امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

لیگ نوجوانان استان،استقلال بوشهر یک گام به جلو ، پیروزی پاس گناوه در بوشر

یاران سیز:هفته دهم لیگ نوجوانان استان با سه مساوی و دو برد به پایان رسید. شاهین صدرنشین مسابقات اولین امتیاز خود را از دست داد این تیم در کنگان بدون گل در مقابل ایرانجوان متوقف شد. در برازجان و در روزی که پیروزی به دلیل اختلافات موجود در تیمش چند بازیکن کلیدی خود را به همراه نداشت در مقابل توحید برازجان تن به مساوی بدون گل داد. خیبر اهرم هم بازی برده را در مقابل ایرانجوان خورموج به مساوی تبدیل کرد .این دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ به اتمام رسید. استقلال بوشهر تنها تیم بالا نشین جدول بود که دو بر صفر ایرانجوان بوشهر را متوقف کرد و پاس گناوه هم در بوشهر با سه گل ملوان را شکست داد.

ایرانجوان کنگان صفر – شاهین بوشهر صفر

شاهین در روزی که بدترین بازی خود را هم انجام داد  با یک مساوی در کنگان زمین را ترک کرد. شاگردان جمالی این امتیاز را مدیون هنرنمایی علی جوشن سنگر بان خود هستند.

توحید برازجان صفر – پیروزی برازجان صفر

اختلافات موجود در پیروزی و کنار رفتن پایدار سر مربی این تیم ،نظم تیمی پیروزی را به هم زده است غیبت بازیکنان این تیم را از شرایط  خوب دور کرده است . پیروزی در مقابل توحید برازجان در این دیدار حرفی برای گفتن نداشت و خوش شانس بود که با شکست بدرقه نشد.در توحید علی رئیس بهترین بازیکن این تیم و میدان بود.

ایرانجوان خورموج ۲ – خیبر اهرم ۲

اهرمی ها در این دیدار شروع بسیار خوبی داشتند و بازی خوب محمد باقر بهادری هم فوتبال این تیم را در نیمه نخست برتر از میزبان کرده بود . خیبر در نیمه نخست با دو گلی که رضا برومند و بهادری به ثمر رساندند پیروز به رختکن رفتند. در نیمه دوم خورموج بازی را بهتر شروع کرد و زمانی که رضا غلامی برای این تیم وارد زمین شد میهمان را صاحب یک ضربه پنالتی کرد که این ضربه را علی حیدری به گل تبدیل کرد و در ثانیه های پایانی هم مجتبی عبدالهی گل مساوی را وارد دروازه میهمان کرد تا دو تیم امتیازها را تقسیم کنند.

در حاشیه:

لطفی نژاد سرمربی خیبر اهرم  در پایان بازی گفت: در طول بازی برتر بودیم ولی شرایط بد میزبانی و قضاوت ضعیف داور مانع پیروزی ما شد.

استقلال ۲ – ایرانجوان بوشهر صفر

جدی ترین رقیب شاهین بوشهر در صدر جدول به امتیازی دست یافت که امیدهای این تیم را برای به زیر کشیدن شاهین بیشتر کرد. استقلال در نیمه نخست گر چه احسان زنگنه را به دلیل اخراج در دقیقه ۲۵ از دست داد ولی با دو گلی که یوسف صبری و رضا جوهرزاده به ثمر رساندند پیروز راهی رختکن شدند. در نیمه دوم هم تلاش ایرانجوان برای رسیدن به گل سودی نداشت و بازی با همان دو گلی که در نیمه نخست به ثمر رسیده بود به اتمام رسید.

در استقلال میلاد دریلایی هافبک میانی این تیم روز خوبی را پشت سر گذاشت و ایرانجوان هم گر چه زنده پی چهتلی را به دلیل مصدومیت در نیمه دوم از دست داد ولی عملکرد این بازیکن خوب بود.

پاس گناوه ۳ – ملوان بوشهر صفر

پاس که از هفته ها پیش خطر سقوط را احساس کرد بود .برای آغاز نیم فصل دوم با انگیزه بیشتری پا به میدان گذاشت .این تیم که در آخرین نقطه دفاعی خود حالا امیر حسین موسایی را قرار داده است خط دفاعی خود را بهتر از پیش می بیند و در خط حمله هم فرهادی و حسن پور حضوری پررنگ  داشتند. در این دیدار و در نیمه نخست ، حرکت فرهادی در درون محوطه جریمه با خطا متوقف شد و داور هم نقطه پنالتی را به سود پاس نشان داد که موسایی این ضربه را به گل تبدیل کرد. با آغاز نیمه دوم فرهادی دومین گل پاس را هم به ثمر رساند و در حالی که بازی با برتری پاس همراه بود این بازیکن سومین گل را هم وارد دروازه میزبان کرد تا پاس اولین پیروزی خود را به دست آورد.نوجوانان-پاس.ملوان فرهادی

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *