امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

قطع آب آشامیدنی در گناوه+تصویر

یاران سبز : خبر قطع آب آشامیدنی در گناوه خیلی ها را به تکاپو برای پر کردن مخازن آب منازل خود انداخته است. لوله ورودی آب آشامیدنی گناوه که در ورودی شهر از زیر دره گپ می گذرد به دلیل پوسیدگی و یا احتمالا صدمه دیدگی دچارشکستگی شده است  . این لوله که در کف رودخانه فصلی گناوه قرار دارد به دلیل بارندگی های روزهای گذشته و بالا آمدن آب رودخانه ، انجام عملیات تعمیر را در حال حاضر غیر ممکن کرده است گر چه نیروهای زیادی برای ترمیم آن کمر بسته اند ولی تا کنون نتوانسته اند این مهم را انجام دهند.

چرا در کنار لوله آب اصلی یک لوله اضطراری قرار نگرفته است سوالی بود که از گشتاسب مدیر آبفای گناوه پرسیدم ، گشتاسب در این زمینه گفت: نامه نگاری در این مورد را انجام داده ام ولی به دلیل نبود اعتبار این کار صورت نگرفته است.شکستن-لوله-آب شکستن.لوله-آب

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. زمانی

  در دنیای مدرن و در چنین روزگاری قطعی آب در چنین شرایطی معنایی جز ناکارامدی مسوولان ندارد!
  نگاهی هم روزانه به صف نفت بیندازید براستی این حق مردمی است که روی دریای نفت زندگی می کنند و در کنار بزرگترین میدان گازی دنیا به سر می برند؟!!!

  پاسخ
 2. 90درجه

  علیرضا ناصری پوران بعد از قهرمان کردن نونهالان امید در شهرستان وسپس در استان حالا به این فکر افتاده که نوجوانان پاس در حال سقوط از لیگ استان هست را در لیگ نگه داره.

  پاسخ
 3. 90درجه

  یعقوب که در جنگ با پایین جدولی ها ناموفق بود رفت یک دستیار قهرمان استانی اورد تا بلکه از بالا جدولی هاد امتیاز بگیره

  پاسخ
 4. دره گپ

  خضری یه پست ثابت بذار بعد اسمش رو هم بذار “چپ اندر قیچی” تا آدم های اشکول برن اونجا از هرچی و هرکی خواستند بخورند .
  یه لحظه فکر کرم عامل قحطی آب گناوه علی ناصری پورانه .

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *