امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

لیگ جوانان استان ، اوج گیری دوباره دخانیات برازجان ، ریتم منظم شاهین بوشهر

یاران سبز :هفته هشتم لیگ جوانان استان با انجام پنج دیدار به پایان رسید ، هفته ای که بار دیگر شاهد اوج گیری دخانیات برازجان بود .نماینده برازجان در این هفته با ۵ گل استقلال بنک کنگان را راهی دیار خود کرد.شاهین بوشهر پیشتاز مسابقات باز هم با یک گل به پیروزی رسید .این تیم در بوشهر امید اهرم را یک بر صفر مغلوب کرد. شاهد دیلم همچنان در دیلم بد نتیجه می گیرد .این تیم ۲ بر ۱ مغلوب مهمان خود فجر بوشهر شد. فجر کنگان هم که میزبان استقلال بوشهر بود با نتیجه ۲ بر ۲ به کار خود پایان دادند. در دیر هم پیکان تن به مساوی ۱ بر ۱ در مقابل توحید داد.دخانیات-برازجانعلی-طیبی

دخانیات برازجان ۵ – استقلال بنک کنگان صفر

دخانیات که هنوز حسرت شکست در مقابل فجر بوشهر را می خورد در این هفته با درخشش علی اکبر عموری و علیرضا طیبی دو توپچی سر حال خود استقلال بنک را به توپ بست . در نیمه نخست این دیدار عموری دو بار دروازه استقلال را باز کرد تا بنکی ها انگیزه خود برای جبران را هم از دست بدهند. در نیمه دوم نوبت به طیبی رسید که هر بار اراده کرد خط دفاعی بنک به هم ریخت . این بازیکن سه بار موفق به گلزنی شد تا یکی از روزهای سخت استقلال بنک رقم بخورد.

شاهین-بوشهر

شاهین بوشهر ۱ – امید اهرم صفر

امید اهرم که در بوشهر به دیدار شاهین رفته بود با انجام یک بازی بسته و تمرکز بر روی ضد حملات یکی از بابرنامه ترین بازی های خود را انجام داد و شاهین را با مشکل روبرو ساخت ولی یک ضربه کرنر و حرکت مهدی شیروانی در دقایق پایانی شاهین را به گل رساند . در این دیدار علی پردل و مصطفی حقیری برای امید بازی خوبی انجام دادند . در شاهین هم محمد دهداری ، سید علی موسوی و احسان جمالی تلاش زیادی انجام دادند تا باز هم سه امتیاز به حساب شاهین ریخته شود.

پیکان دیر ۱ – توحید بوشهر ۱

نماینده دیر در این دوره از مسابقات حال و روز خوبی ندارد ، شاگردان محمودی همچنان بدون برد مسابقات را دنبال می کنند . پیکان در مقابل توحید بوشهر یکی از روزهای خوب خود را پشت سر گذاشت ولی باز هم نتوانست صاحب سه امتیاز شود. در این دیدار محمد احمدی یکی از بهترینهای پیکان در نیمه نخست میزبان را پیش انداخت اما نیمه دوم گل امید تنگکی بازی را در عدد یک برابر کرد .نتیجه ای که تا پایان پابرجا ماند.

فجر بوشهر ۲ – شاهد دیلم ۱

یکی از تیمهایی که کمترین سود را از میزبانی های خود گرفته است شاهد دیلم می باشد .این تیم با سه شکست خانگی دل از امتیاز خانگی کنده است. نماینده دیلم در مقابل شاگردان قربانی نتوانستند بازی قابل قبولی انجام دهند . در نیمه نخست فجر بهترین فرصت خود برای رسیدن به گل را از روی نقطه پنالتی از دست داد ، ضربه محمد فرهادی بهترین گلزن فجر را نصیریان دروازه بان شاهد گرفت .

با آغاز نیمه دوم عباس جوکار اولین گل این بازی را وارد دروازه شاهد کرد و در ادامه همین بازیکن خود و تیمش را دو گله کرد . بازیکنان شاهد در وقتهای تلف شده یکی از گلهای خورده خود را توسط مسعود فاطمی جبران کردند.

برای شاهد خواجوی در خط دفاعی همچنان عالی کار می کند و عباس جوکار هم بهترین بازیکن این دیدار بود.

فجر کنگان ۲ – استقلال بوشهر ۲

کنگانی ها هم در خانه به یک امتیاز بسنده کردند. فجر که میزبان استقلال بوشهر بود ابتدا دروازه خود را با گل علی زنگنه باز شده دید تا آبی ها مزد برتری خود در نیمه اول را دریافت کنند. در نیمه دوم فجر که چیزی برای از دست دادن نداشت حملاتی را بر روی دروازه استقلال انجام داد و با گلهای مسعود خیاط و علی باقری از میهمان خود پیش افتاد ولی زنگنهبار دیگر دروازه فجری ها را باز کرد تا امتیاز این دیدار هم تقسیم شود.

در این دیدار ابراهیم مظلومی سنگربان فجر روز خوبی را پشت سر گذاشت و زنگنه گلزن آبی ها هم مرد برتر میدان بود.

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. mostafa

  سلام
  بدون شک و به امید خدا تیم فـــــــــجـــــــــر بوشهر قــــــهـــــــرمــــــانِ

  پاسخ
 2. یه غریب اشنا

  با سلام خدمت اقای خضری اگر امکان دارد می خواستم از جنابعالی تقاضا کنم از اخرین وضعیت تیم جوانان پاس اطلاعاتی کسب کنم (یکی از بازیکنان پاس)

  پاسخ
 3. صصصصصصصصص

  باسلام.به امید خدا دخانیات شاهین را شکست می دهد و قهرمان نیم فصل می شود.تا چشم بعضی ها کور شود.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *