امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

در لیگ جوانان استان ، شاهد دیلم در خانه شش تایی شد ، فجر کنگان در خانه سه تایی

یاران سبز : هفته یازدهم لیگ جوانان استان با پیروزی دو تیم صدرنشین همراه بود. در این هفته دخانیات شکست سنگینی را در دیلم به شاهد دیلم تحمیل کرد. این دیدار ۶ بر صفر به سود دخانیات به اتمام رسید. فجر کنگان هم در کنگان حریف شاهین بوشهر نشد و با سه گل مغلوب صدرنشین لیگ شد. استقلال که بار دیگر به کادر فنی گذشته خود برگشته است باز هم با شکست زمین را ترک کرد . این تیم سه بر یک مغلوب امید اهرم شد. دیدار توحید و فجر بوشهر گلی در بر نداشت و استقلال بنک در دومین هفته دور برگشت هم با پیروزی از زمین خارج شد. این تیم در دیر میزبان خود پیکان را ۲ بر ۱ مغلوب کرد.شاهین-بوشهر

شاهین بوشهر ۳ — فجر کنگان صفر

در کنگان فجر شروع خوبی داشت و حملات زیادی را بر روی دروازه شاهین انجام داد ولی گل حسین احمدی که بر خلاف جریان بازی زده شد کنگانی ها را بهم ریخت تا جایی که در دقایق پایانی نیمه نخست احسان جمالی موفق شد تا دومین گل شاهینی ها را هم به ثمر برساند. در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار شاهین بود .این برتری در دقیقه ۹۰ هم برای شاهین گل به همراه داشت ، سید علی موسوی که مدتها با مصدومیت دست به گریبان بود سومین گل شاهین را در این دیدار به ثمر رساند.

در این دیدار حسین احمدی با به ثمر رساندن یک گل و یک پاس گل تاثیر گذارترین بازیکن میدان بود. ضمن اینکه عملکرد علیرضا سیاوشی  سنگربان نوجوانی که برای اولین بار در درون دروازه شاهین قرار گرفته بود هم بسیار خوب بود.دخانیات-برازجان دخانیات..

دخانیات برازجان ۶ — شاهید دیلم صفر

در دیلم شاهید در غیاب مدافعین خود روز بسیار بدی را پشت سر گذاشت. شاگردان محمد باسروی در طول نود دقیقه نتوانستند در مقابل حملات دخانیات صف آرایی مناسبی انجام دهند و شش بار دروازه خود را باز شده دیدند. در این دیدار همکار خوب عموری و طیبی در خط حمله دخانیات و فرارهای باقرپور و مرشد از جناحین دروازه شاهد دیلم را بارها با خطر مواجه کرد . در نیمه نخست ابتدا جواد مرشدی بود که اولین گل را برای برازجانی ها به ثمر رساند ، در همان نیمه نخست طیبی و عموری شمار گلهای دخانیات را به عدد سه رساندند. در نیمه دوم هم سهم دخانیات سه گل بود ؛ ابتدا طیبی دومین گل خود و چهارمین گل دخانیات را به ثمر رساند و دو گل علی اکبر عموری سنگین ترین شکست شاهد را رقم زد.

در این دیدار علی اکبر عموری ستاره میدان بود و در کنار این بازیکن جواد مرشد ، علیرضا طیبی و باقرپور هم روز بسیار خوبی داشتند.

ثبوت سرمربی دخانیات در پایان این دیدار گفت : در لیگ استان آن هم در رده سنی جوانان باید امکانات خوبی برای انجام بازی وجود داشته باشد اما در بازی امروز نه توپ جمع کن بود و نه اورژانس و حتی نیروی انتظامی هم دیر آمد .ثبوت همچنین از عملکرد داور ناراضی بود و بیان کرد: داوری واقعا ضعیف بود ، چون ما شش گل زدیم داور از خطاهای حریف چشم پوشی می کرد و با این عنوان که شما ۶ گل زدید و نباید اعتراض کنید کار خود را توجیه می کرد . داور بعد از گل ششم ما بازی را از دست داد و قضاوت یک طرفه ای داشت و همین موضوع باعث شد تا تیم ما تمرکز خود را از دست بدهد.

توحید بوشهر صفر — فجر بوشهر صفر

دو تیم توحید و فجر بوشهر در روزی که مدافعین خود را کم اشتباه دیدند دروازه های خود را هم بسته نگه داشتند. در دیدار دو تیم فجر و توحید بوشهر و در نیمه نخست دو تیم بازی متعادلی را انجام دادند اما در نیمه دوم برتری  نسبی با فجری ها بود .

علی احمدپور مدافع چپ فجر در این دیدار عملکرد بسیار خوبی داشت و در خط دفاعی توحید هم مهدی عارفی و مجتبی غلامی روز خوبی را پشت سر گذاشتند.

استقلال بنک کنگان ۲ — پیکان دیر ۱

استقلال بنک کنگان نیم فصل دوم را خوب آغاز کرده است و از دو بازی انجام شده به ۶ امتیاز رسیده است امتیازهایی که به مرور می رود تا این تیم را از منطقه خطر دور کند. در این دیدار پیکان نیمه نخست را با حمله آغاز و به پایان رساند و توانست با گل رادمهر ابراهیمی پیروز به رختکن برود ولی در نیمه دوم آبی های بنک تیم برتر میدان بودند و از برتری خود دو بار به گل رسیدند. ابتدا ابوالفضل هوشیار بازی را به تعادل کشاند و در ادامه گل احمد عتیه پیروزی را برای بنکی ها به ارمغان آورد.

رادمهر ابراهیمی در این دیدار چهره برتر پیکانی ها بود و در میان استقلالی ها هم ابوالفضل هوشیار در میانه میدان و امید غیاصی در خط دفاعی خوب کار کردند.

امید اهرم ۳ — استقلال بوشهر ۱

در اهرم  امید این شهر سومین شکست متوالی استقلال بوشهر را رقم زد . استقلال که بار دیگر با هدایت ره جو وارد زمین شده بود نتوانست از شکست فرار کند. در این دیدار آرش آتش پنجه با گلی که در نیمه نخست به ثمر رساند میزبان را پیروز به رختکن فرستاد. در نیمه دوم هم اهرمی ها با گل مصطفی حقیری تاثیرگذارترین بازیکن خود به گل رسیدند بعد از این گل بازیکنان استقلال فشاتر خود را بر روی دروازه امید بیشتر کردند و با گل  احسان زنده بودی فاصله را کم کردند . شاگردان ره جو برای رسیدن به گل مساوی تلاش زیادی انجام دادند ولی نظم خط دفاعی امید نگذاشت تا آبی ها به گل مساوی برسند . در وقتهای تلف شده حقیری از سراسیمگی خط دفاعی حریف استفاده کرد و گل سوم امید را هم به ثمر رساند.

در این دیدار مهراب احمدی هافبک راست استقلال چهره برتر آبی ها بود و در میان بازیکنان امید هم حامد زنده بودی و مصطفی حقیری روز خوبی داشتند.

ره جو سرمربی استقلال در پایان این دیدار گفت : متاسفانه تماشاگران اهرمی فضای استادیوم را با فحاشی ناامین کرده اند .

حیدر گرامی سرمربی امید هم در پایان دیدار تیمش در مقابل استقلال بوشهر گفت : نحوه چیدمان داوری خوب نیست ، داورها جوان و بی تجربه بودند و در روزی که ما با یک تیم بوشهری بازی داشتیم تیم داوری هم از بوشهر بود.

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. امید

    ببخشید آقای ره جو مربی استقلال که گفتن فحاشی شده اولا فحاشی نه و اعتراض دوما شما خودت رفتی پیش کمک داور گفتی به دروازبان امید کارت بده معلومه که تماشگر اعتراض میکنه اصلا شما چه کاره ای که بری دمه گوش داور پچپچ کنی بعدشم وقتی بازی تیم های بوشهری رو داورای بوشهری قضاوت میکنن همین میشه دیگه سروصدای همه بلند میشه بابا چقدر شما حق کشی میکنین مگه تیم ها شهرستان چیشون کمتره بوشهریاست یه ذره انصاف داشته باشین داوری که هنوز ۱۸ سالش کامل نشده بایدم اینطوری داوری کنه خواهشا داور بوشهری برای بازی تیم های بوشهری نزارین ممنون

    پاسخ
  2. امید

    ببخشید آقای ره جو مربی استقلال که گفتن فحاشی شده اولا فحاشی نه و اعتراض دوما شما خودت رفتی پیش کمک داور گفتی به دروازبان امید کارت بده معلومه که تماشگر اعتراض میکنه اصلا شما چه کاره ای که بری دمه گوش داور پچپچ کنی بعدشم وقتی بازی تیم های بوشهری رو داورای بوشهری قضاوت میکنن همین میشه دیگه سروصدای همه بلند میشه بابا چقدر شما حق کشی میکنین مگه تیم ها غیر بوشهری چیشون کمتره بوشهریاست یه ذره انصاف داشته باشین داوری که هنوز ۱۸ سالش کامل نشده بایدم اینطوری داوری کنه خواهشا داور بوشهری برای بازی تیم های بوشهری نزارین ممنون

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *