امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

در لیگ بزرگسالان استان ، با پیروزی صدرنشینان صدر جدول دست نخورد

یاران سبز:مسابقات فوتبال لیگ دسته اول بزرگسالان استان هفته شانزدهم خود را هم پشت سر گذاشت. در این هفته پیشتازهای لیگ با پیروزی دیدارهای خود را پشت سر گذاشتند. شاهین آب پخش ۲ بر ۱ موفق به شکست پویا دیلم شد و شاهین باغک اهرم هم ۳ بر ۲ سپاهان خورموج را شکست داد تا همچنان با فاصله ای یک امتیازی دو تیم چشم به سه هفته پایانی داشته باشند. در دیگر دیدارهای انجام شده پرسپولیس آب پخش با غیبت تعداد زیادی از بازیکنان خود در مقابل توحید پاس بوالخیر بدون گل متوقف شد . در بوشهر و در حالی که عباس خوش سیما سرمربی فجر بوشهر داوران را به باد انتقاد گرفته بود تیمش در مقابل پرسپولیس دیلم دو بر یک مغلوب شد   و در آخرین بازی این هفته هم سپاهان بوشهر در زمین شماره دو شهید بهشتی با یک گل مغلوب امید گناوه شد.

شاهین آب پخش ۲ — پویا دیلم ۱

در برازجان شاهین به سختی توانست سه امتیاز بازی را به دست آوزرد .این تیم در نیمه نخست مغلوب دیلمی ها شد ، یک ضربه آزاد که هنر مسعود کلاتی بازیکن جوان دیلمی ها است تور دروازه شاهین را لرزاند تا نیمه نخست به سود دیلمی ها به پایان برسد. در نیمه دوم محمد اندرزگو و محمد رضا کمالی در میانه میدان شاهین پرقدرت ظاهر شدند و همین موضوع باعث برتری آب پخشی ها شد. اندرزگو هر دو گل شاهین را در این دیدار به ثمر رساند تا موثرترین بازیکن این دیدار باشد.

شاهین باغک اهرم۳ — سپاهان خورموج ۲

شروع طوفانی سپاهان خورموج نوید دیدار پر گلی را میداد .این تیم که کاملا هجومی آغاز کرده بود در همان دقیقه نخست با گل محمد تیموری بازیکن جوان خود از حریف صدرنشین پیش افتاد و در ادامه فرارهای بهنام علیپور هم خط دفاعی شاهین را دچار مشکل کرد که در دقیقه ۱۰ با خطا بر روی همین بازیکن سپاهان خورموج به یک ضربه پنالتی هم رسید که علیپور این ضربه را به آسمان فرستاد . بعد از این حادثه ، این بازیکنان شاهین بودند که تسلط خود را بر میدان نشان دادند و با دو گل حمید پولادی و حامد فلاحیه پیروز به رختکن رفتند. در نیمه دوم گر چه سپاهان بیشتر به دنبال جبران گل خورده بود ولی این شاهین بود که به گل رسید .این گل حاصل اشتباه خط دفاعی سپاهان بود که دروازه خود را باز کرد. در دقایق پایانی مهدی رهبر دومین گل سپاهان را هم وارد دروازه باغکی ها کرد این گل تنها فاصله را کم کرد . این نتیجه تا پایان پا بر جا ماند، نتیجه ای که شاگردان پور حیدر را همچنان در صدر جدول نگه داشت.

حسین دلپذیر مدافع شاهین باغک در این دیدار روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشت ضمن اینکه محمد تیموری بازیکن جوان سپاهان هم از چهره های برتر این دیدار بود.پور-حیدر

پور حیدر در پایان این دیدار گفت: از همه بازیکنانم راضی هستم فوتبال خوبی انجام دادند و تلاششان برای تغییر نتیجه عالی بود.

پرسپولیس آب پخش صفر — توحید پاس بوالخیر صفر

آب پخشی ها که در تغییر کادر مربیان خود رتبه اول را در لیگ استان دارند حالا با مسعود فتحی به دنبال حاشیه امن و دفاع از حیثیت خود می باشند. این تیم در مقابل توحید پاس هشت بازیکن کلیدی خود-عدالت شکرایی خواه ، بهنام شریف پور ، امیر فاضل زاده ، کورش صحبت زاده ، محمد خنسیر ، حسین محمودی ، کورش چغادکی ، ابوالفضل مظفری – را در اختیار نداشت ، این دیدار بدون گل به پایان رسید.

پرسپولیس دیلم ۲ — فجر بوشهر ۱

دو تیمی که هیچ امیدی به بقا ندارند دیدارشان با حواشی زیادی همراه بود ، از تاخیر زیاد پرسپولیس دیلم و شروع بازی با هفت نفر تا اعتراض های متوالی بر روی قضاوت باقری داور برازجانی ، در این دیدار فجری ها نیمه نخست را با گل علی علوی بهترین گلزن خود پیروز به رختکن رفتند ولی در نیمه دوم دو گل عیسی حجری و ابراهیم معتمد اولین پیروزی سرخهای دیلم را به همراه داشت البته این پیروزی هم نتاوانست پرسپولیس را از انتهای جدول تکان دهد.خوش-سیما

عباس خوش سیما در پایان این دیدار گفت : وقتی تیم حریف با ۳۵ دقیقه تاخیر می آید و بازیکنان من باید در انتظار باشند در حالی که در بعضی از دیدارها برای تاخیر ۲ دقیقه ای هم ما را تهدید به جریمه می کنند باید چه بگوییم و شکایتمان را پیش چه کسی ببریم ، من وقتی بعضی مسایل را دیدم قصد داشتم در همان اوایل از مسابقات کنار بکشم ولی برای احترام در لیگ ماندم اما حالا پشیمانم ای کاش از همان اول کنار کشیده بودیم. سرمربی فجر بوشهر در ادامه اظهار داشت : تیم ما بد کار کرد و روی دو اتفاق گل خوردیم اما بنویسید که عامل اصلی در شکست ما داور بود ، داور تحت تاثیر حریف قضاوت می کرد و قضاوتش منصفانه نبود.

حاشیه: پرسپولیس دیلم با تاخیر زیاد به ورزشگاه آمد ولی در این بین مشخص نشد چرا به این تیم فرصت داده شد تا بازی را انجام دهد.

پرسپولیس با هفت نفر بازی را آغاز کرد و به مرور این تیم به عدد یازده رسید ولی بازی را با ده نفر به اتمام رساند.

مجتبی اکبری کاپیتان این تیم که در خط دفاعی پرسپولیس کارنامه خوبی داشت در این دیدار به درون دروازه رفت و باز هم بهترین بازیکن پرسپولیس شد.

امید گناوه ۱ — سپاهان بوشهر صفر

امید گناوه در روزی که چند بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشت با یک گل سپاهان بوشهر را شکست داد. در این دیدار سپاهانی ها در غیاب پولادی یکی از برترین های لیگ این فصل نتوانستند بر روی دروازه امید زهر دار نشان دهند. در نیمه نخست این دیدار دو تیم فوتبال کسل کننده ای را انجام دادند ولی نیمه دوم با حرکات تکنیکی تعدادی از بازیکنان و تاکتیکی تیمی فوتبال بهع مراتب زیباتری انجام گرفت. در میان بازیکنان امید محمد کنعانی باتجربه باز هم گره گشای امید شد و با پاس این بازیکن و حرکت جعفر حیاتی تنها گل این دیدار توسط عباس ملک محمدی به ثمر رسید. ملک محمدی در این مسابقات گرچه کمتر به زمین آمد ولی در این دیدار از بدو ورود سرحال و با انگیزه نشان داد. در میان سپاهانی ها اگر از اعتراضهای متوالی محسن شادکام بگذریم در نیمه دوم این بازیکن کارساز حرکت کرد اما سپاهان نه انگیزه لازم و نه توان رسیدن به دروازه امید را داشت .

سپاهان-بوشهر امید-گناوه داوران مسیگروزیری هادی-مشایخ محسن-شادکام مجتبی-احمدزادهعباس-ملک-محمدی سپاهان.امیدسپاهان..امید پیروزی امید.سپاهان

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. طرفدار فوتبال

    سلام آقای خضری میشه یه مطلب انتقادانه بر علیه هیئت استان بنویسی .واقعا در مورد انتخاب نفرات برتر هرهفته اصلا عدالت را رعایت نمیکنن خیلی مسخره است نفراتی را معرفی میکنند هر هفته که اصلا در مورد برتری وموفقیت تیمشان در آن بازی هیچ نقشی نداشتند . اصلا چه کسی این انتخاب ها رانجام میدهد؟ و بر چه اساسی ؟
    لطفا پیگیری کن ومطلب بزن سپاس

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *