امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

در لیگ جوانان استان ، اشک دیلمی ها و پیروزی شاهین+تصاویر

یاران سبز : در ادامه مسابقات فوتبال لیگ جوانان استان اولین هفته از نیم فصل دوم برگزار گردید. در بوشهر شاهین با گلی به پیروزی رسید که اشک بازیکنان شاهد دیلم را تماشاگران شاهد شدند. توحید بوشهر بغض خود را در مقابل استقلالی ترکاند که این روزها با حواشی دست و پنجه نرم می کند . این دیدار ۴ بر ۲ به سود توحید به اتمام رسید. در برازجان دیدار دو تیم امید اهرم و دخانیات با نتیجه ۲ بر ۱ به اتمام رسید. فجر بوشهر هم در بوشهر ۲ بر ۱ پیکان دیر را شکست داد و دیدار دو تیم کنگانی فجر و استقلال هم ۲ بر ۱ به سود استقلال به اتمام رسید.

شاهین بوشهر ۱ — شاهد دیلم صفر

نماینده دیلم چنان فوتبال منظمی را در خط دفاعی انجام داد که شاگردان مسعود احمدی در نیمه نخست نتوانستند راهی به دروازه دیلمی ها باز کنند. در نیمه دوم هم گر چه توپ و میدان با شاهین بود ولی دروازه شاهد دور از دسترس قرار داشت تا اینکه دست حسین احمدی برای گل به داد شاهین رسید و یکی از صحنه های تلخ ورزش رقم خورد تا شاهین به لطف داور و دست حسین احمدی به سه امتیاز «با ارزش» دست یابد.

در پایان این دیدار محمد باسروی سرمربی شاهد دیلم گفت: قبل از بازی ابتدا کارت دو بازیکنمان صادر نشد تا بازی با تاخیر انجام شود و در ادامه بدهی را پیش کشیدند که البته با توجه به صحبتهایی که روز قبل با آقای نجفی رئیس هیات فوتبال استان داشتیم و قرار بود این موضوع حل شود این داستان هم به خیر گذشت. باسروی در ادامه بیان داشت : چیزی که امروز بیش از همیشه آزارمان داد داوری بود که از همان ابتدا موضع خود را مشخص کرد و واضح بود که ما باید بازنده این بازی باشیم و همانطور هم که همه دیدند در دقیقه ۸۸ بازیکن شاهین با دست توپ را وارد دروازه ما کرد که همه دیدند و نمی دانم چرا داور ندید.محمد باسروی همچنین اظهار کرد:وقتی قصد داشتیم از استادیوم خارج بشویم و بازیکنان ما هم خیلی متاثر بودند دو بازیکن شاهین با صدای بلند از گل زیبایشان با دست حرف زدند که این موضوع نشان داد این تیم تنها با حرف اخلاق را رعایت می کند و در عمل خبری از اخلاق نیست.

دخانیات برازجان ۲ —امید اهرم ۱

در ورزشگاه تختی برازجان دو تیم دخانیات و امید اهرم به قضاوت حیدر نصرتی داور جوان گناوه ای به دیدار هم رفتند که پایان این دیدار با پیروزی برازجانی ها همراه بود.در دقایق نخست این بازی امید با رهبری حیدر گرامی خیلی زود به گل رسید . این تیم که مصطفی حقیری بازیکن شاخص خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت با ضربه علیرضا خنیده مدافع پیشتاخته خود به گل رسید. بعد از این گل بازیکنان دخانیات با استفاده از پاسهای کوتاه عمق دفاع امید را نشانه رفتند که دفاع فشرده امید اجازه نفوذ را به شاگردان ثبوت نداد اما شوت مهدی شفعی باعث شد تا نیمه نخست دو تیم با مساوی به رختکن بروند. در نیمه دوم هم حرکات دفاعی امید موفق نشان می داد ولی یک تغییر در خط حمله دخانیات و حضور علی اکبر عموری گل پیروزی دخانیات را به همراه داشت . در دقایق پایانی هم دخانیات به یک ضربه پنالتی دست یافت که امیر حسین هوشیار دروازه بان امید این توپ را به کرنر فرستاد.

استقلال بنک کنگان ۲ — فجر کنگان ۱

فجری ها که ضعف داور را در شکست خود دخیل می دانستند در این دیدار نیمه نخست را بدون گل سپری کردند. در نیمه دوم ابتدا فجر با گل مسعود خیاط از حریف پیش افتاد ولی دقایق پایانی برای استقلال دو گل به همراه داشت .گل علی سجیراتی  که از نقطه پنالتی برای استقلال به دست آمد اعتراض های زیادی را به همراه داشت و همین موضوع باعث شد تا بازیکنان فجر دقایق باقی مانده را بدون برنامه پشت سر بگذارند و در این بین آبی ها با گل ابوالفضل هوشیار دومین گل خود را هم به ثمر رساندند تا پیروز دیدار دو تیم همشهری فجر و استقلال باشند.

اسدی مربی فجر کنگان در پایان این دیدار گفت: داور نتیجه بازی را به خوبی عوض کرد .

قضاوت این دیدار به عهده علی ابراهیمی داور دیری بود.

فجر بوشهر ۲— پیکان دیر ۱

پیکان که تنها پیروزی خود را در این فصل در مقابل استقلال بوشهر و در بوشهر به دست آوزرده بود در مقابل فجر بوشهر هم با بازی خوب علی رضا پارساپور و گل این بازیکن از میزبان خود پیش افتاد ولی گلهای محمد فرهادی و وحید بازیار نگذاشت تا پیکان طعم دومین پیروزی را هم بچشد. در این دیدار علی محمدزاده در خط دفاعی فجر روز خوبی را پشت سر گذاشت و بهترین بازیکن این دیدار بود.

توحید بوشهر ۴ — استقلال بوشهر ۲

تیمی که به امید تغییر و کسب نتایج بهتر در کادر فنی خود تغییراتی به وجود آورده بود حالا دومین هفته را هم با شکست سپری کرده است. استقلال با جدایی ره جو درگیر مشکلات حاشیه ای شده است و برای رسیدن به نتیجه به زمان زیادی نیاز دارد. در واقع این تیم قید کسب عنوان را در این فصل زده است. استقلال در مقابل توحید نتوانست فوتبال خوبی را انجام دهد و در نیمه نخست با دو گلی که علیرضا رحمت و قاسم گشنی برای توحید به ثمر رساندند استقلال ناامید به رختکن رفت. در نیمه دوم استقلال خیلی زود یکی از گلها را توسط رضا یوسفی پاسخ داد اما در روزی که رحمت بدون مهار نشان میداد استقلال نتواننست از شکست بگریزد. رحمت در نیمه دوم هم دو گل به ثمر رساند تا در اولین بازی خود برای توحید سه گله شود. آبی ها با گل علی زنگنه تنها توانستند شکست خود را کمرنگتر کنند.گرامیامید-اهرم.. علی-اکبر-عموری علیرضا-خنیدهعلیرضا-گرمسیریثبوتدخانیات.. امید-اهرم....

امید.اهرم دخانیات-برازجاندخانیات.امید باقرپور

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. محمد

  با سلام و خسته نباشید
  می خواستم خدمتتون عرض کنم که اینقدر در مورد بازی شاهین و شاهد یکطرفه قظاوت نکنین /
  تمام بازی در دست شاهین بود و شاهد کاری به جز دفاع نکرد /
  در مورد اخلاق هم بگم که تو هیچ بازی مجموعه شاهین کار غیر اخلاقی نکرده و کسانی که دم از اخلاق میزنن انگار حواشی بازی و بعد از بازی را فراموش کرده اند /

  پاسخ
 2. بازيکن توحيد

  با سلام.
  این دیلمی ها هستن ک از اخلاق و ادب ب دورن.
  من بازیکن تیم توحید بوشهر هستم،با شاهد در دیلم ک بازی داشتیم،انواع فحش و حرفای رکیک رو ب ما چسبوندن.همین مربیشون بعد از بازی. ب نشانه ادب واحترام و خسته نباشید بهش دست دادم اما ب من بی احترامی کرد.

  پاسخ
 3. آرمان

  شاید داور این بازی از طرف کمیته داوران استان ازاین به بعد بازیهای بیشتری راقضاوت کند !!! راه اینکه بازیهای بیشتری را قضاوت کنی ، به نفع شاهین سوت زدنست .
  جایی که نظارت نیست و سالهای زیادی است که اخلاق در باشگاه شاهین دست دادن با حریف است ولی گل با دست و هزاران صحنه داوری دیگر به نفع شاهین در مقابل بقیه تیمها اخلاق زشت به حساب نمیآید .

  پاسخ
 4. محمد

  شاید هم منظورت از اخلاقی که شاهین ندارد زیر سطل آشغال زدن مانند توپ است یا حرف های رکیکی که تماشاچیان و … میزنند است آقا آرمان /

  پاسخ
 5. تماشاگر بازی

  سلام من خودم اونجا تماشاگر بازی بودم
  یک طرفه قضاوت نکنید
  دو پنالتی برای شاهین یکی به روی غریبی یکی هم به روی شماره ۱۳ شاهین گرفته نشد
  بازی کاملا یک طرفه بود تا حدی که در بعضی مواقع شاهین یک مدافع در زمین خودش داشت
  از بازیکنان شاهین هیچ حرکت غیر اخلاقی صورت نگرفت که بعضی ها میگویند شاهین فقط حرف از اخلاق میزند
  یکی از بازیکنان شاهد توپ را شوت کرد سمت داور،که در نهایت با کارت قرمز جریمه شد و بعدش هم لگد به سطل آشغال کنار زمین زد

  پاسخ
 6. وحید بازیکن شاهد

  هیچ صحنه پنالتی برای شاهین اتفاق نیفتاد و خدا شاهده تمارض کردنهای زیاد بازیکنان شاهین شاید به نظر شما پنالتی باشه . و داوری یک طرفه ازاول بازی رو نه فقط ما میگویم بلکه همه بوشهریهایی که دورزمین بودندهم دیدند . در ضمن تمارض خود نوعی حرکت غیراخلاقی است . چه برسد به ضربه با دست

  پاسخ
 7. وحید بازیکن شاهد

  بعد از گل با دست داور چندتا از بازیکنان ما را کارت داد و با برخورد بد خودباعث عصبانیت بازیکنان ما شد و این مربی و سرپرست ما بودند که بازیکنان را دور کردند و خواستار ادامه بازی شدند و حتی بعد ازبازی هم اجازه حرف زدن به بازیکنان ما ندادند .

  پاسخ
 8. Expert

  با سلام
  بنده بازی رو از نزدیک تماشا کردم..
  نکته اول..اینکه تیم شاهین بیشتر توپ رو داشته باشه دلیل نمیشه گلی که با دست دقیقه ۸۸ زدن رو بگیم با زانو زده..
  نکته دوم..اینکه شاهد کاری جز دفاع نکرد :اول اینکه مگه دفاع جزو فوتبال نیست؟به نظر شما دفاع در مقابل تیم صدر جدول در زمین خودش کار غیر اخلاقی یا غیر فوتبالیه؟دوما مگه تیم شاهد سه موقعیت صد در صد خراب نکرد که یکیشکم به تیر خورد؟ایا کوچکترین وقت کشی کردن؟ایا فقط زیر توپ زدن؟ تیم شاهین نیمه دوم چند موقعیت داشت؟
  نکته سوم..بنده انصافا از کادر فنی و یا بازیکنان شاهین و یا هواداران این تیم هیچ کار غیر اخلاقی ندیدم(اگه نحوه گل بازیکن رو فاکتور بگیریم)و انصافا جزو با اخلاق ترین مجموعه ها هستن..

  پاسخ
 9. ٬*٬

  آقای خضری ببخشیدا مارادونا یک جام جهانی برای کشورش با دست اورد و یک جام جهانی از انگلیس گرفت توجیه یعنی چه ؟؟؟؟

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر
   حرکت مارادونا ،حرکت ریوالدو که باعث اخراج بازیکن ترک شد و دیگر حرکات از این قبیل جایگاه ورزشی ندارد

   پاسخ
 10. ٬*٬

  آقا وحید مال خودتون ماله ، مال مردم بیت الماله
  با کسانی که منطق ندارند بحث کردن جایز نیست

  پاسخ
 11. بازیکن شاهد

  ما سه تا موقعیت صددرصد گل داشتیم که بدشانسی اوردیم شاهین چکار کرد بجز پاسکاری تو دفاع تازه موقعیت صددرصد گل هم نداشت . همه میدونن که حق شاهین نبود برنده باشه شاهین بازی رو نبرد این داور و اونایی که به داور گفتن شاهین رو برنده کن بازی رو بردند . مربی شاهین بعد بازی گفت خودش دید توپ رو با دست زد اونوقت چطور داور و کمک داور ندیدند؟اصلا هیچ جای توجیحی نیست چون معلومه داور رو خریده بودند . فوتبال بوشهر به هیج جا نمیرسه همونطور که تا الان نرسیده…

  پاسخ
 12. دایی_فوتبال

  امیدورام اینطور نیاشه که اقای نجفی ،اقای عبدی پور،اقای سعیدی و بقیه دوستان هیتی ذوست داشته باشن تیم برازجان قهرمان نشه و نماینده بوشهر قهرمان بشه، و به این دلیل سر تیم های دیگه رو ببرن!
  اینکه اقای عبدی پور به جای جلوگیری از انجام بازی بخاطر بدهی ،اجازه حضور دو بازیکن موثر و اصلی تیم شاهد رو نمیده و میگه بخاطر بدهی تیم این دو نفر نباید بازی کنند!!
  بذاریم پای سو مدیریت ایشان یا……؟طبق شنیده های بنده اجازه حضور این دو بازیکن را سرپرست شریف تیم شاهین گرفته ؟(چون بر عکس دوستان هییتی میدونه که تیمش نیاز به این کارا نداره)وجدان بیدار چه فکر میکنه؟اقای خضری شما به عنوان یک انسان منصف یک ورزشی و یک خبرنگار چه برداشتی میکنید؟
  اینکه اقای سعیدی ناظر بازی حتی اجازه اعتراض تماشگر تیم شاهد رو نمیده و میگه داور تحت تاثیر قرار میگیره (فکر کنم با این نطر اقای سعیدی سطح داور دیروز معلوم شد) ولی این ناظر نکته بین !!این قانون ساده رو یادش میره که بازیکن باید پشت گل خودش گرم بکنه نه پشت دوازه حریف،، البته حق داشت چون حواسش به داور بود که کار خودش رو درست انجام بده!!!!
  بگذریم از این نکته هایی که در بازی دیروز و بازی های قبلی بوده که مشت نمونه خرواره!!
  اقای عبدی پور _ایا نمی شد روز قبل بازی با یک فکس به تیم شاهد تذکر داد که در صورت عدم پرداخت از انجام بازی جلوگیری میشه؟به نظر شما تیمی که ۲۷۰ کیلومتر برای انجام مسابقه اومده با خودش گونی پول حمل میکنه؟باور کنیم که کار دیروز شما فقط بخاطر بدهی بوده؟چرا این کار را مقابل بازی شاهد با استقلال بنک یا مقابل دیر انجام ندادید که چند بازیکن رو اجازه حضور ندید؟نکنه شب قبل از بازی بدهکار شدن؟
  اینکه داورهای بازی شاهین با فجر کنگان و چند بازی دیگه رو از خود بوشهر انتخاب میکنید کجای منطق ،حرفه ای گری و انصافه؟اقای خضری شما قضاوت کنید
  امیدوار بودیم مجموعه جدید هییت، رویکرد هییت قبلی رو خاتمه بده ولی ناامیدمان کردید…
  انشاالله که موارد متعدد اتفاق افتاده سهوی و ناشی از سو مدیریت بوده باشد و نه جانبداری از تیم محبویتان !
  توجه:به هیچ وجه مخاطب این نوشتار تیم محترم و شایسته شاهین و مجموعه درستکار این تیم نیست..

  پاسخ
 13. زنده باد کنگان

  واقعآ داوریها خیلی ضعیف هست نمیدونم چرا از داوران خوب استان نظیر جعفرزاده استفاده نمیشه  

  پاسخ
 14. علیرضا

  واقآ داوریها خیلی ضعیفه و نتایج خیلی بازیها رو داورا رقم میزنن لطفآ از داوران قویتری استفاده کنید ما تیمها هم خرج کردیم اقای نجفی لطفآ پیگیری کن

  پاسخ
 15. تا قبر شاهین

  شاهد دو سه تا موقعیت گل داشت؟؟؟!!!
  یکی داشت که اونم زد به تیر
  شما میگید شاهین موقعیت نداشته؟؟؟
  چند کاشته به روی دراوزه شاهد زد؟
  تک به تک آخر بازی شماره ۲۵ یادتون رفته؟
  چند تا کرنر شاهین ارسال کرد؟
  تک به تک شماره ۱۳ که از پشت زدنش و داور پنالتی نگرفت یادتون رفته؟
  تک به تک شماره ۱۰ شاهین یادتون رفته؟
  چند تا توپ از کناره ها به روی دروازه شاهد ارسال شد؟
  درصد مالکیت توپ ۹۰ به ۱۰ به سود شاهین بود
  در بازی با امید اهرم داوری صد در صد به نفع اهرم سوت میزد ولی شاهین چون اخلاق را رعایت میکند حرفی نزد
  در این بازی هم جدا از بحث گل که داور دید کافی نداشت و ندید بقیه سوت ها به نفع شاهد بود چون بیشتر از شاهین هیاهو میکرد
  شما فقط رو تعصب صحبت میکنید!!!
  این همه بازی به ضرر شاهین گرفتند کسی هیچی نگفت الان که داور یک اشتباه غیر عمدی داشت همه بر علیه شاهین جبهه گرفتند
  هر کی بازی های شاهین رو ببینه تایید میکنه که شاهین سطحش از بقیه تیم ها بالاتره

  پاسخ
 16. محمد رضا *

  آقای خضری شما دیگه چرا!!!
  شما که فوتبال فهم هستید
  گل زدن با دست کار غیر اخلاقی است؟
  این کار صد در صد حرفه ای است
  همانند مسی و ماردونا که با دست گل زدن
  این تیز هوشی فروارد شاهین را میرساند.

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام محمد رضا جان
   در عالم ورزش هر حرکت غیر ورزشی محکومه و استفاده از دست و دیگر حرکات مانند تمارض و شبیه سازی دور از اخلاق ورزشی است.

   پاسخ
 17. محمد رضا *

  انصاف دو تیم خیلی اخلاق را رعایت میکنند یکی شاهین و دیگری دخانیات که جایگاهشون پیداست و هر دو در بالای جدول هستند

  پاسخ
 18. Ronaldo

  بازی که تو دیلم شاهد سه بر صفر خورد هم با داوری بود؟؟؟!!!!
  این بازی هم رو تیزهوشی فروارد شاهین داور اشتباه کرد وگرنه همیشه داوران بر علیه شاهین بودند
  شاهد هم نتیجه رو باخت و هم اخلاق را…

  پاسخ
  1. مسی

   اقای رونالدو اگه بازیکن شاهینی اینجا برامون بنویس مربیتون تو رختکن در مورد بازی چی گفت!!!!!!!
   اگه بازیکن هم نیستی برو از بازیکنای شاهین بپرس،بد نیست!!!!!!
   تیز هوشی بازیکن شاهین؟؟؟مثلا اگه با مشت بزنم تو صورت بازیکن حریف داور نبینه میشه تیز هوشی؟؟اینکه با استک بزنی رو ساق بهترین بازیکن حریف که مصدوم شه بره بیرون تیز هوشیه؟؟؟احسنت به این اخلاق ورزشی ؟اینا رو تو مکتب کدوم تیم بهت گفتن؟
   اقای تا قبر شاهین،بجز چند موقعیت نیمه اول شاهین نیمه دوم چه کرد؟؟کل تاکتیک تیمتون صد پاس تو خط دفاع باز اخرش بدید احسان شماره دهتون..نیمه دوم که شاهد سمت راستش رو بست موقعیتم داشتید؟؟شاهد یک دقیقه هم ضد فوتبال بازی کرد؟ وقت کشی کرد؟شاهد تک مهاجمش سه موقعیت صد در صد رو تو سه قدم گل نزد احتمالا فراموش کردی از دروازبانتون بپرس ….شما به قول خودت با این همه بازیکن تیز هوش و به قول خودت ۹۰ درصد توپ هم دستتون بوده چرا یه گل زدین اونم با دست دقیقه ۸۸؟

   پاسخ
   1. Ronaldo

    آقای مسی چرا همه چیز رو بهم ربط میدی
    مصدوم کردن بازیکن حریف به عمد صد در صد اخلاق غیر ورزشیه ولی گل زدن با دست فرق میکنه
    تو که اسم تو گذاشتی مسی چی میدونی از مسی؟؟ یعنی مسی هم اخلاق غیر ورزشی داره؟ یعنی مارادونا هم بی اخلاقه؟
    مسی هم گل با دست زده هم یکی از با اخلاق ترین بازیکن جهانه
    گل زدن با دست زرنگیه ولی مصدوم کردن به عمد غیر اخلاق ورزشیه
    حالا اگه خودتون با دست گل زده بودید چی؟
    اگه شما با دست گل زده بودید تیتر خبر این بود:
    (( دیلم روی تیز هوشی بازیکنانشون شاهین رو شکست داد ))
    چون مدیریت سایت خودش شهرستانی هست و اصلا دوست نداره تیم بوشهر قهرمان باشه
    واقعا متاسفم…
    حالا شاهین این گل رو زد؟ چیکار کنه؟ بره بگه ما با دست گل زدیم گل مون رو مردود اعلام کنید؟ مگه نتیجه بر میگرده؟ مگه مسی که با دست گل زد بعدش نتیجه رو برگردوندند؟
    داداش مقصر داور هست که اشتباه کرده نه مجموعه شاهین
    شما چرا مجموعه شاهین رو زیر سوال میبرید؟
    من دوستم بازیکن شاهینه و خودش هم خیلی ناراحت بود که اینطوری برد آوردن
    ولی چه کاری از دستشون بر میاد؟
    شاهین باید مثل بازی رفت ۳ تا میزد تا این همه حرف حدیث پیش نیاد
    خیلی منطقی گفتم،امیدوارم یه کم فکر کنی و عاقلانه قضاوت کنی

    پاسخ
    1. مسی

     مگه تو خود رونالدو هستی؟مگه حرفای تو به رونالدو ربط داره که الان حرفای منو به مسی ربط میدی؟!!! خوبی داداش؟؟
     کجای حرفای من دراوردی که باشگاه شاهین رو مقصر کردم؟؟یکیش رو بگو؟من که انتظار ندارم جای پرچم کمک داور دست مربی شما بالا بره و هند بگیره…اتفاقا مجموعه شاهین جزو با اخلاق ترین ها هستن.از لحاظ کار تیمی هم عالی هستن .هرچنده این بازی خوب نبودن …
     با دست توپ رو زدن ،تمارض کردن شاید از نطر شما تیزهوشیه ولی بدون اینا حرکات غیرورزشیه،تو کشور های دیگه اگه بازیکنی چند بار تمارض برای فریب داور انجام بده محروم میشه…حتی مورینیو بخاطر تمارض بازیکنش میگه که متقلبان تو تیمش جایی ندارن..
     دوست گرامی ،فلسفه بازی جوانمردانه از جام جهانی ۱۹۸۶ مکزیک و بعد از گلی که «دیگو مارادونا» با دست به تیم ملی انگلیس زد، از سوی «ژائو هاولانژ»، رییس وقت فیفا مطرح شد
     همون سال، فدراسیون جهانی فوتبال FIFA با تهیه دستورالعملی، کدهای اداره و عملیاتی (Code of Conduct) ایده ای به نام بازی جوانمردانه را شرح داد.
     که ده مورد هست..
     .این زرنگی نبود تقلب بود..انگار معنا و مفهوم « فعل » « زرنگ بودن » به افعال معکوس پیوند خورده!!
     اگه ما هم با دست گل زده بودیم ،میپذیرفتیم ،ولی دیگه ادعا و تحقیر حریف رو انجام نمیدادیم..اگه تیم حریف به داور اعتراض داشته باشه هم ما خودمون رو جلو نمیندازیم کامنت بذاریم..
     مطمن باش اگه این بازی میتونست سه تا بزنه دقیقه ۸۸ با دست نمیزدن!!
     البته صداقت بازیکن شاهین که گفت با دست توپ رو زده قابل تقدیره..
     خیر منطقی ننوشتی..منطقی بودن یعنی سلیقه و منافع شخصی رو کناربزاریمو با توجه به هنجارها و قوانین حاکم بر موضوع نظر بدیم….
     تو هم یه کم فکر کن و عاقلانه نه ،عادلانه قضاوت کن..

     پاسخ
 19. نوچ

  اغای مدیر سایت.
  هم جدول لیگ جوانان استان،اشتباست هم گلزنان.
  علیرضا طیبی،۷ گله از دخانیات است ن ۵ گله.
  در جدول تعداد گل خورده دخانیات اشتباه است.الان دخانیات ۷ گله خورده داره.
  لطفأ با هییت آشفته تماس بگیرین و سایتتون رو بروز کنید.شما باید خبرای درست بدین ب مردم.با تشکر

  پاسخ
 20. علی

  بابا این همه ازاخلاق در تیم شاهین حرف نزنید من بازیکن یکی از تیمهای بوشهری در لیگ کشور هستم چرا مربیان شاهین بعد از بازی با بازیکنان ما تمس میگیره واز او ،و مربی تیمش انتقاد میکنه چرا همیشه با بزیکن تیمهایدیگر در ارتباطه دستش برای همه رو شده ،دیگه هیچ مربی ارتباطی با او ندارد چرب زبونی همه حدی داره

  پاسخ
 21. بازیکن

  سلام.خدا شاهده تو این مسابقات هیچ بی احترامی از بازیکنان یا کادر فنی هیچ تیمی ندیدم.با همه تیمها بازی کردم.در همه مسابقات اشتباه داوری بوده.کی میتونه بگه که داور به عمد اشتباه کرده؟ادم نباید زود قضاوت کند.اقای خضری ممنون بخاطر پوشش خبری از مسابقات استان

  پاسخ
 22. علی

  والله چه بایدگفت این آقای عبدی پور اخه کار درستی انجام داده تاالان بجز خدمت به جوانان شاهین نام تیم بزارید شاهین هیت فوتبال بوشهر

  پاسخ
 23. گناوه

  روز و تاریخ نام تیم ها ساعت مکان
  میزبان میهمان
  دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۳ پرسپولیس آبپخش توحید پارس ۱۴:۴۵ برازجان ۱
  سه شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ شاهین آب پخش پویا دیلم ۱۴:۴۵ برازجان ۱
  فجر صبا بوشهر پرسپولیس دیلم ۱۴:۴۵ بوشهر ۲
  سپاهان خورموج شاهین باغک ۱۴:۴۵ خورموج
  چهارشنبه۱۳۹۲/۱۰/۲۵ سپاهان بوشهر امید گناوه ۱۴:۴۵ بوشهر۲
  دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۳۰ پرسپولیس دیلم پرسپولیس آب پخش ۱۴:۴۵ دیلم
  سه شنبه
  ۱۳۹۲/۱۱/۱ پارس خورموج شاهین آب پخش ۱۴:۴۵ خورموج
  پویا دیلم سپاهان بوشهر ۱۴:۴۵ دیلم
  شاهین باغک فجر صبا بوشهر ۱۴:۴۵ اهرم
  امید گناوه سپاهان خورموج ۱۴:۴۵ گناوه

  پاسخ
 24. بازیکن جوانان

  سلام مربیان تیمهای بالای جدول کارشون زنگ زدن ب بازیکنای تیم های رقیبه تا الان بیش از ۵ پنالتی ب سود تیم صدر جدولی گرفته شده ان روز هم که با دست ۳ امتیاز گرفتن بعد دم از انظباط و اخلاق میزنن

  پاسخ
  1. رضا

   چرا دروغ میگی؟؟؟؟؟
   دو تا پنالتی به سود شاهین گرفته شده
   یک پنالتی بازی با فجر بوشهر که همه دیدن و آشکار بود که پنالتی هست یکی هم بازی با استقلال بنک که اون خیلی واضح بود و گل نشد
   تیم شاهین فقط یک گل رو از رو نقطه پنالتی به ثمر رسونده

   پاسخ
 25. دوست

  مگه هنوز سعیدیان ناظره…چه خبره بابائئئاینا عادتشونه که شهرستانی ها رو فدای خودشون کنن…درضمن بازیکنهای خوبشون هم از شهرستانها هستن……..اما نکنین بخدا ای سعیدی رو ناظر

  پاسخ
 26. بازیکن شاهین10000000

  علی:مربی شاهین فقط از بازیکنانش انتقادمیکنه ن کسی دیگه اصلا ب تو و بازیکنان و کادر فنی شما فک نمیکنه ک بخواد زنگ بزنه ما ۲ساله کارت قرمز نگرفتیم همیشه هم نگاه داور نمیکنیم چ برسه اعتراض ما اخلاقو نمیبازیم @مربی شاهد از ای ک شما خوب دفاع کردین شکی درش نیست ولی ما فوتبال بازی میکنیم وفقط برای پیشرفت تلاش میکنیم بعد قهرمانی درضم با دست گل زدنم هنر میخواد انشا..هرکی حقش قهرمانی بهش برسه

  پاسخ
 27. محمد

  وقتی ریس کمیته داوران اقای مشایخ در کشورهای دیگه دنبال تجارته میخواستی وضعیت داوری بهتر این باشه

  پاسخ
 28. فوتبالی

  اقای نجفی ضعف بزرگ شما گذاشتن اقای مشایخ در راس کمیته داوران است چرا باید برای تیمهای بوشهری داوران بوشهری گذاشته بشه مگه داخل این استان داور کم داریم اقای خضری لطفآ شما لاعقل پیگیر این موضوعات باشید و حق ما جوانان را بگیرید حرف ما که برشی ندارد ولی شما میتوانید کمک کنید

  پاسخ
 29. امید اهرم

  سلام این عکس عادل شمسی است که به اشتباه علی خنیده زده بودین ÷ از اینکه شما بازیهای استانی رو بوشش میدین متشکریم

  پاسخ
 30. سربرست یکی از تیمها

  بابا ما داریم زور میگیم مگه یادتون رفته بازی استقلال بوشهر با فجر بوشهر که این همه درگیری داشت با دست بای شکسته رفتن خونه بازیکنان ولی اخرش کمیته انضباطی برای اینکه جفت تیمها بوشهری بودن نخواستن کسی رو محروم کنند چون از هر تیم ۵ نفر بودن که طی حکمی عجیب و غیر قانونی هفته یکیش نمیتونن بازی کنند بابا این بوشهری ها هستن که اگه هیت هواشون رو نداشته باشه داغون میشن داوری که چیزی نیست همیشه همین بوده و هست ما شهرستانی ها باید بسوزیم بسازیم

  پاسخ
 31. بوشهری

  اره باید بسوزین چون شما جنبه ندارین هر تیمی از بوشهر که میاد شهرستان ها زیر فحشش میکنید ولی تو بوشهر همش با سلام ورو بوسی کردناتون این مساعل رو جلوگیری میکنید

  پاسخ
 32. جواب اقای فوتبالی

  همون داورای خوبی منظورته که پارسال تو زیر گروه امیدا پنالتی که با مکث زده شدو گل هم نشد و تکرار ضربه اغلام کرد. عالی بود کارش

  پاسخ
 33. بازیکنان امید اهرم

  سلام . ما هفته قبل رفتیم برازجان با دخانیات بازی کنیم اقای خضری خودتون هم بودین که این برازجونی ها چه قدر به ما بی احترامی کردن هواداران ما را از روی سکو بیرون کردن به انها فهش و بی احترامی شد و خواستن به انها کتک بزنن که با دخالت نیروی انتظامی نشد ما چگونه میتونیم بازی کنیم در صورتی که میبینیم به انها فهش میدن ما در اهرم هیچ گونه بی احترامی به هیچ تیمی از جمله دخانیات نکردیم حتی بسیار با انها دوستانه رفتار کردیم ولی برازجانی ها همیشه عادت دارن که بی احترامی میکنند به همه تیمهای مهمان ما باید به کی بگیم مگه ما چه گناهی کردیم. یکی از داوران برازجانی روی سکو بود که در لیگ استان هم قضاوت میکنه از او ما توقع نداشتیم که به تماشاگران ما فهش بده و انها رو از سکو بیرون کنه تازه اقای ف که فکر کنم عضو هیت برازجان هم هست او نیز کاسه داغ تر از آش بود که با توهین کردن به تماشاگران ما خود را نشان داد. البته ما با چند تا تیم دیگه حرف زدیم همه مشکل ما را داشتن از شما اقای خضری خواهش میکنم که به عنوان یک نویسنده به این موضوع توجه کنید تا دوستان هیت بفهمن که چه میگذره توی برازجان .از سایت خوب شما کمال تشکر رو داریم

  پاسخ
 34. علی امید اهرم

  سلام .داور بازی ما با دخانیات داره به بازیکنان دخانیات میگه انشاالله قهرمان میشین شما حمله کنین من بنالتی میگیرم فقط به خاطر اینکه اونها قهرمان بشن وشاهین قهرمان نشه بس ما چه گناهی کردیم یا تیم های مثل ما چه گناهی دارن باید فدای داوران بشن…… داوری بسیار بد بود…………………………..

  پاسخ
 35. برازجوني

  با سلام.
  بازیکن توحید هستم،بچه برازجون.
  اولندش من خودم تو استادیوم بودم و بازی امید اهرم و دخانیات رو داشتم نگاه میکردم.داوری خوب بود و هیچ سوت اشتباهی زده نشد.
  دومندش،هیچ بی احترامی از سوی تماشاگرها ب مجموعه امید یا تماشاگراش نشد.
  سومندش اغای فتحی داشت با داور بحث میکرد،ک اصن ربطی ب تماشاگرای امید نداشت،پس چرا دخالت کردین?
  پنالتی هم زیاد برای ما ک رو پلکان بودیم واضح نبود،صحبت اغای فتحی و تماشاگرای امید،بر سر همین موضوع بود و با احترام هم با یکدیگر حرف زدن و بی احترامی ما ندیدیم.
  یادتون رفته تو اهرم بازی با توحید چقد ب ما فحش،دادن تماشاگراتون?حتی بازیکنتون ب یازیکن ما فحش داد ک داور خواست کارت بده چنان دورش ریختید ک کارت نداد?شما روستاییا،تازه ب دوران رسیده این و هیچ وقت خودتون رو تو قد برازجون نزنین وگرنه له میشین

  پاسخ
 36. برازجوني

  بازیکن توحید هستم،بچه برازجون.
  اولندش من خودم تو استادیوم بودم و بازی امید اهرم و دخانیات رو داشتم نگاه میکردم.داوری خوب بود و هیچ سوت اشتباهی زده نشد.
  دومندش،هیچ بی احترامی از سوی تماشاگرها ب مجموعه امید یا تماشاگراش نشد.
  سومندش اغای فتحی داشت با داور بحث میکرد،ک اصن ربطی ب تماشاگرای امید نداشت،پس چرا دخالت کردین?
  پنالتی هم زیاد برای ما ک رو پلکان بودیم واضح نبود،صحبت اغای فتحی و تماشاگرای امید،بر سر همین موضوع بود و با احترام هم با یکدیگر حرف زدن و بی احترامی ما ندیدیم.
  یادتون رفته تو اهرم بازی با توحید چقد ب ما فحش،دادن تماشاگراتون?حتی بازیکنتون ب یازیکن ما فحش داد ک داور خواست کارت بده چنان دورش ریختید ک کارت نداد?شما روستاییا،تازه ب دوران رسیده این و هیچ وقت خودتون رو تو قد برازجون نزنین وگرنه له میشین

  پاسخ
 37. امید

  اگه تو بازیکن بودی تیم شهر خودت میگرفتت بعدش هم دوانی که رفت توحید هم رفت پی کارش و اگه شما مالی بیدن تو اهرم شکست نمی خوردین وبادنجون و بوشهر اگه بازیکن داشت نمیومد از اهرم ببره .موفنگی

  پاسخ
 38. جواب برازجونی

  اگه برازجونی ها توهین نمیکردن به ما اعضای هیتشون نمیومد بیش ما عذر خواهی بکنن توی رختکن ما حالا از ما گفتن بود همه تیم های که اومدن برازجون میدونن که شما چه ادم های هستین راستی خبرنگار این سایت هم اونجا بود وشاهد است که چه قدر شما از بچه کوچیکتون تا بیرمردتون به تماشاگران ما فهش دادین وافعا که زشته برای شما …….

  پاسخ
 39. در جواب اميد

  باشه،همه چی تو زمین فوتبال معلوم میشه.شماهم میاین بوشهر،اونجا خرخرت رو میجوم.حواست باشه

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *