دست داد تا نیمه نخست گلی نداشته باشد ولی در نیمه دوم حسین حیدری دروازه پویا را باز کرد تا میزبان پیروز این دیدار باشد.

در پویا کریم بختیاری تلاش زیادی برای فرار دیلم از شکست داشت تلاشی که بی ثمر ماند . میلاد دریانوردی و ایمان خدری هم در توحید پاس عملکرد موفقی داشتند.اصغر حسین زاده امید-گناوه آیت-کیانی.موسوی پورآزاد.احمدزاده جلیل-شعرانی شاهین-آب-پخش محمد-کنعانی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. علی

  تا حالا کجای دنیا دیدید یه کمک داور بیاد مهمترین بازی یه استان سوت بزنه واقعآ اقای مشایخ داره گل میکاره

  پاسخ
 2. بازيكن اميد

  برای دومین سال متوالی در رده جوانان فوتسال امید قهرمان میشه و به بازیهای استانی راه پیدا میکند و با کسب تجربه در سال قبل نتایج قابل قبول همراه با مربی زحمتکش خود مصطفی ربیعی در استان امسال نیم نگاهی به قهرمانی و بازیهای کشوری را دارد.

  پاسخ
 3. تماشاگر

  سلام آقای خضری.این درست نیست که چون تیم خودتون باخته دیگه تو سایت چیزی درباره ی بازی نمینویسید.
  تیم امید با شایستگی و اقتدار تیم پاس را در هم کوبید و راهیه استان شد. آقای خضری سعی کن تو سایتت بی طرف باش نه طرفدار.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.