امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

لیگ دسته اول استان ، صدرنشین با شکست بیگانه است ، قعرنشین با پیروزی

یاران سبز : هفته سیزدهم لیگ دسته اول استان با انجام پنج دیدار پشت سر گذاشته شد. شاهین آب پخش پیشتاز مسابقات در دیلم ۴ بر صفر میزبان خود پرسپولیس را مغلوب کرد. امید گناوه در خورموج تن به مساوی بدون گل در مقابل توحید پاس بوالخیر داد. شاهین باغک در اهرم با نتیجه ۲ بر ۱ پویای دیلم را شکست داد. در بوشهر فجر با نتیجه ۴ بر ۱ مغلوب سپاهان خورموج شد و دیدار دو تیم پرسپولیس آب پخش و سپاهان بوشهر هم بدون گل به پایان رسید.شاهین-آب-پخش

شاهین آب پخش ۴ — پرسپولیس دیلم صفر

پرسپولیس دیلم که حالا تنها در فکر به پایان رساندن مسابقات است و هیچ امیدی برای ماندن در این لیگ ندارد در دیلم تسلیم شاگردان اصغر حسین زاده شد. در نیمه نخست این دیدار دو تیم دروازه های خود را بسته نگه داشتند ولی در نیمه دوم رسول پورآزاد گلزن باتجربه آب پخشی ها اولین گل را وارد دروازه حریف کرد و در ادامه دومین گل را هم به ثمر رساند تا میزبان برای پایان بازی دقیقه شماری کند اما گلهای محمد دهقانی که این روزها آهنگ جدایی هم دارد و محمد بلحاجی مدافع پیشتاخته شاهین شکست میزبان را پررنگتر کرد.

در این دیدار عبدالخالق جوهری که در نقش هافبک دفاعی شاهین ظاهر شده بود روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشت .

اصغر حسین زاده سرمربی شاهین آب پخش در پایان این دیدار گفت : بازی خوبی بود ولی مهمتر از همه داوری بود که در این دیدار عالی کار کرد .

قضاوت این بازی به عهده امراله تعاون کردار بود.

امید گناوه صفر — توحید پاس بوالخیر صفر

امید بعد از شکست سنگینی که در گناوه متحمل شد هنوز نتوانسته است تیم خود را به شرایط عادی برگرداند . در این دیدار هم اگر هنرمندی مجید علیزاده در درون دروازه این تیم نبود باز هم نماینده گناوه مشکل داشت . این دیدار در حالی بدون گل به پایان رسید که میزبان برتر از نماینده گناوه بود .

میلاد دریانوردی هافبک طراح توحید پاس تلاش زیادی برای رسیدن تیمش به گل انجام داد و بارها حمله وران تیم خود را در موقعیت گل قرار داد .دریانوردی بهترین بازیکن بوالخیری ها در این دیدار بود.

سپاهان خورموج ۴— فجر بوشهر ۱

فجر هم دیگر نای حرکت ندارد ، شاگردان عباس خوش سیما برای نجات خود هر چه میزنند به در بسته است . این تیم در بوشهر هم با پیروزی بیگانه شده است . فجر که در این هفته میزبان سپاهان خورموج بود ۴ بر ۱ مغلوب این تیم شد. در نیمه نخست نوید شیخی اولین گل را برای میهمان به ثمر رساند .شیخی یکی از بهترینهای میدان بود. در نیمه دوم پیمان عبدلی بحری دومین گل را هم برای خورموجی ها به ثمر رساند .با این گل انگیزه خورموجی ها دو چندان شد و در ادامه دو گل نوید شیخی و عبدلی بحری شکست فجر را پر رنگ تر کرد . در ثانیه های پایانی علی علوی یکی از گلها را پاسخ داد.

در روزی که فجریها فوتبال خوبی را انجام ندادند علی محمدزاده مدافع جوان این تیم برتر از دیگران بود.

پرسپولیس آب پخش صفر — سپاهان بوشهر صفر

دیدار دو تیم پرسپولیس آب پخش و سپاهان بوشهر حمله داشت ولی گل نداشت .شاگردان قنبری و مسیگر هر چه زدند راهی به گل نیافتند.شاهین-باغک.

شاهین باغک ۲ — پویا دیلم ۱

شاگردان پورحیدر حالا تنها تعقیب کننده جدی شاهین آب پخش هستند . باغکی ها قدر سه امتیازها را بهتر از هر تیمی می دانند .

شاهین باغک که در اهرم میزبان پویای دیلم بود ۲ بر ۱ میهمان خود را مغلوب کرد. در این دیدار دو تیم نیمه نخست را بدون گل به رختکن رفتند . در نیمه دوم عباس صفری بهترین گلزن باغکی ها این تیم را پیش انداخت و سپس مرتضی هاشمی گل دوم را هم وارد دروازه پویا کرد. در دقایق پایانی عباس پذیره دست به تغییراتی زد که باغک را در لاک دفاعی فرو برد ولی برای فرار از شکست زمان کافی در دست دیلمی ها نبود و تنها یکی از گلهای حریف پاسخ داده شد. این گل را کریم بختیاری به ثمر رساند.

در میان باغکی ها فوتبال حسین دلپذیر مدافع این تیم بیشتر به چشم می آمد و مانند همیشه این تیم در درون دروازه زایر ابراهیمی باتجربه را داشت که در این دیدار هم سد محکمی در مقابل حمله وران دیلمی بود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *