امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

شکست ایراجوان خورموج در خانه

یاران سبز : ایرانجوان خورموج که دور نخست مسابقات لیگ دسته سوم کشور را به خوبی به پایان رسانده بود و با صدرنشینی خود را راهی دور دوم کرده بود حالا در میان تیمهای به مراتب قویتر نتوانسته است فوتبال زیبای خود را در این دور تکرار کند. نماینده استان در مقابل ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه تختی خورموج شکست ۳ بر ۱ را در مقابل حریف پذیرفت. در نیمه نخست این دیدار بازیکنان ذوب آن در خط دفاعی فرصت انجام پاسهای کوتاه و متوالی را به بازیکنان ایرانجوان ندادند و در خط حمله هم با هنرنمایی مسعود قاسمی روز سختی را برای شاگردان ابولی رقم زدند. ذوب آهن در همان دقایق نخست بازی با دو گلی که دشتستانی به ثمر رساند شرایط میزبان را مشکل کرد. ایرانجوان با دریافت گل دوم تغییراتی را در درون زمین انجام داد و دقایق پایانی از دو بازیکن در خط حمله استفاده کرد که همین موضوع برتری این تیم را هم به همراه داشت و یکی از گلهای دریافتی را پاسخ داد . این گل را مهدی جمالی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

در نیمه دوم ایرانجوان حتی باز هم خط حمله خود را تقویت کرد ولی عدم توپ رسانی مشکل عمده سرخ پوشان خورموجی بود و البته دفاع بسیار خوب حریف هم نگذاشت تا خورموجی ها به گل برسند. در دقایق پایانی حسن استکی سرمربی ذوب آهن خدادادی بازیکن جوان خود را به حمله فرستاد و لحظاتی بعد با ضربه همین بازیکن به گل سوم هم دست یافت.

در حاشیه:

صادق بوستانی فر مدافع ایرانجوان در نیمه نخست قصد ترک زمین را داشت که با دخالت حیدر عبداله زاده  به بازی ادامه داد . بوستانی فر از برخورد تماشاگران ناراحت بود.

در بین دو نیمه تماشاگری که تنها چشمانش قابل رویت بود از فنس به درون زمین آمد و به طرف بازیکنان ذخیره ذوب آهن رفت که با پادرمیانی یکی از بازیکنان ایرانجوان بیرون رفت.ایرانجوان-خورموج ذوب-آهن-نوین-اصفهان حسن-استکی حیدر-عبداله-زادهیوسف-کرد مسعود-قاسمی محمد-زارعی-کرد-آباد محمد-زارعیقشقایی عنایت-اله-رزمجو عباس-رضایی ذوب-آهنباغبانی.دشتستانی بوستانی-فر.زارعی-کردآباد آرمان-خدادادی امین-اخوانتنو

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. بمبي

  توی جام برتر تیم یامهدی از بازیکنی بنام محمد یوسفی استفاده کرد که از لیست خود خارخ کرده بودش

  پاسخ
 2. 003355

  توی جام برتر تیم یامهدی از بازیکنی بنام محمد یوسفی استفاده کرد که از لیست خود خارخ کرده بودش

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام ترسو جان
   – شما اگر دنبال اطلاعات جام محلاتی برتر هستی می تونی از وبلاگ جام پی گیری کنی که اتفاقا کامل و جامع پوشش دادن
   – مرد مومن من به دلیل کسالت نتونستم بازی ایرانجوان بوشهر و ابومسلم مشهد را پوشش بدم پس چطور انتظار داشتی از جام محلاتی برتر بنویسم

   پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *