امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

نزدیک شدن چند بازیکن جوان به دروازه های تیم ملی جوانان


یاران سبز : حضور دوستی مهر سرمربی تیم ملی جوانان کشور و مهدی مهدوی کیا مدیر فنی تیم ملی جوانان بهانه ای شد تا جوانان استان انگیزه ی دوچندان را در مسیر خود تجربه کنند حالا جوانان استان می دانند اگر دل در گرو روزهای بهتر دارند می توانند به آینده امیدوار باشند. گر چه در این مسیر همچنان مشکلاتی وجود دارد که امید می رود به مرور راه حلی برای آن پیدا کنند. منتخب-جوانان-استعداد-یابی  

دو مرحله تمرین و گزینش سرانجامش حضور ۳۴ ورزشکار جوان بود که از سراسر استان در ورزشگاه شهید بهشتی توان خود را در زمانی اندک به نمایش گذاشتند. در این بین سعید غنی هافبک کناری شاهین بوشهر و میلاد شعبان لو توانستند نظر نهایی مربی تیم ملی جوانان را به خود جلب کنند و راهی اردوی تیم ملی شوند  البته جواد مرشد رودحله ای ، حسن عوضی و علیرضا طیبی از دخانیات برازجان ، علی خلیلیان از پرسپولیس گناوه ، محمد علیپور از شاهین بوشهر ، تکین از استقلال بوشهر و رحمانی نوایی از شاهین عسلویه هم در لیست مربیان تیم ملی قرار گرفتند .

در این بین مربیان پایه استان هم نظرات متفاوتی داشتند اکثر این مربیان نسبت به نحوه گزینش مربیان منتخب جوانان ناراضی بودند که در این بین فتحی مدیر تیمهای پایه دخانیات برازجان گفت: وقتی مربی استعدادیاب استان نسبت به بازیکنان جوان اطلاعات خوبی نداشته باشد  مشکلات به وجود می آید ، بازیکنان در پستهای تخصصی خود به کار گرفته نمی شوند و تعویض های بی مورد هم اعصاب همه را به هم می ریزد و در این بین تنها فوتبال استان است که متضرر می شود .

و اما معرفی بازیکنان هم ماجراهای خاص خود را داشت ، تعدادی از تیمها در پاسخ به درخواست گروه استعداد یابی استان برای معرفی نخبه های خود کار عجیبی انجام دادند ، لیست بلند بالای  تعدادی از مربیان لیگ جوانان استان هم پر از پرسش بود که در اختیار گروه استعدادیابی قرار گرفت .ایرانجوان بوشهر لیست ۱۸ نفره خود را به دست گروه استعداد یابی داد و یا تیمهای استقلال ، فجر و شاهین که هر کدام با لیست ۱۱ و ۹ نفر همه را متعجب کرده بودند، چرا باید مربیان در چنین موقعیتی این فضا را به وجود آورند. البته در برازجان هم شرایط به همین منوال بود ؛ پویای دیلم که در زیرگروه لیگ جوانان استان قرار دارد با پنج بازیکن در تست حضور داشت و یا دخانیات که ۹ نفر را روانه میدان کرده بود.میلاد-شعبان-لو

میلاد شعبانلو تنها بازیکنی بود که امسال پا به توپ نشد ولی در همین چند روز توانست با آمادگی نصف و نیمه نظر مهدوی کیا و دوستی مهر را به خود جلب کند بازیکنی که کار با توپ را به خوبی می داند . شعبانلو در پایان برنامه استعدادیابی گفت : با وجود زمان بسیار کمی که داشتم خوب بازی کردم و با همکاری بچه ها خودم را تا حدودی نشان دادم و از مربیانم هم کمال تشکر را دارم که کمک کردند تا بهتر بشوم .شعبانلو در مورد برنامه آینده خود هم گفت : از امروز به بعد باید از نظر بدنی آماده تر بشیم ضعف من در بی تمرینی بود.

سعید-غنی

سعید غنی از جمله چهره های شناخته شده لیگ جوانان استان است .این بازیکن در شاهین با پاسهای بلند خود تاثیر زیادی در روند رشد این تیم داشته است .غنی هم در پایان برنامه استعدادیابی جوانان گفت : در لیگ استان خوب بودم و با زحمت مربیان کارنامه خوبی هم داشتیم توانستم بخشی از زحمات مربیان را پاسخ بدهم ، ضعف من در کم تجربگی بود هنوز چیزی نشده ، من اهداف بزرگی دارم و باید برای رسیدن به اهدافم تلاش کنم.

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *