امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

لیگ جوانان استان ، پیکان استارت زد ، شاهین و دخانیات مساوی شدند

یاران سبز : نیم فصل اول لیگ جوانان استان هم به پایان رسید ، در هفته نهم لیگ جوانان استان تیمهای امید اهرم ، شاهد دیلم و پیکان دیر پیروزهای هفته نهم بودند در این بین پیکان دیر اولین پیروزی خود را به دست آورد . در حساس ترین دیدار هفته پایانی نیم فصل اول  دو تیم شاهین بوشهر و دخانیات برازجان به دیدار هم رفتند که دو تیم با نتیجه ۲ بر ۲ به کار خود خاتمه دادند. دیدار فجرها هم پیروز نداشت فجر بوشهر و کنگان بدون گل به کار خود پایان دادند. در بوشهر استقلال در روزی که گلزنی را فراموش کرده بود اولین سه امتیازی را به پیکان دیر داد این دیدار یک بر صفر به پایان رسید . امید اهرم با یک گل توحید بوشهر را مغلوب کرد و شاهد دیلم در کنگان استقلال را با سه گل شکست داد.

پیکان دیر ۱ – استقلال بوشهر صفر

دیری ها در آخرین هفته از نیم فصل اول بالاخره طعم پیروزی را چشیدند. این تیم که میهمان آبی های بوشهر بود با گلی که مصطفی زارعی به ثمر رساند استقلال را در بوشهر مغلوب کردند . استقلال در هفته های پایانی نمایی از یک تیم برنده نداشت .

شاهین بوشهر ۲ – دخانیات برازجان ۲شاهین-بوشهردخانیات-برازجان

صدرنشین و تعقیب کننده حریف همدیگر نشدند تا حساسترین دیدار هفته با مساوی به اتمام برسد . در نیمه نخست این دیدار شاهین از برتری نسبی خود و در حالی که باز هم حسین غریبی مدافع چپ شاهین عملکردی تحسین برانگیز داشت یک بر صفر با گل غریبی پیش افتاد. در نیمه دوم شاگردان ثبوت برای جبران آمدند و حرکات منظم این تیم گل مساوی را در بر داشت .این گل را علی اکبر عموری به ثمر رساند. در ادامه شاهین با گل سعید غنی بار دیگر پیش افتاد اما این گل هم با ضربه امیر باقر پور پاسخ داده شد تا این دیدار پیروز نداشته باشد. در میان بازیکنان شاهین حسین غریبی با پیشرفتی قابل تحسین بهترین بازیکن میدان بود و برای دخانیات هم احمد رضا سروری در درون دروازه عالی کار کرد.

مربیان دو تیم از روند این بازی رضایت داشتند و آن را نمونه یک فوتبال بابرنامه می دانستند.

ثبوت در پایان این دیدار گفت : اشتباهات فردی نگذاشت به سه امتیاز برسیم.

مسعود احمدی سرمربی شاهین هم این دیدار را نمایی از یک فوتبال منظم دانست و گفت: دو تیم قصد فوتبال داشتند و همین موضوع باعث شد تا بازی زیبا و تماشاگر پسند باشد.

شاهد دیلم ۳ – استقلال بنک کنگان صفر

هر گاه کیوان خواجوی سر حال باشد شاهد دیلم هم روز خوب خود را پشت سر می گذارد . نماینده دیلم برای رسیدن به حاشیه امنی در جدول استقلال بنک کنگان را سه بر صفر مغلوب کرد تا شرایط خود را در جدول بهبود ببخشد . این تیم در نیمه نخست از تبحر خواجوی در ضربات سر به خوبی استفاده کرد و گل اول را وارد دروازه میزبان کرد. در نیمه دوم هم خواجوی مدافع سرزن دیلمی ها گلزنی کرد .این گل هم حاصل یک ضربه سر این بازیکن بود. در ادامه حرکت میرزایی در درون محوطه جریمه با خطای مدافع استقلال همراه شد که داور نقطه پنالتی را نشان داد . این ضربه را محسن روشن به گل تبدیل کرد .

کیوان خواجوی در نیم فصل نخست موثرترین بازیکن شاهد بود مدافعی که هم گلزنی کرد و هم به خوبی دفاع نمود.

فجر بوشهر صفر –  فجر کنگان صفر

دیدار فجری ها پیروز نداشت ، فجر کنگان و بوشهر در بوشهر نود دقیقه بدون گل را سپری کردند که  مهمترین اتفاق این دیدار خطای مدافع کنگانی در درون محوطه جریمه بر روی وحید بازیار بود خطایی که یک ضربه پنالتی را به میزبان داد ولی سعید دهقان نتوانست این ضربه را به گل تبدیل کند

در این دیدار رضا قوسی گر چه در نیمه دوم به میدان آمد ولی چهره برتر بوشهری ها بود.

امید اهرم ۱ – توحید بوشهر صفر

در اهرم ، امید این شهر با یک گل توحید بوشهر را مغلوب کرد تا وضعیت خود را کمی سامان دهد . شاگردان گرامی در نیمه نخست نتوانستند فوتبال قابل قبولی را انجام دهند ولی در نیمه دوم شرایط این تیم بهتر شد و با گل آرش آتش پنجه از حریف خود هم پیش افتادند. آتش پنجه که در خط دفاعی امید قرار داشت بارها حملات حریف را متوقف کرد .

در حاشیه :

حسام معتمد کاپیتان مصدوم توحید در بازکشت خود گر چه نتوانست امتیازی را برای توحید کسب کند ولی فوتبال این بازیکن نوید روزهای بهتر برای توحید را دارد.

علیزاده مربی توحید از عملکرد میزبان ناراضی بود و وقت کشی های بسیار زیاد را عادلانه نمی دانست وی همچنین توهینهای تماشاگران را هم خارج از تحمل می دانست.

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. فوتبالی

    از شهر بنک خبر میرسد که مسئولان استقلال این شهر بعلت استفاده شاهد دیلم از دو بازیکن تقلبی به کمیته انضباطی هیات فوتبال استان اعتراض نموده اند.

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *